1

Temat: Monitoring?

Macie monitoring w swoich domach? My z mężem ostatnio często o tym myślimy, żeby założyć i chyba nawet się zdecydujemy. Ostatnio słyszy się o tylu włamaniach, że chociażby dla własnego spokoju warto zainwestować. Albo alarm typu kamery. Też może być fajnym rozwiązaniem

2

Odp: Monitoring?

U mnie to chyba na klatce sąsiedzi by się nie zgodzili bo to by naruszało ich prywatność..

3

Odp: Monitoring?

Ja nie mam ale myślę nad tym jest to jednak dobra sprawa, tak samo jak alarmy dla domu. Ostatnio oglądałam jakie są to urządzenia, ceny i powiem strzeże, że inwestycja jest ale myślę że opłacalna. No cóż coś za coś tak naprawdę.

4

Odp: Monitoring?

Ale autorka zastanawia się nad systemem monitoringu w swoim domu. W domu moze stosować co chce Poza tym jeśli chodzi o klatki w blokach to równiez nie miałabym problemu z montażem systemu monitoringu. Przecież nic złego nie robię a można w taki sposób zawsze przyłapać złodzieja. Na przykład jak wyprowadza rowery z piwnicy.

5

Odp: Monitoring?

Monitoring jest obowiązkowy. I alarm.

6

Odp: Monitoring?

Czasem wystarczy zwykły alarm, monitoring to jak jakieś akty wandalizmu mają miejsce albo kradzieże ale tak to alarm w zupełności wystarczy. Teraz powstały nowe technologie związane  takimi systemami które są dużo wygodniejsze w obsłudze niż kilka lat temu. Można je aktywować smsem lub kartami zbliżeniowymi, nie trzeba wystukiwać kody na tych małych i niewygodnych klawiaturkach.

7

Odp: Monitoring?

Najlepszy monitoring to wścibska i zarazem życzliwa sąsiadka:)

8

Odp: Monitoring?

Zależy, czy mamy w domu jakieś drogie rzeczy? Myślę, że typowego mieszkania w bloku, gdzie wystrój jest z Ikei to raczej nikt nie będzie okradał...

9

Odp: Monitoring?

Nie planuję zakładać, bo jaki to problem dla kogoś obcego zdemontować kamerę?

10

Odp: Monitoring?

Można zasłonić, nawet nie trzeba demontować. Dobra kamera to taka, której nie widać:)