1

Temat: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Cześć dziewczyny .... dziś poproszę was o pomoc .... właśnie urządzam swoje pierwsze mieszkanie, jak przeglądam katalogi albo zdjęcia w internecie z urządzonymi mieszkaniami podoba mi się praktycznie wszystko, ale byłam u mojej koleżanki na parapetówce która ma całe mieszkanie urządzone w stylu skandynawskim ... przepięknie to wygląda i pomyślałam że u siebie też mogłabym tak urządzić mieszkanie ale sama nie dam rady bo nie znam sie tak dobrze na tym stylu ... wiecie może czy jaka firma zrobiłaby mi taką aranżację mieszkania?

2

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Sama to możesz zrobić, wystarczy jechać do IKEI na większe zakupy:)

3

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Według mnie nie warto wydawać pieniędzy na jakąś firmę, która zajmie się aranżacją wnętrz w Twoim mieszkaniu wink Jeśli pochodzisz po sklepach meblowych typu Ikea, Agata Meble, Black&Red&White, rozejrzysz się w internecie, to z pewnością sama podołasz temu zadaniu wink Wystarczy wybrać jedną aranżację i się jej trzymać smile Pieniądze, które musiałabyś wydać na firmę spokojnie będziesz mogła przeznaczyć na zakup dodatków do mieszkania wink

4

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Wszystko zależy od tego czego właściwie oczekujesz. Bez względu na to czy sama postanowisz urządzić mieszkanie czy skorzystasz z usług jakiejś firmy, to jednak warto zapoznać się z różnymi katalogami - tak jak radzą przedmówczynie. Dzięki temu będziesz miała większe rozeznanie w temacie i będziesz mogła krytycznie ocenić ewentualną propozycję aranżacji mieszkania.

Ostatnio edytowany przez Niepewna (2015-06-09 14:27:57)

5

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Znalazłam w internecie firmę która zajmuje się projektowaniem wnętrz a styl skandynawski to ich specjalność, firma jest z mojego miasta i jesteśmy już po pierwszej wstępnej rozmowie i jestem zachwycona tym co wymyśliła projektantka sama bym na to nie wpadła już nie mogę  doczekać się projektów nie mówiąc już o ostatecznym wyglądzie myślę że będzie świetnie

6

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

To fajnie, że tak szybko znalazłaś taką firmę ja sama kiedyś szukałam w stylu skandynawskim nie mogłam znaleźć, więc sobie sama oglądałam grafikę w google różne fora przeglądałam i urządziłam sobie sama wyszło idealnie i zaoszczędziłam na projektancie wnętrz. A powiedz mi taką rzecz, ile mniej więcej płacisz za takiego projektanta i, na czym to polega?

7

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

A gdzie kupiłaś mieszkanie? Ja poważnie zastanawiam się na tym mieszkaniem blisko metra w Warszawie. Słyszałaś kiedyś o tym projekcie? Bardzo fajne mieszkania tam powstają. Zazdroszczę Ci bo sama bym już chciała urządzać mieszkanie, a ja ciągle siedzę i szukam mieszkania. Możecie mi wydać opinię, w której cześć Warszawy zamieszkać? Wola? Centrum?

8

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Styl skandynawski jest cudowny smile nie mogę tak urządzić mieszkania, ale bardzo bym chciała. Ma wszystko to co cenię - jest prosty, naturalny, ekologiczny i przytulny. I wcale nie trudno go urządzić. Odpowiednie produkty, materiały, meble i dodatki są powszechnie dostępne, szczególnie w Ikei. Trzeba tylko pomyśleć nad projektem i zabrać się za poszukiwania smile a propozycji w internecie jest cała masa

9

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Uwielbiam ten styl i myślę, że idealnie pasuje do niego coś z [url=http://zarembaposadzki.pl/zaremba-posadzki/]betonowych posadzek[/url], które ostatnio wpadły mi w oko smile

10

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Styl skandynawski jest świetnym rozwiązaniem, prosty, jasny, połączony z naturalnymi materiałami i delikatnymi dodatkami. Można również dodać ciekawą dekorację, którą uzyskamy dzięki sztukaterii wewnętrznej. Nutki elegancji dodadzą listwy ścienne, przypodłogowe czy sufitowe. Ciekawego efektu wizualnego i nowoczesności wprowadzą panele dekoracyjne 3D. Gotowe elementy można malować dzięki czemu dopasowanie do kolorystyki wnętrza nie będzie problemem. Można zastosować kontrastujący kolor.

11

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Mieszkaniew stylu skandynawskim to znakomity pomysł, sam ostatnio wyremontowałem je na taki styl. Jasne barwy na ścianach, jasne meble do tego na podłodze położyłem  [url=http://ceramikacentrum.pl/toscana-c-466_477.html]płytki toscana[/url] i mieszkanie wygląda przepięknie i nowocześnie. Jeśli ktoś ma więcej pieniędzy to może wynająć sobie projektanta i wyjdzie to jeszcze lepiej, lecz ja sam podjąłem się zadania i wyszło dobrze.

12

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

ja uwielbiam styl skandynawski i nie wyobrażam sobie mieszkać innaczej. Przestrzen, jasne kolory, ostre kontrasty, to zdecydowanie moja bajka smile

13

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Bardzo mi się podoba ten styl.

14

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Styl skandynawski to prostota, ale nie nuda, minimalizm, jasne kolory i praktyczne rozwiązania. W zdjęciach powyżej oddano całą istotę takich aranżacji - dla mnie w kuchni brakuje jedynie okapu wyspowego. Może jeden z tych by zamontowała nad kuchenką

15

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Jak dla mnie styl skandynawski jest wręcz doskonały. Uwielbiam mieszkania tak urządzone i mam nadzieję, że już niedługo sama będę mogła spędzać popołudnia w takim salonie. Niedawno odkryłam świetny sklep z meblami i akcesoriami do całego domu (i nie mam tu namyśli IKEI wink ) - MilliHome, gdzie wybór jest naprawdę spory. Już mam wybraną sofę i fotele. smile

16

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Nie obraziłabym się, gdyby salon z aneksem i sypialnia wyglądały w moim mieszkaniu
Zakochałam się <3

17

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

To nie jest mój styl, ale rozumiem, że takie mieszkania mogą się podobać. Do takich wnętrz najlepiej pasują proste meble. Jeśli chodzi o łóżka to może tutaj poszukaj . Ja bym wybrała coś z drewna albo ewentualnie w jasnej tapicerce. Rzuć okiem, spory wybór tam mają.

18

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

bardzo mi się podoba taki styl ale raczej u kogos, sama nie wiem czy bym chciała tak mieszkać a tak jak mówią poprzednicy wybierz się do popularnych salonów meblowych i tam znajdziesz coś dla siebie wink

19

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Uwielbiam taki styl. Właśnie za przestrzeń, jaką daje, jasność.

20

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

[url=https://kochamurzadzanie.pl/prawdziwe-skandynawskie-wnetrza-kuchnia-salon/]Styl skandynawski[/url] jest teraz na topie, ale ciekawe jak długo ludzie będą chcieli mieć mieszkania w takim stylu. Nie przeczę, są cudowne, ale czy na pewno przytulnie się w nich mieszka?

21

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Można znaleźć mnóstwo inspiracji w internecie. Zainwestuj w biele, szarości, naturalne kolory, drewno, kamienie. Skandynawski styl charakteryzuje się otwartymi, jasnymi przestrzeniami. Meble są proste w formie, oszczędne, często wielofunkcyjne. Nie zagracaj pomieszczeń niepotrzebnymi meblami, zainwestuj w porządne pojemne szafy, proste nieprzekombinowane. Ja sama urządzałam wszystko w tym stylu, jedynie meble do kuchni miałam na wymiar. Miałam szczęście bo  trafiłam idealnie i dokładnie wiedzieli o co mi  chodzi.  Dodatki również możesz znaleźć w internecie, teraz jest mnóstwo sklepów, które sprzedają dodatki i tekstylia w tym stylu.

22

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Styl skandynawski to jest to co lubię. Prostota, biel, szarości, drewno… O tak :-)

23

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Bardzo podobają mi się białe wnętrza, są przestronne i czyste. Jak szukacie wsparcia specjalisty od aranżacji, zobaczcie sobie architektów , znajdziecie tam bardzo dobrych architektów. W sumie firma zajmuje się kompleksowym wykończeniem mieszkań pod klucz, także jak nie macie czasu, zeby zająć się tym wszystkim na własną rękę to taka opcja wydaje się korzystna.

24

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Według mnie jest taka możliwość, ale wszystko zależy od tego jaką umowę masz z bankiem czy konto wspólne z żoną czy osobno, jeśli szukasz dobrego kredytu na mieszkanie to zobacz na sprzedaż niesamowite mieszkania, w ogóle jest to jeden z najlepszych deweloperów

25

Odp: co myślicie o mieszkaniu w stylu skandynawskim

Również przyłączam się do zdania koleżanek. Styl skandynawski wpadł mi w oko, kiedy zobaczyłam mieszkanie kolegi właśnie w takim stylu. Od razu przypadł mi do gustu, bo jest prosty, oszczędny, a zarazem może tworzyć przestronne wnętrze. Jestem osobą pragmatyczną i nie lubię zbierania w domach zbędnych bibelotów. Dla mnie to tylko "zbieracze kurzu", więc w swoim nowym mieszkaniu postawiłam na styl skandynawski. Przy okazji forumowiczom z Wrocławia i okolic mogę polecić swoje osiedle. "Promenady wrocławskie" - cicha, bezpieczna okolica i na miejscu są tereny zielone, więc zawsze można sobie pospacerować lub pojeździć rowerem.

Ostatnio edytowany przez jubik (2017-05-04 12:40:38)