1

Temat: Kosmetyki do włosów

Co stosujecie żeby mieć ładne, zdrowe i gęste włosy?
jakie szampony, maski, odzywki?
płyny do rozczesywania, prostowania i antystatyczne?
i inne rózności do włosów..

2

Odp: Kosmetyki do włosów

Najbardziej lubię szampony Pantene. Odżywkę mam sprawdzoną z salonu dla fryzjerek. W lecie troszkę żelu. Na specjale okazje - lakier, i tylko Wella.

3

Odp: Kosmetyki do włosów

a ja szamponów pantene nie znoszę, podobnie fructis!

teraz używam ziajki (dla dzieci)
lubie też Johnsona z wit. B3 i rumiankowy

4

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja używam Clear.. bo mam problem z łupieżem..poza tym odżywkę dla dzieci do rozczesywania

5

Odp: Kosmetyki do włosów

ja używam odżywki i szamponu SYOSS do włosów zniszczonych i suchych:) i jeszcze mleczko wygładzające SunSilk:)

6

Odp: Kosmetyki do włosów

ja bardzo lubię szampon i odżywkę gliss kur do włosów blond nadającą blask i gładkość - jest super i widać efekt

7

Odp: Kosmetyki do włosów

oo tak, gliss kur też jest fajny smile
potwierdzam

8

Odp: Kosmetyki do włosów

A ja nie znoszę szamponu Dove. Dostałam po nim łupieżu, pierwszy raz w życiu smile

9

Odp: Kosmetyki do włosów

ja mam dove i jestem zadowolona , z kolei po gliss kur łupież mam straszny

10

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja używam szampon fructis i jedwab do włosów. smile

11

Odp: Kosmetyki do włosów

ja stosuję szampon Inter fragrance Petrol dla Brunetek (ostatnio) na zmianę z Ducray Anaphaza - polecam smile
Po myciu stosuję odżywki i maski - różne Wax, Care @rt, Dolce latte, dolce anti-age
i dodatkowo jedwab
a gdy mam taki kaprys i dużo czasu olej z Amli albo Vatikę

12

Odp: Kosmetyki do włosów

a może stosował ktoś cos ciekawego do włosów i może polecic?:)

13

Odp: Kosmetyki do włosów

co to znaczy coś ciekawego?  Mam spray nabłyszczający z Nivea i jest ciekawy.

14

Odp: Kosmetyki do włosów

teraz używam szamponu i odżywki SYOSS, mleczka z DOVE i mgiełki z Radi...coś tam tongue

15

Odp: Kosmetyki do włosów

[quote=angelcity89]teraz używam szamponu i odżywki SYOSS, mleczka z DOVE i mgiełki z Radi...coś tam tongue[/quote]

I jesteś zadowolona z SYOSS. Ja mam Repair i jakoś nie bardzo wiem, czy jestem zadowolona.

16

Odp: Kosmetyki do włosów

ja miałąm jedną butelkę syoss, jakoś mnie nie zachwycił... nic szczególnego smile

17

Odp: Kosmetyki do włosów

nie powiedziałabym, że jestem zadowolona. wyraźnej różnicy nie zauważyłam.

18

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja kupiłam odżywkę po której dostałam starsznego łupiezu - nizoralem wyleczyłam wink oddałam cioci i jest zachwycona - nie wiem jak to rozumiec, pewnie wszystko zalezy od skóry i włosów ....

19

Odp: Kosmetyki do włosów

Najprawdopodobniej tak. Ja łupież wyleczyłam jedną buteleczką Shantoo (jak to się pisze ?) i mam spokój. A tak mi się zapach Dove podobał i co z tego...

20

Odp: Kosmetyki do włosów

ja i tak profilaktycznie używam szamponu przeciwłupieżowego wink

21

Odp: Kosmetyki do włosów

najgorsze jest to że łupieże są różne - lepiej od razu iść do dermatologa nie na wszystko pomoże nizoral czy szampon z drogerii
szkoda włosów które od tego wypadają lepiej podejść do problemu z grubej rury - intensywnie zwalczyć i mieć spokój

22

Odp: Kosmetyki do włosów

w sephorze dostałam próbkę Fekkai Protein Rx.. 9ml.. może na 1 raz wystarczy ciekawe jak to zadziała
nigdy nie stosowałam nic tak drogiego do włosów... maski raczej u fryzjera kupuję (te które wypisałam 1L - ok. 22-25zł)

23

Odp: Kosmetyki do włosów

Aby mieć gładkie, lśniące włosy używam jedwabiu JOANNY. Wystarczy dosłownie jedną kroplę rozetrzeć na dłoniach i wygładzic nią włosy.

24

Odp: Kosmetyki do włosów

jedwab jest dobry ale nie dla wszystkich włosów

25

Odp: Kosmetyki do włosów

[quote=biedroneczka4]jedwab jest dobry ale nie dla wszystkich włosów[/quote]
ja używam sporadycznie - na "wyjścia" fryzjerka mi powiedziała, że nie nalezy używać jedwabiu codziennie