101

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

A może on myślał, że powyżej 1000 km to już nie obowiązuje bycie parą...? big_smile

102

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Zaskakują mnie mężczyźni... tak często powtarzane jest kobietom, że oni nie są jasnowidzami i trzeba im mówić wprost pewne rzeczy, zamiast wierzyć, że się domyślą co mamy na myśli. Tymczasem nie pierwszy raz widzę, że kiedy czegoś nie potrafią wydukać, liczą na to, że to my się domyślimy i że nie będzie trzeba nam tego mówić.

103

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Ale my nie chcemy się domyślać, też lubimy wiedzieć na czym stoimy...:)

104

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

W młodym wieku faceci często zmieniają zdanie, nie są słowni i stąd całe to zamieszanie...

105

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

A to myślisz, że oni z tego wyrastają? o.O

106

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Pewnie nie wszyscy, ale pocieszające jest, że chociaż cześć wyrasta... <:)

107

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Najlepiej jest wyjechać razem z chłopakiem i nie wystawiać uczucia na próbę -oczywiście jeśli jest tego wart:)

108

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Ja tam każdemu odradzam taki związek na odległość, bo tylko nerwy zszarpie, a i tak się rozpadnie prędzej czy później...

109

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Znajomy powiedział mi kiedyś, opowiadając o wyjeździe do pracy do Niemiec, że tam się śmieją miedzy sobą i powtarzają, że "powyżej 200 km miłości nie ma". sad

110

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Za to jest robota, której normalnie by nie wykonywali, gdyby nie kasa i po tej robocie trzeba jakoś odreagować, dowartościować się - z kimś kto akurat jest pod ręką...

111

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Normalny facet nie wytrzyma długo bez kobiety, miejcie to na uwadze wszystkie, które wysyłacie mężów czy chłopaków na zarobek za granicę... Jednemu za długo będzie tydzień, innemu miesiąc, ale trudno oczekiwać od nich życia w celibacie

112

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Mi chłopak powiedział, ze jeśli wyjadę na studia do innego miasta to koniec. O pracy w Niemczech powiedział od razu: "Przecież wy się tam będziecie ku****ć wszyscy". Ludzie są coraz bardziej przekonani, że wyjazd = zdrada. Przykre, że to samo myślą o partnerach, którzy nie dali im żadnych powodów do takiego myślenia.

113

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Ale to jest stereotyp, który w 90% się sprawdza; nie wiem, kto chce żyć w celibacie za granicą, jak pół roku nie widzi partnera?

114

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

[quote=niechcemisie]Mi chłopak powiedział, ze jeśli wyjadę na studia do innego miasta to koniec. O pracy w Niemczech powiedział od razu: "Przecież wy się tam będziecie ku****ć wszyscy[/quote]

Za dużo się nasłuchał opowiadań od kolegów wink

115

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

To zależy, na ile tam się jedzie do pracy, a na ile po to, żeby się zerwać z łańcucha...

116

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Zastanawia mnie, skąd ci ludzie mają jeszcze siłę gzić się i pić alkohol, no ale... Polak potrafi. Po 10-12 godzinach naprawdę ciężkiej pracy fizycznej w raczej mało komfortowych warunkach w polu, sadzie, szklarni, chciałabym umyć się, zjeść i spać. Jednak wszyscy, którzy pracowali za granicą, opowiadają o seksie i pijaństwie w barakach i hotelach pracowniczych.

117

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Są przecież wolne dni, a Polak to potrafi kombinować, więc i w pracy tam się pewnie dzieje wink

118

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Przecież Polak wszystko potrafi ; ) tak zdecydowanie jak już Polak tam jedzie (czasem nie ma innego wyjścia) to jest zaganiany to najgorszej i do najcięższej pracy ale co z tego jak już wpadnie w rytm taki pracy to zdecydowanie ma siłę jeszcze przyjść o swojego hotelu często w pokoju 5 osób i pić normalnie długo bardzo długo całą kratę piwa - wiem bo mi szwagier opowiadał hihi

119

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Oni tam mają jak na wakacjach, żona nie suszy głowy, dzieci nie domagają się zabawy, a do tego po pracy każdy może wypoczywać jak lubi wink

120

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Jakiś procent jedzie tam tylko do pracy, ale może to zależy, na jakie towarzystwo trafi...

121

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Znajoma była w Niemczech na jabłkach. Była tam Polka, która latała od pryczy do pryczy, aż się z niej śmiali. Żałosne.
Moja głupiutka koleżanka obijała się w Anglii przy sadzeniu truskawek, więc ją wywalili i nie przysługiwał jej już hotel, więc zakręciła się obok jakichś Bułgarów za dach nad głową. Takich historii jest więcej.
Kiedyś mówiło się o Polkach jakie są piękne, ale niech więcej takich osób wyjedzie... będzie się mówiło co innego.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-03-26 19:27:05)

122

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Już się tak mówi, niestety. Mniejszość szkodzi większości jeśli chodzi o opinię...

123

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

To tych historii jednak nie słyszałam i od tej strony Polek nie znałam..Chociaż muszę przyznać, że Polki są bardzo cwane i zawsze wiedzą jak się ustawić hihi Nawet mam tutaj w Polsce sąsiadki co dosłownie nie pracują po parę lat(nie szukają pracy) i tylko mąż je utrzymuję ; ))

124

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Może tu nie ma pracy dla ludzi z ich wykształceniem wink

125

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Są i tacy zazdrośni mężowi, którzy sami nie chcą żony z domu wypuścić, bo myślą, że w pracy zaraz będzie romansować