1

Temat: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Wszystkie kobiety kochające modę zapraszamy do redagowania wspólnie z nami  rubryki MODA. Dzisiaj tworzymy klub Carrie Bradshaw z Seksu w wielkim mieście, napiszcie nam jakie Wy uwielbiacie ciuchy, do każdej wypowiedzi (minimum 5 zdań) dołącz swoją fotkę, z której jesteś dumna pod względem modnego ubioru. Wysyłaj też fotki ciuchów, o których marzysz, a np. chwilowo masz duuuży debet na karcie:D i big_smile

adres:[email][email protected][/email]

Każdą publikację nagradzamy kosmetykami i bielizna włoską Pappillon.

[img]//www.celebrityclothingline.com/wordpress/wp-content/uploads/2008/08/sarahjessicaparker2.png[/img]

2

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

[quote=admin]. Wysyłaj też fotki ciuchów, o których marzysz, a np. chwilowo masz duuuży debet na karcie:D i big_smile [/quote]

Proszę o jaśniejszy opis. Ten podpunkt dotyczy części z własną fotką - czy jest osobny.
I czy ta fotka ma być moja, czy wymarzonego "cucha" z netu???

3

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Wszystkie chwyty dozwolone, dajemy Wam pełną swobodę i liczymy na dużą wyobraźnię, szczerość,  i  oczywiście wyczucie tematu. Pozostawiamy dużą dowolność, temat po prostu powinien być ciekawy, może to być opis i fotki według Was ikony mody, gwiazdy, którą podziwiacie, ciuszków ulubionych marek, ale najważniejsze to Wasze fotki (tu można nadsyłać jak Wy komponujecie garderobę lub wpadki modowe). Może tez macie porady i sugestie jak się NIE ubierać? Naprawdę temat jest bardzo szeroki, a wspólnymi siłami powstanie naprawdę najlepsza rubryka w sieci - bo redagowana przez Was Drogie Czytelniczki!

4

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Brzmi bajecznie...
Dziękuję.

5

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

ulala ciekawe... smile

6

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Czyli np wysyłam zdjęcie ciucha który mi sie podoba - opowiadam co i jak, i sii smile?
CZy można np opowiedzieć z humorem, dowcipem, czy pełna powaga?
Oraz czy można np opowiedzieć o całej serii pewnej firmy, lub danej firme?
Albo mam jeszcze inny pomysł big_smile
Czy mozna byłoby "zaklepac" sobie pewną markę i co jakis czas - gdy są nowości w niej - po prostu o tym pisać?

Bo mam swa ulubioną markę - ale ogólnie nie pisza o niej zbyt duzo portale modowe - polskie, a jest super big_smile.

7

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

ooo to ostatnie jest GIT
ja bym weszła na staniki i uczyła dziewczyny dobierać biustonosze big_smile

8

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Ja wysłałam @ do Admina big_smile bo mam wizje tongue

9

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Olu - oczywiście pisz z humorem, nasz portal jest pozytywnie nastawiony, moda  z przymrużeniem oka - bardzo nam się to podoba! Jeśli masz życzenie wysłać jedną markę - nie widzę najmniejszych przeszkód, najważniejsze, żeby dziewczyny mogły z tego korzystać, żeby to było praktyczne: czyli albo się uśmiechnąć albo biec do sklepu na zakupy, naprawdę wszystko w Waszych rękach!

10

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

[quote=justyna]ooo to ostatnie jest GIT
ja bym weszła na staniki i uczyła dziewczyny dobierać biustonosze big_smile[/quote]


Justynko - bardzo dobry pomysł, można doradzić jak dobierać staniki, sugerować najlepsze marki itp, abyśmy jak najwięcej wiedziały, fotki mile widziane!

11

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

A mogłabym zając sie jedną marką i jak będą nowości to o nich informować smile?
wiecej na @ tongue
Bo markaVS jest bardzo ciekawą marką wg mnie, a i mało o niej jest smile.
I jeśli mogłabym sie tym zajac, nowosci promocje big_smile to zaklepuje tongue>

12

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Super pomysł...

13

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

A ja bym mogła może o dodatkach,takich jak czapki,kapelusze,szale,paski,buty,korale....

Ostatnio edytowany przez emilia_s292 (2009-10-22 13:54:53)

14

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Ponawiam pytanie tongue.
Mogłbym zajac sie jedną marką i wszelakimi nowościami smile?
Tak poza konkursem smile

Co prawda na konkurs coś planuje wymyśleć ale to później big_smile

15

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

TAk big_smile

16

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

super, wobec tego czekam. Mała uwaga: wiem , że możecie Kochani nie mieć dużego doświadczenia w redagowaniu, ale nie martwcie się, ewentualne błędy stylistyczne skorygujemy. Piszcie dużo, od serduszka i ciekawie. Piszcie po prostu o ty, co interesuje WAS!

17

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

no to do roboty smile
ja chętnie w ramach wolnego czasu będę pisała, ale oczywiście chętnie też coś wygram big_smile

18

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

PS - Dziewczyny, wysyłajcie nam też swoje foty, niech wszyscy zobaczą współredaktorki [url=http://www.urodaizdrowie.pl]www.urodaizdrowie.pl[/url]!

19

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Mała poprawka - admin wpadł na genialny pomysł - każdy będzie miał zrobiona galerię w swoim profilu, tak jak na naszejklasie, więc każda z Was będzie mogła sobie edytować foteczki we własnym zakresie, wtedy urośnie nam społeczność silna i liczna!

20

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Gratuluję pomysłów dziewczyny...

A sama poczekam pewnie na coś, gdzie można po prostu sobie popisać...

21

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Dolden Rose jest super a bielizna to w ogóle boska sprawa big_smile.

22

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

zatem weno przybywaj ...

23

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Kosmetyki super...ja już nawet coś wysłałam...

24

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

ja bym też coś napisała.. ale nie chcę wizerunku w sieci upubliczniać.. praca itp...

mozna tak bez swoich zdjeć?

25

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

a ja muszę  na spokojnie to napisać , pomyśleć trochę...