51

Odp: Kim chciałaś być?

Dokładnie. Ja rozumiem, że przepisy nie są przychylne dla przedsiębiorców i że państwo doi ich, a oni doją pracowników, żeby mieć coś z tego interesu, ale niektórzy to do przesady, trochę człowieczeństwa by sobie zostawili.

52

Odp: Kim chciałaś być?

Ja chciałabym założyć biuro rachunkowe. Póki co czytam dużo artykułów biznesowych i próbuję się dowiedzieć dużo za ten temat. Nie wiem co mi z tego wyjdzie, ale mam nadzieję, że osiągnę sukces.

53

Odp: Kim chciałaś być?

Dobry pomysł, teraz jest popyt na takie usługi. Tylko trzeba też znać sie na przepisach i być na czasie

54

Odp: Kim chciałaś być?

Biuro rachunkowe to i moje marzenie wink I jeszcze zrobienie doktoratu wink

55

Odp: Kim chciałaś być?

A znasz się chociaż trochę na rachunkowości? Co studiujesz?

56

Odp: Kim chciałaś być?

Chciałabym mieć własną knajpką w stylu slo-food. To moje marzenie...

57

Odp: Kim chciałaś być?

Ja chciałam być charakteryzatorką w teatrze...

58

Odp: Kim chciałaś być?

W dzieciństwie chciałabym być między innymi... operatorem koparki! Jak widziałam jak taki pan przywozi dzieciom w koparce piasek do piaskownicy, a dzieci się cieszą i zaraz robią babki to to mi się wydało takie bardzo wartościowe. smile

59

Odp: Kim chciałaś być?

pielęgniarką!

60

Odp: Kim chciałaś być?

ekspedientką, ale życie się całkiem inaczej ułożyło:)

61

Odp: Kim chciałaś być?

motorniczym tramwaju, tak mi się spodobały tramwaje w Poznaniu, na szkolnej wycieczce...

62

Odp: Kim chciałaś być?

Jak byłam mała, chciałam być wizażystką. Później pisarką. Pierwszą książkę zaczęłam pisać w wieku 12 lat big_smile Do dziś jej nie ukończyłam, ale od tamtej pory zaczynałam jeszcze kilka razy ;-) W liceum zapragnęłam być polonistką, najpierw chciałam być nauczycielką, ale później zainteresowało mnie bardziej dziennikarstwo oraz praca w reklamie jako copywriter. I do spełnienia tego marzenia dążyłam. Udało się - częściowo - dziś piszę artykuły do poczytnych babskich pisemek, do prasy branżowej z nieruchomości i do prasy samorządowej. Ale zapragnęłam być kobietą sukcesu, założyć własną firmę i żyć z rękodzieła big_smile Więc znów mam marzenie do spełnienia ;-)

Mój mąż od zawsze chciał być informatykiem, skończył studia kierunkowe i...pracuje w zupełnie innym zawodzie, a komputery to Jego hobby.

63

Odp: Kim chciałaś być?

A z moich wszystkich dziecięcych marzeń chyba tylko to z pisaniem zostało właśnie, ale moja wena jest kapryśna.

64

Odp: Kim chciałaś być?

Bo z tą weną to tak właśnie jest, ale przynajmniej odpowiedziałaś mi na pytanie, które zadałam w wątku o bezrobociu, czyli już wiem, co lubisz robić smile Może poszukaj zatrudnienia w tym kierunku? Zacznij od czegoś prostego typu pisanie artykułów do internetu, a jak zdobędziesz jakieś doświadczenie to możesz próbować w gazetach itd. smile

65

Odp: Kim chciałaś być?

Ja pielęgniarką - wszystkim lalkom i misiom robilam zastrzyki czym się dało:)

66

Odp: Kim chciałaś być?

[quote=pelargonia]Bo z tą weną to tak właśnie jest, ale przynajmniej odpowiedziałaś mi na pytanie, które zadałam w wątku o bezrobociu, czyli już wiem, co lubisz robić smile Może poszukaj zatrudnienia w tym kierunku? Zacznij od czegoś prostego typu pisanie artykułów do internetu, a jak zdobędziesz jakieś doświadczenie to możesz próbować w gazetach itd. smile[/quote]
Żeby naprawdę utrzymać się z czegoś takiego trzeba pewnie mieć wykształcenie kierunkowe sad
Doświadczenie jakieś tam MINIMALNE mam, ale zaświadczenie o odbyciu praktyk dla pewnego portalu zostało mi przesłane Pocztą Polską i wygląda dość... ech... W każdym bądź razie moje artykuły zostały przychylnie ocenione. Tu gdzie mieszkam lokalne media są zapchane ludźmi, którzy za 20 PLN piszą artykuły i jest to dla nich sposób na dorobienie sobie, dodatek jedynie. Ech... chcę stąd wyjechać sad

67

Odp: Kim chciałaś być?

To musisz wyjechać...Bo nie masz niestety innego wyjścia jak ludzie takie zajęcia traktują tak dorywczo a normalnie to mają pewnie stały etat i szukają jakiejś dodatkowej kasy. Możliwe, że umiesz jakiś język obcy bardzo dobrze to może powinnaś pomyśleć o wyjeździe za granicę bo chyba wiesz jakie tam są dobre zarobki


Czasem dobrze jest jesc, czasem dobrze tu akurat robic rozne rzeczy. Dla mnie to jest bardzo wazne i siedze tu [url=http://zdrowejedzeniefryderyki.blog.pl/]http://zdrowejedzeniefryderyki.blog.pl/[/url] czesto zajadam i czesto z tego podjadam

Ostatnio edytowany przez weronika86 (2015-06-23 19:02:20)

68

Odp: Kim chciałaś być?

Taki temat, że akurat automatycznie na niego odpowiadam ja po prostu chciałabym zostać jakąś dyrektorką w dobrej firmie : ) bo chciałbym zarządzać ludźmi i po prostu przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne w firmie po to by robić selekcję i mówić komuś z uśmiechem na twarzy po zakończonej rozmowie - że oddzwonimy..

69

Odp: Kim chciałaś być?

inżynier budownictwa smile

70

Odp: Kim chciałaś być?

Bombastyk21... jesteś sadystką yikes
Ja chętnie podjęłabym pracę w wydawnictwie, mogłabym tam nawet pocztę i pączki rozwozić albo układać pudełka w magazynie big_smile

71

Odp: Kim chciałaś być?

Fajna praca, w przerwach można sobie poczytać nowości:)
Ja chciałam być pielęgniarką, ale poszłam na studia pedagogiczne i plany się zmieniły...

72

Odp: Kim chciałaś być?

Ale jesteś z tej zmiany zadowolona?

73

Odp: Kim chciałaś być?

Tak powiedz czy ta praca Cie teraz bardziej bawi i cieszy : ) ? Ja to w sumie bym chciała być takim pracownikiem co by w tygodniu pracował te 40 godzin w tygodniu i przynosił bardzo duże zyski firmie i często chciałabym udzielać jakiś prezentacji biznesowych  ; ))

74

Odp: Kim chciałaś być?

Duże zyski + prowadzenie prezentacji? Można zacząć od sprzedawania bardzo drogich garnków big_smile A potem piąć się po szczeblach kariery.

75

Odp: Kim chciałaś być?

to dziwne, ale jak byłam mała to chciałam zajmować się domem, wychowywac dzieci, sprzątać gotować itp, odkąd stałam się kobietą, to jakoś mi to myślenie przeszło smile co nie znaczy, że nie chcę mieć męża i dzieci - wręcz przeciwnie.