26

Odp: moda męska

Fajny zegarek u faceta ujdzie, ale jakoś w naszyjnikach to ich nie widzę...

27

Odp: moda męska

Mój kolega ma złoty naszyjnik - prosty, klasyczny. Całkiem dobrze w nim wygląda, ale przyznam, że mało któremu mężczyźnie to pasuje.

28

Odp: moda męska

Mój facet zawsze jest męski...nawet jak się odstroi a z racji wykonywanego zawodu często chodzi w garniturach, spodniach eleganckich czy koszuli. Dla mnie na co dzień zakłada tez i jeansy i t-shirt , no ma swój styl. Lubie tez jak zakłada takie obcisłe koszulki. Swoją drogą bardzo fajne ubrania dla niego znalazłam w necie w Recman, polska marka a jakie fajne spodnie, koszule, garnitury właśnie

29

Odp: moda męska

Tak ma być męskich a ja się zajmuję zawodowo modą oraz odzieżą to po prostu to co się teraz dzieje to niestety woła o pomstę do nieba z tego powodu, że ciuchy dla facetów to po prostu są takie obcisłe i te slim..To się źle kojarzy..Nawet czasami już faceci bardzo często kupują różowe koszulki, które nie oszukujmy się nie są meskie


czasami pojazdy psują się w takim momencie, kiedy jest to nieoczekiwane i zupełnie dla nas niekorzystne chcesz wiedzieć co zrobić w takiej sytuacji zapraszam na bloga

Ostatnio edytowany przez Natasiia (2015-06-29 21:13:50)

30

Odp: moda męska

Kiedyś chodzili w togach, potem w pończochach... tak samo można powiedzieć, że kobieta w spodniach to babochłop, a jakoś niewiele jest takich, które chodzą wyłącznie w spódnicach i sukienkach.
Stereotypy nas ograniczają, a pewne elementy mody zmieniają się baaaardzo powoli, stąd taki wielki hałas o kolor i fason, bo mamy skojarzenia, że różowy to dziewczynka, a błękitny to chłopczyk i całe mnóstwo innych "narzuceń" naszych  czasów.
Kiedyś tak samo ludzie nie uznawali kobiety w spodniach jak dziś mężczyzny w rurkach. To minie, to jedynie kwestia zaadaptowania się tego trendu w społeczeństwie, które ze strachem i wrogością odnosi się do zmian, a potem, gdy przeminie fala krytyki, wszyscy chodzą i tak ubrani jak klony.
Popularne niegdyś spodnie dzwony - chodzili w nich zarówno mężczyźni jak i kobiety, więc w rurkach też mogą.

31

Odp: moda męska

No tak w rurkach chodzą faceci i się z tym zgodzę : ) Ale dla mnie po prostu jak facet chcę się tak ubierać co tutaj dużo nie mówić jak jakaś kobieta to akurat to źle wygląda jak dla mnie...Nie wiem czy z tym się zgodzicie bo możecie mieć inne zdanie co do tego : )) Zdecydowanie to prawda, że stereotypy po prostu tutaj chyba u nas w naszej Polsce stanowią wielkie niestety ograniczenia ...

32

Odp: moda męska

Prawda prawda moda się bardzo mocno zmienia i czasem nawet za nią nie potrafimy nadążyć bo jeśli akurat o mnie chodzi to po prostu ja jestem zadowolona z tego, że jeszcze Polacy nie kopiują tego co mają Szkoci te śmieszne spódniczki ; ) dobrze, że do nas to nie przeszło hihi

33

Odp: moda męska

Chodzili już w żupanach, a żupan to rodzaj męskiej SUKNI.

Z męskich spodni zawsze bardzo podobały mi się bojówki i to też poniekąd myślenie naznaczone stereotypem mężczyzny silnego, zaradnego, żołnierza, przygotowanego na każdą ewentualność, taki surwiwalowiec.
Dobry garnitur też mi się na mężczyźnie podoba. Elegancja dodaje uroku chyba każdemu.

34

Odp: moda męska

tez lubię panów w bojówkach, szczególnie moro:) Choć jak tak rzuciłam okiem na te garnitury Recman no to spodnie dla mojego ukochanego upatrzyłam:) Fajne tak na wiosnę włąśnie

35

Odp: moda męska

Zdecydowanie jeśli facet jest elegancko ubrany to po prostu od razu pokazuję, że ma klasę i nie jest jakimś tam szczeniakiem i nie wygląda jak jakiś licealista czy też nawet student..Po czym właśnie poznajecie kogoś z klasą jakiegoś faceta? Bo ja akurat po butach, jeśli chodzi w adidasach to już taki elegancki nie jest...

36

Odp: moda męska

Zawsze można popatrzeć w czym chodzą znani wink Np Rafał Maślak u Kuby wojewódzkiego był tak ubrany

37

Odp: moda męska

Pamiętam kolegę z klasy - taki niepozorny, zwykły jakiś, ledwo zauważalny, ale jak przyszedł na egzamin w garniturze to zaczęłam się zastanawiać, dlaczego wcześniej go nie dostrzegałam. Totalna przemiana. Wyglądał świetnie!

38

Odp: moda męska

Ja lubię markową i sportową odzież. Ostatnio nawet znalazłem super sklep internetowy na:  , w którym znalazłem fajną bluzę i podkoszulek w bardzo przystępnych cenach. Sklep nie tylko dla mężczyzn ale także duży wybór dla kobiet. A jednak trafiłem na coś atrakcyjnego w moim guście.

39

Odp: moda męska

No to wcześniej go nie dostrzegałaś to bardzo niedobrze bo Ci właśnie niepozorni są czasem tacy nieprzewidywalni ; ) No fajną stylizację miał u Kubu Wojewódzkiego : ) mi się podoba najbardziej podoba ta koszula zielona bo naprawdę jest według mnie na nim taka sexi a jak wiecie zielony uspokaja to może i dlatego on ją ubrał hihi

40

Odp: moda męska

Ta... nawrzucają Ci go na KimKim i weź tu się nie zakochaj, jak tak wygląda. Btw. wrzuciłam mu ostatnio na fan page link do nich i nawet mi zlajkował. <3

41

Odp: moda męska

To super naprawdę ; ) jeśli o mnie chodzi to ta koszula też mi się bardzo spodobała mmm <3 taka zielona no cudowna do jego oczy zdecydowanie pasowała ; ) tylko co powiecie o jego butach nie uważacie, że były jakieś takie słabe i po prostu mógłby ubrać jakieś inne z tego względu, że po prostu by mu pasowały może czarne ? hihi

42

Odp: moda męska

A co powiecie na taką Modna czy zbyt ekstrawagancka?

43

Odp: moda męska

Marynarka nie jest aż taka zła ; ) tutaj chciałbym się dowiedzieć i zapytać bardziej takich ekspertek co może pracują w branży jakiejś odzieżowej czy to teraz pasuję jak facet zakłada sobie no nie wiem taki sweterek w serek i do tego dokłada koszulę ? Co o tym sądzicie : )

44

Odp: moda męska

Ja myslę, ze pasuje - tylko trzeba uważać jaki kołnierzyk się do tego swetra dobiera, czasem faceci zakładają jakiś wielkie kołnierze, które wykładają na swetry, brrr, koszmar. A sweter to świetny element w szafie modnego faceta, zresztą poczytaj na blogu modowym: - tu własnie facet doradza jaki wybrać sweter.

45

Odp: moda męska

Oj ja i tak najbardziej wolę jak mój facet ze mną chodzi na zakupy, bo mam pewność, ze kupić coś w czym będzie dobrze wygladał. Ostatnio był z kolegą w galerii i co kupił? Jakieś za krótkie spodnie... Ja lubię mu wybierać ubrania i myślę, ze zamówię mu koszulkę Guess, bo dobrze na nim leżą i dodatkowo widziałam na Royal Point, ze są w fajnych cenach.

46

Odp: moda męska

Pamiętaj też o tym, że jak mu kupujesz ciuch to po prostu możesz się akurat z tym czymś po prostu spotkać, że to mu się może nie spodobać i po prostu będzie chciał to jak najszybciej wyrzucić..Ja już wiem, żeby chłopakom nie kupować ciuchów bo są gorsi jak dzieci i grymaszą hihi ; ))

47

Odp: moda męska

Skórkowa kurtka jest piękna, jak jest szyta na miarę. Można taką uszyć przez

My w domu mamy kurtkę skórkową, niestety nie taką szytą na miarę, ale nic się z nią nie dzieje. No i też rzeczy skórzane są super trwałe! Kilka rzeczy mąż ma szytych na miarę i zauważyłam, że sprawują się dużo lepiej niż te kupione w sklepie. Przynajmniej u nas.

48

Odp: moda męska

Ja lubię facetów w dobrze dobranych jeansach i jakiejś fajnej casualowej koszuli.

49

Odp: moda męska

Modne, wygodne i niemal niezniszczalne ciuchy dla aktywnego faceta ma w kolekcji byInsomnia i stawiam, że każdy kto zna te markę potwierdzi, że to dobry wybór. Sama mam kilka ubrań tej marki i ciągle mi mało.

50

Odp: moda męska

Muszę zajrzeć. Może znajdę tam coś dla taty z okazji dnia ojca smile