1

Temat: Pomysł na oryginalny ślub

ciekawe pomysly na slub to zmora kazdego, dlatego mysle ze najlepiej znalesc cos oryginalnego i niepowtarzalnego na stronach z ogloszeniami slubnymi sa tam naprawde cuda

moze znacie inne rownie ciekawe strony ? i co myslicie o tym ?

2

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

no, super strona.

3

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Warto również zajrzeć na stronę i znaleźć piosenki idealne do weselnego tańca.

4

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Na sam ślub nic super oryginalnego nie mam ale mogę polecić fajną opcję z której korzystałam - założenie własnej strony ślubnej. Bardzo fajna opcja która ułatwia organizacyjne sprawy jak np lista prezentów czy pomoc gościom w dotarciu na miejsce etc.

5

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Fajnie, tylko np. u mnie starsza ciotka czy dziadek na stronę nie wejdzie, a mam dużo starszych osób w rodzinie i one nie korzystają z internetu więc to by był niewypał...

6

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Jeśli chodzi o oryginalny ślub, to ostatnio bardzo spodobał mi się pomysł zaangażowania skrzypaczki na ślubie w kościele. U kuzyna we Wrocławiu grała i naprawdę wszystko wyszło super. Widać, że dziewczyna ślicznie gra na skrzypcach (zresztą możecie posłuchać, bo ma kilka utworów na stronie ) Jak dla mnie był to naprawdę oryginalny pomysł.

7

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Osobiście wolałabym śpiewaczkę z repertuarem Ave maria

8

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Każdy za oryginalny ślub uznaje coś innego. Myślę, że oryginalne będzie robienie ślubu w takim stylu, który najbardziej lubi, jakieś hobby czy coś. Ostatnio byłam na weselu, gdzie znajomi kochają żeglowanie. Dlatego wystrój sali przypominał nieco o morzu, statkach itp. smile - prawda, że oryginalnie? smile

9

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Oryginalny ślub to miał piłkarz Boruc na wyspie greckiej. W Polsce można urozmaicić jakimś zespołem ludowym, występami kabaretu itp.

10

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Tak, widziałam to oryginalne wdzianko, sweterek ślubny jego żony - dramat stylizacyjny... Ale może w Grecji taka wpadka przeszła, to dziwny kraj...

11

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Oryginalny ślub to np. w Wenecji, albo na Karaibach... Grecja mi jakoś nie podchodzi

12

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Mi się marzy ślub jak w Stanach, w ogrodzie pod namiotem wink

13

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Oryginalnym pomysłem na weselu na którym byłam ostatnio było podanie gościom szampana w czekoladowych likierówkach. Prawdę mówiąc nie spotkałam się z czymś takim wcześniej. Z ciekawości zobaczyłam co jeszcze oferują i fajną opcją wydają mi się też te salaterki czekoladowe. Mieliście coś takiego u siebie, lub u spotkaliście się na jakimś weselu z czymś podobnym?

14

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

A może by tak ślub wyjazdowy w jakieś fajne, ładne miejsce ? Dookoła przyroda, dużo zieleni i świeżego powietrza smile będzie co wspominać po latach smile

15

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Tak, najlepiej jazda karetą do starego drewnianego kościółka,suknia sprowadzona z Paryża, przyjęcie w najdroższym , eleganckim lokalu z tradycjami uczt królewskich i......rozwód po kilku latach big_smile

16

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Mnie zaciekawiła oferta weselna . Maja mnóstwo pomysłów no i cudowny klimat - jezioro, plaża, piękna okolica, atrakcje. Doskonała organizacja przyjęcia, w zależności od funduszy i potrzeb młodych, a goście mogą nocować w samym hotelu lub niedaleko.

17

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Więc i ja tez kogoś zarekomenduję smile 
Serdecznie polecam Orkiestrę Symfoniczną. Może tego typu występ kogoś zainteresuje? Oprawa muzyczna była bardzo efektowna i wzruszająca. Myślę, że taki występ będzie dużym zaskoczeniem dla zebranych w kościele gości.

18

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

U nas było naprawdę oryginalne wesele! big_smile Postanowiliśmy, że kupimy projektor (z tej firmy:http://ekrany.com.pl)  i wyświetlimy na początku wesela zdjęcia ze wspomnieniami z różnych chwil (tych ważnych i mniej ważnych wink) Oczywiście, nie zanudzaliśmy gości zdjęciami, gdzie jestem tylko ja i mąż - były też zdjęcia z rodziną, z przyjaciółmi. Mama się nawet trochę wzruszyła smile Naprawdę świetna pamiątka i wspomnienia.

19

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Fajnym pomysłem na nietypowe wesele jest zrobienie, go w stylu góralskim.

Kilka lat temu byłam na takim weselu w okolicach Bielska i było fantastycznie, do dziś jest co wspominać w gronie znajomych.

20

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

mi oryginalny ślub przygotowała firma która się tym zajmuje od wielu lat i bardzo sobie chwalę tą naszą współpracę bo każdy aspekt ślubu był przygotowany w najdrobniejszych szczegółach, od sali poprzez kapelę wystrój kościoła i krok po kroku wszystko było jak w filmie hehe ;D moja znajoma teraz będzie korzystać z ich usług też

21

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Myślę, że nie trzeba wiele robić by ślub był piękny i oryginalny. Ładna sala plus dobra oprawa muzyczna i wesele będzie cudowne smile
Jeśli szukałabyś eleganckiej sali weselnej to polecam zobaczyć ich salę. Jest przepiękna i na pewno Cię zachwyci smile

22

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Jakby nie patrzeć zawsze można, i prawda jest taka wziąć kredyt na swój wymarzony ślub. Fakt faktem, że często kredyt się zwróci i jeszcze nam coś zostanie.

Ostatnio edytowany przez didibabypl (2017-06-13 14:27:14)

23

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

My bylismy ostatnio na takim weselu na wsi- i tam tak jakby na tylach tej sali byl osrodek jezdziecki big_smile no mega sprawa fajnie to wygladalo, a slyszalam, ze para mloda tez miala sesje z koniami smile Na pewno sie ucieszyli na taka opcje bo to wielcy fani zwierzat smile

24

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

Kuzynka miała niedawno ślub w przystani jachtowej, bo oboje młodzi  są żeglarzami z pasją:)

25

Odp: Pomysł na oryginalny ślub

A może slub w kręgielni?  Co myslicie?