51

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Na uda to zdecydowanie rower dziewczyny : ) bo wtedy można rozwinąć po prostu te partie ciała najlepiej ; )) zdecydowanie teraz ja się zaniedbałam trochę z jazdą na rowerku przez pogodę i po prostu jeszcze przez taki brak czasu..Ale na wakacje chcę to nadrobić z tego powodu, że po prostu dzieciaki chce dać do dziadków.

52

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Dzieci do dziadków skąd ja znam ten sposób hihi Jeśli o mnie chodzi by mieć takie dobre uda to zazwyczaj bardzo często jeżdżę na rowerze w lecie właśnie niemal codziennie a natomiast w zimie po prostu sobie jężdże na tym stacjonarnym rowerku i jest zdecydowanie lepiej i bardzo mi to pomaga na moje uda : )

53

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Na uda uważam, że najlepiej właśnie działa siłownia z tego powodu, że ona wpływa na całe ciało ; ) chodzi mi oczywiście tutaj o różne ćwiczenia każdej części ciała - zaczynając właśnie od pleców a kończąc nawet na łydkach. Najważniejsze dziewczyny to robić przysiady : )

54

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Tak przysiady dobre rozwiązanie ale jeśli ktoś chce mieć jeszcze takie bardzo mocne i jędrne uda to powinien się wybrać właśnie na basen i tam bardzo mocno coś poćwiczyć pływanie bardzo dobrze będzie tym stylem jakim właśnie jest żabka i jeszcze dodatkowo no nie wiem na plecach i kraulem - w tym ostatnim stylu nogi bardzo mocno pracują.

55

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Wydaję mi się, że lepsze od przysiadów będzie chodzenie na basen, ponieważ jak przesadzimy z przysiadami to uda zrobią się trochę masywne.

56

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Przysiady to na piękne pośladki smile Ja próbowałam biegać ale trener mi podpowiedział, że najlepiej wchodzić pod górkę i to po solidnym treningu.

57

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Nawet pod górkę to akurat po prostu może być bardzo taki dobry sposób i warto go akurat wypróbować  hyhy Jeśli o mnie chodzi to ja często robię dość przysiady i jakoś moje uda nie zrobiły się jakieś masywne..Bo przecież do tego trzeba wiele lat treningów.

58

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

W pełni to popieram do czegoś takiego to się dochodzi przecież latami i to długimi treningami hihi : ) nie ma obawy, że was rozsadzi przecież od przysiadów; ) dobrze jest je dziewczyny wykonywać bo po prostu akurat przez to ćwiczenie w znaczy sposób podnosicie swoje libido

59

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Ogólnie coś trzeba robić - każda aktywność fizyczna może wpłynąć właśnie na wasze uda. Tutaj chyba jest super jakby chociażby no nie wiem po prostu chodzić na jakiś fitness, wspinaczkę górską uprawiać czy coś takiego. Najważniejsze to się nie przejmować i z uśmiechem ćwiczyć.

60

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Na youtube jest masa filmików z  ćwiczeniami, ja polecam na przykład fittnessbleder. Poza tym jest taki kanał, niestety nie pamiętam nazwy, z ćwiczeniami nóg ala Miley Cyrus, Adriana Lima, generalnie ćwiczenia na ciało Aniołków VS. A tak przede wszystkim to przysiady, przysiady, przysiady big_smile plus pie, wykroki, odwodzenie itd, najlepiej oczywiście z obciążeniem.


Na Internecie także można trafić na takie perełki fit: Tylko dla wytrwałych!!:-)

Ostatnio edytowany przez melanhojla (2015-05-29 18:03:42)

61

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Ja też kiedyś ćwiczyłam z fittnessblender i miałam bardzo dobre efekty. Przede wszystkim trzeba zacząć od tego cz chcesz wysmuklić da czy je tylko ujędrnić, bo to jest duża różnica smile. Jeżeli zależy Ci na zmniejszeniu obwodu to polecam rower i bieganie, generalnie cardio, natomiast jeżeli ujędrnić no to właśnie squaty są najlepsze smile

Ostatnio edytowany przez aalwion (2015-05-29 17:38:10)

62

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Ja polecam rower. Moim zdaniem jest lepszy od biegania, gdyż można jeździć nawet w gorszych warunkach pogodowych. i to nawet w pojedynkę. Samotne bieganie niezbyt często się sprawdza, ciężko się samemu zmotywować do tego typu aktywności fizycznej.

63

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Squaty, squaty, squaty smile. Squaty sa dobre na wszystko. Poza tym jeżeli chodzi o wewnętrzną część, to plie jest bardzo dobre, bo angażuje właśnie te mięśnie. Wypady nogami, do przodu i na boki, przywodzenie/ odwodzenie, można jeszcze kupić tak zwaną "agrafkę" - jest bardzo przydatna ;D

64

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Rower, pływanie i bieganie : ) to według mnie 3 najlepsze po prostu sporty, które akurat no wiecie bardzo dobrze jest właśnie uprawiać i po prostu on bardzo dobrze może wpływać na nogi i na wszystko pozostałe przecież : ) ja lubię jeździć na rowerze. : )

65

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Czyli wszystko polecasz no dobrze dobrze tylko powiedz kiedy na to wszystko jest znaleźć czas ? Bo tego przecież nie mam za dużo i zdecydowanie każda dla mnie minuta może być po prostu warta złota..Muszę redukować mój czas i zdecydowanie muszę wybrać jeden sport.

66

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

rower, przysiady przede wszystkim. do tego oczywiście inne różne ćwiczenia, których jest pełno w internetach:) różnego rodzaju wypady (dzisiaj mam po nich zakwasy:))

67

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Tzw nożyce, wymachy nóg, podskoki, przysiady

68

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Zdecydowanie przysiady są najlepsze, będziesz miała trochę sztywne nogi, ale wytrzymasz big_smile

69

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Tak racja przysiady są bardzo dobrze. Dobrze je poćwiczyć ale wiadomo nie tak codziennie tylko gdzieś tak 3 razy w tygodniu smile do  tego jeszcze dołożyć jazdę na rowerze lub na rolkach i mamy super, świetnie wzmocnione uda. Jest to dobry sposób na nasze mięśnie ud.

70

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Przysiady są może i dobre, ale trzeba uważać, żeby je poprawnie wykonywać, ponieważ można sobie łatwo "zniszczyć" kolana.

71

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Przysiady są bardzo dobre ale trzeba z tym uważać aby tego wszystkiego nie przedobrzyć. Bo jeśli się przedobrzy to akurat wszystko jest źle i akurat wszystko wtedy jest bardzo słabo. Do przysiadów trzeba również dorzucić to jakieś właśnie inne ćwiczenia np jazda na rowerze.

72

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

najlepsze są przysiady a nawet bieganie przynajmniej dwa razy w tygodniu wtedy uda pracują robią się bardzo ładne i nie tylko uda bo przy tym również pracuje nasza pupa co jest też chyba ważne bo to podoba się naszym facetom i nie ma co ukrywać. Najlepsze właśnie przysiady i bieganie.

73

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Basen, rower i rolki smile to byłyby najlepsze sporty i to byłoby najlepsze z tego wszystkiego. Warto w ten sposób ćwiczyć i warto w ten sposób rozwijać swoje mięśnie ud smile tylko najważniejsze jest to aby te ćwiczenia były regularne i żeby je cały czas wykonywać. Bo jeśli będzie inaczej to będzie źle.

74

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Zgrabne uda można osiągnąć za pomocą  prostego ćwiczenia – różnych odmian skłonów. Mogą to być skłony do przodu, do palców u nóg oraz na boki. Skuteczne są także ćwiczenia polegające na zginaniu nóg (można stać w rozkroku lub z jedną nogą przed drugą) i opuszczaniu w dół wyprostowanego tułowia. Ręce powinny być na biodrach.
Ćwiczenia odchudzające nogi to też tradycyjne „nożyce”, czyli naprzemienne unoszenie wyprostowanych nóg z pozycji leżącej na plecach.

75

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

zgodzę się ze skłonami czy też przysiadami to dobrze robi na uda i pośladki do tego możemy rower czy rolki dołożyć albo powybierać sobie co będzie dla nas najlepsze. Bo wiadomo jak będziemy dużo ćwiczyć to już nasze uda będą nie takie słodkie a bardziej umięśnione a tego przecież nie chcemy smile