1

Temat: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Kochani po rozpustnych świętach wielkanocnych planuję wziąć się za siebie. Kto jest ze mną? Co polecacie? Może jakieś przepisy na kolację etc?

2

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Koleżanka w 3 miesiące schudła nie do poznania właśnie NIE jedząc kolacji smile To nie dla mnie, bo ja należę do tych, którzy mogliby cały dzień nie jeść, ale wieczorem muszę. Mogę być chora, zmęczona, nie czuć smaku, nie mieć czasu, ale kolacja musi być smile

Myślę, że po świętach najbardziej motywujący do odchudzania jest dla mnie właśnie poświąteczny przesyt, kiedy już trudno patrzeć na jedzenie smile Ja zamierzam tą niechęć wykorzystać i przez jakiś czas jeść mniej i lżej.

3

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Tak nie jedzenie kolacji potrafi zdziałać cuda smile Sama praktykowałam i każdemu polecam - świetny nie męczący sposób. A i wątroba odpocznie [url=http://www.himalayaherbs.pl/zdrowie-ogolne/77-liv-52-himalaya-zapalenie-watroby.html];)[/url]

4

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

A o której jadłaś ostatni posiłek i mniej więcej w jakich godzinach kładziesz się spać? Koleżanka około 22 już w łóżku leżała i spała, ja często siedzę do późna, więc to kilka kolejnych godzin i nie dałabym rady nie zjeść nic od szóstej powiedzmy, a  ona tak robiła.

5

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Przede wszystkim zdrowe, racjonalne żywienie. 5 niedużych posiłków dziennie, 3 bardziej syte, 2 pozostałe jako przekąski. Ostatni posiłek na 2-3 godziny przed snem. Dodatkowo picie dużej ilości wody no i aktywność fizyczna. Nie koniecznie ta bardzo męcząca.

6

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Aktywność i dieta - to sprawdzony sposób na schudnięcie. Do tego dużo warzyw, owoców trochę mniej - bo sporo cukru. Produkty z każdego szczebla piramidy żywieniowej w odpowiednich proporcjach. Warzywa - najlepiej ekologiczne, z własnych upraw (np. marchewka, sałata czy cebula są proste w uprawie) albo od zaprzyjaźnionego rolnika. Dużo wody. No i koniecznie 5 posiłków dziennie.

7

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

To nie musi być wcale walka wiatrakami..Trzeba tylko uwierzyć w to iż można schudnąć i w to, że walka ze zbędnym balastem kilogramów nie musi być taka ciężka. Najlepiej to będzie się zapisać na jakieś zajęcia fitness i skorzystać z rad specjalisty dietetyka. Dobra metoda i sposób, który ja właśnie stosuję bardzo często.

8

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

po świętach brzuszek zawsze puchnie, ale w ciągu tygodnia staram się ograniczyć obżeranie sie no i przede wszystkim ruch. jednorazowe obżarstwo raczej nie zakorzenia się na stałe, więc łatwiej się go pozbyć. grunt to nie mieć świąt codziennie:)

9

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Ja kategorycznie odstawiam po świętach ciasta i czekoladę, choć serce boli, no ale trzeba. Poza tym regularnie stosuję olej kokosowy. Jest przepyszny, poprawia przemianę materii, a u mnie po nim spadł dodatkowo poziom cholesterolu we krwi. Taki środek "dla zdrowia" mogę jeść w bardzo dużych ilościach.

10

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Ja mam po nim zgagę, mimo zastosowania naprawdę minimalnej ilości. Za to namiętnie stosuję go zewnętrznie od masażu smile

Moja walka z kilogramami po świętach to wygląda tak:

- Mamooo?! Czy ten zając jest z czekolady?!
- Tak.
- Omniom, mniom mniom. - rozlega się szelest, mlaskanie i już po zajączku.

11

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Ja wczoraj najadłam się jak bąk a dzisaij już grzecznie wink Mam zamiar pięknie schudnąć do wakacji. Za dużo czasu już zmarnowałam. Trafiłam wczoraj na skuteczne odchudzanie przed wakacjami i chyba się wybiorę na te wczasy, może nie schudnę nie wiadomo ile ale wyrobię sobie nawyki żywieniowe co jest dla mnie mega ważne.

12

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Po świętach to najpierw trzeba wyjeść wszystko to, co zostało big_smile A kiedy jest tego dużo, to zwyczajnie się przejada i człowiek ma tak dość niektórych potraw, że wydaje mu się, że do następnych świąt ich nie ruszy big_smile
Czuję się ociężała po tych świętach.

13

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Czytałam trochę o Slimunox. Podobno ma działanie odchudzające. Czy ktoś z Was miał do czynienia z nim?

14

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Ja nie wierzę w te wszystkie cudowne suplementy i wspomagacze, to ściema.

15

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Po świętach to warto wspomóc prace jelit na początku -  a dopiero przechodzić na diety smile

16

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Nie wiem o co chodzi z tymi świętami. Czy te dwa dni nawet największego obżarstwa mogą mieć wpływ na miesiące wcześniejsze kiedy nazwijmy to jemy "normalnie"? Chyba nie.

17

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Najważniejsza jest równowaga hormonalna i nie przejadanie się kalorycznymi daniami. Wtedy żaden dietetyk i badania nie są potrzebne:)

18

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Cześć, jakiś czas temu, ku zgrozie, zorientowałam się, że moja waga odbiega od przyjętych standardów. Długi okres czasu nie miałam pojęcia co robię nie tak. Nie jadłam praktycznie żadnych słodyczy, fastfoodów, ziemniaków, białego ryżu, mięsa (poza rybami), nic nie smażyłam, „pochłaniałam” ogromne ilości warzyw, owoców i codziennie trening a waga stała w miejscu. Moja sylwetka nie podobała mi się i źle się czułam w swojej skórze. Pomogły lekkie ćwiczenia tj spacer, tańce. Waga momentalnie spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty.

19

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Same ćwiczenia to mit, żeby zniwelować tłuszcz trzeba użyć spalacza - ja mam aktualnie Redin i naprawdę daje radę, polecam!

20

Odp: Walka ze zbędnymi kilogramami po świętach

Dopóki dieta nie będzie dobrze dobrana to zapomnijcie o chudnięciu, ja tak miałam, dopiero dietetyk mi ułłżyć porządnie dietę i schudłam 10 kg