51

Odp: Jak znaleźć dobrą pracę? - pomysły

Z tym wykształceniem to też niekonieczine. Wystarczy udowodnić swoje umiejętności poparte doświadczeniem i jeśli okaże się, że potrafisz coś wiecej niż teorię to raczej nikt nie bedzie zwracał uwagi na wykształcenie

52

Odp: Jak znaleźć dobrą pracę? - pomysły

Ale wykształcenie nie przeszkadza, a jest dodatkowym atutem w ubieganiu się o pracę:)

53

Odp: Jak znaleźć dobrą pracę? - pomysły

Zdecydowanie na coś niższego bo, żeby mieć dobrą pracę to trzeba mieć już te doświadczenie przynajmniej wpisane w cv chociaż 2 lata..Jeśli tego nie będzie to naprawdę ciężko jest znaleźć dobrą pracę(nie mówię, że się nie da) tylko, że nie każdemu to jakoś wychodzi bo się nie ma odpowiednich kwalifikacji i wprawy czyli tego doświadczenia..

54

Odp: Jak znaleźć dobrą pracę? - pomysły

No cóż najlepiej się samozatrudnić. Jeżeli nie ma wymarzonej pracy to czasami jedyne możliwe wyjście. Trzeba tylko pamiętać o tym, żeby odpowiednio wcześniej zająć się reklamą na przykład na fb: [url]http://fbagent.pl/[/url]
Wtedy mamy pewność, że ktokolwiek się dowie o naszym biznesie:)

55

Odp: Jak znaleźć dobrą pracę? - pomysły

Sorki .... ale nie mogłam się powstrzymać po co szukać pracy jak można znaleźć bogatego faceta ale nie sponsora :-)  Żartowałam bo wiem jak ciężko teraz znaleźć coś fajnego, sama pracuje tam gdzie nie chce i szukam :-) chyba się na mnie nie gniewacie ..będę już grzeczna :-)

56

Odp: Jak znaleźć dobrą pracę? - pomysły

Bogaty facet to zaraz chce mieć kilka kobiet i to bez zobowiązań:) Więc lepiej jednak liczyć na siebie i szukać pracy, która przynajmniej będzie nam sprawiać satysfakcję, a jeśli da się jeszcze sporo zarobić to już jest pełnia szczęścia

57

Odp: Jak znaleźć dobrą pracę? - pomysły

No ale są kobiety przecież cwane co umieją się odpowiednio zakręcić wokół jakiegoś takiego bogatego faceta i tak go omotać, że już do końca życia nie będą pracować i cały czas by tylko zajmowały się dzieckiem..Mam takie znajome, które zawsze takie przebiegłe były..By znaleźć dobrą pracę trzeba zrobić odpowiednie kursy językowe.

58

Odp: Jak znaleźć dobrą pracę? - pomysły

a może warto przejść na samozatrudnienie.  Do organizacji własnej firmy mogę polecić [url]http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace[/url] bardzo prosty a zarazem potrzebny program. pozawala ogarnać wiele spraw związanych z bisnesem. jak podatki czy pisma do różnych instytucji.

59

Odp: Jak znaleźć dobrą pracę? - pomysły

Warto się rozejrzeć za firmą, gdzie są możliwości awansu,, wtedy nawet z niższego szczebla można jednak przejść dalej smile

60

Odp: Jak znaleźć dobrą pracę? - pomysły

Aplikujmy tylko tam gdzie chcemy pracować. I ruszmy głową jak możemy się wyróżnić na tle innych kandydatów. Może jakieś oryginalne CV?

61

Odp: Jak znaleźć dobrą pracę? - pomysły

Nie brać tego, co akurat się nadarzyło, tylko poczekać trochę, bo w byle jakiej pracy czasem się grzęźnie nazbyt długo i człowiek zatraca ambicje na coś więcej...

62

Odp: Jak znaleźć dobrą pracę? - pomysły

No teraz mnóstwo jest pracy przez internet, więc warto też tak poszukać, jeżeli oczywiście ktoś tak lubi. Teraz jest mega  szybki internet światłowodowy, za nieduże pieniądze, więc naprawde warto wykorzystać to do maksimum

63

Odp: Jak znaleźć dobrą pracę? - pomysły

Warto rozmawiać z ludźmi, czasem ktoś o czymś słyszał, znajomy potrzebuje pracownika, a działa w ciekawej branży. No i nie bać się nowości, zmian, dodatkowej wiedzy, którą trzeba będzie zdobyć. To podstawa rozwoju zawodowego...

64

Odp: Jak znaleźć dobrą pracę? - pomysły

Nie brać pierwszej lepszej tylko wybrzydzać...