151

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Plan jest taki, że po prostu chciałbym się nauczyć języka angielskiego w taki sposób, że po prostu no wiecie w prosty sposób bez napisów polskich obejrzałabym właśnie wszystkie takie oryginalne filmy po angielsku : ) to jest mój plan na ten rok 2015..Nie wiem czy mi się uda - bo żeby to osiągnąć to bym musiała uczyć się codziennie języka po 2 godziny..

152

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Oj... czemu od razu dwie godziny? Tzn. jeśli masz na tyle czasu, to ok, ale myślę, ze może Ci się udać nawet przy mniejszym nakładzie. Jeśli znasz nieco słów, to możesz oglądać serial z napisami, a po jakimś czasie ten sam odcinek bez napisów.

153

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

To nawet w taki sposób podpowiadać, żeby obejrzeć odcinek z napisami a później bez zastosuję się do twojej rady : )) wracając do tematu to mój główny plan na ten rok to jest właśnie by normalnie utrzymać zdrową formę i kondycję przez to, że będę zawsze w tygodniu 2 razy na basenie i będę tam pływać rożnymi stylami i się nauczę w końcu pływać delfinem.

154

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Ambitne plany macie dziewczyny : ) ja już od nowego roku realizuję właśnie mój taki plan co sobie ustaliłam, że normalnie na lato i na plażę będę miała dobrą formę i nie będę się wstydziła iść na plaże bo niestety moje ciało jest trochę jakby to powiedzieć za grube..Chce to zmienić.

155

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

O tak na pewno Ci się uda bo jesteś młoda i już masz wizję sukcesu : ) tutaj przyznam, że jesteś z mojego rocznika i on właśnie jest bardzo oki 89 hihi W tym roku już od stycznia realizuję dietę przepisaną mi przez dietetyka oraz staram się tak 2 razy w tygodniu iść na fitness

156

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Powodzenia w Waszych planach i marzeniach. Na pewno Wam się uda:).
Ja w tym roku planuje wybrać się w trzy zagraniczne podróże po Europie.

157

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Moje plany na ten rok to zrzucenie z siebie przynajmniej 10kg na razie udało mi się 4 kg jest ciężko, ale daję rady. powodzenia życzę ludzia z wielkimi marzeniami, byle, by tylko się nikt nie poddał. smile

158

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

W tym roku planuję fajny urlop w miejscu, gdzie jeszcze nie byłam...

159

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Ja chciałabym otworzyć sklep internetowy. Znalazłam już hurtownię i platformę na której można założyć darmowy sklep internetowy - [url]http://pasejo.pl/[/url] Chyba skorzystam z tej mozliwości. Chcę w końcu wziąć się w garść i zacząć spełniac marzenia a o sklepie marze od wielu lat.

160

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

[quote=osmiorniczka22]Ja się poważnie zastanawiam nad otwarciem nowego biznesu. Chciałabym, aby była to franczyza bo trochę o tym poczytałam i wydaje mi się, że łatwiej otworzyć lokal w formie franczyzy. A myślę o gastronomii, może pizzeria? Przeglądałam ofertę sieci pizzerii, wydaje mi się bardzo korzystna.[/quote]
Całkiem fajna pizza, zapiekanki. Lubię tam jadać.

161

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Chcę skończyć budowę domu smile   Przy okazji polecam firmę [url]http://www.unicon-termo.pl[/url] która przeprowadziła mi ostatnio bardzo profesjonalnie audyt energetyczny smile

162

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Ja w tym roku planuję schudnąć. Zależy mi głównie na pozbyciu się lekkiej nadwagi i zadbaniu o swoje zdrowie.

163

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Ja mam w planach zacząć zdrowo się odżywiać, bo dotychczas bywalo z tym różnie... Ponadto chcę zając się swoim rozwojem i nabyć nowe umiejętności. Myślę o skorzystaniu z oferty [url=http://www.domin.pl] domin.pl [/url] Od zawsze ciągnęło mnie do rysowania, malowania, więc może to dobra pora, by zapisać się na jakiś kurs smile

164

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

No to Dziewczyny... dużo pracy przed Nami, bo ja również zamierzam podnieść poziom życia głównie poprzez większą dbałość o siebie na wielu płaszczyznach - od kondycji, figury i zdrowia po samorozwój smile

165

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

W tym roku czeka mnie przeprowadzka, więc już powoli ją planuję, pozbywam się zbędnych rzeczy itp.

166

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Więcej się ruszać, bo chcę schudnąć 5 kg;)

167

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Zmienić mieszkanie na takie w fajniejszej okolicy ....

168

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Ten rok chcę przeznaczyć na rozwój osobisty, na poznanie lepiej samej siebie:)