151

Odp: wzmocnienie paznokci

A próbowałaś oleju rycynowego? Podobno wzmacnia włosy i paznokcie.

152

Odp: wzmocnienie paznokci

Dziewczyny, odżywka, ewentualnie oliwka, najlepiej od new nails - zmianę zauważycie w krótkim czasie. Nie twierdzę, że od razu będzie idealnie, ale na pewno swoje osiągniecie - tylko potrzebny czas, dbałość o te paznokcie.

153

Odp: wzmocnienie paznokci

Dziewczyny - czy zmywacie w rękawiczkach? Dbacie o to?
Mam wrażenie, że właśnie w taki sposób można sobie łatwo niszczyć paznokcie, a chyba nie tędy droga co nie?

154

Odp: wzmocnienie paznokci

Dziewczyny polecam Kerabione
Działa skutecznie, szczególnie na włosy, ale także na pazknokcie! W związku z tym warto go kupować do tego Szwajcarski!

155

Odp: wzmocnienie paznokci

Nie lubię zmywać w rękawiczkach, a wiem, że powinnam.

156

Odp: wzmocnienie paznokci

A nie pomyślałyście, że teraz przed wiosną, to naszym paznokciom, tak jak włosom należy się wzmocnieni po zimie, takie bardziej profesjonalne, w gabinecie kosmetycznym. Możecie wyszukać sobie ciekawych zabiegów na dłonie i paznokcie na wyszukiwarce zabiegów fryzjerskich i kosmetycznychZamawiając przez wyszukiwarkę możecie dostać ciekawe rabaty. Warto spróbować.

157

Odp: wzmocnienie paznokci

Odżywka new nails działa, kwestia systematyczności, i te paznokcie z czasem do zdrowia powracają. Wiadomo, że to nie działa na zasadzie efektu natychmiastowego, bo tak po prostu się nie da.

158

Odp: wzmocnienie paznokci

Czosnek nie jest dobry tylko na zapalenie ucha. Pomoże również odbudować i odżywić Twoje rozdwajające się paznokcie. Dwie łyżeczki drobno posiekanego czosnku wmasuj w płytkę paznokcia. Pozostaw na 10 minut po czym zmyj czosnek. Następnie połóż na paznokcie odżywkę, lub tłusty olejek.

159

Odp: wzmocnienie paznokci

Suplementem diety bardzo korzystnie działającym na nasze paznokcie, włosy oraz skórę - są kapsułki zawierające spirulinę. Spirulina to bogactwo rozmaitych składników, takich jak: proteiny, minerały oraz witaminy. Co więcej, substancja ta zawiera dużą ilość kwasu gamma-linolenowego, który odgrywa znaczącą rolę w utrzymaniu dobrej kondycji naszej skóry.
Suplementy diety zawierające w składzie spirulinę są dostępne w większości aptek wink.

160

Odp: wzmocnienie paznokci

Odżywka new nails, o ile będzie systematycznie stosowana. Kwestia kilku tygodni i paznokcie powinny być ładne i zdrowe. Ale oczywiście coś takiego wymaga ciągłej dbałości o paznokcie.

161

Odp: wzmocnienie paznokci

Ja ze swej strony mogę polecić kosmetyki na paznokcie od polskiego producenta Colway
kolagenspa.pl
Są one tworzone na bazie kolagenu i dzięki temu tak skutecznie działają. Poza tym macie tam dostęp do wielu innych kosmetyków:)

Korzystaliście już?

162

Odp: wzmocnienie paznokci

Odżywka New Nails - po kilku tygodniach stosowania efekty są naprawdę pozytywnie zaskakujące. U mnie tym efektem były mocne paznokcie, twarde, a wcześniej? Przy byle głupiej pracy potrafiły się kruszyć, co mnie bardziej niż irytowało ;/

163

Odp: wzmocnienie paznokci

Sama mam z tym problem. Moje włosy, mimo licznych odżywek ciągle się rozdwajają, a paznokcie łamią i nic mi nie pomaga sad Brałam kiedyś skrzyp polny, ale nie widziałam rezultatów. Wydaje mi się,że znajoma polecała mi coś kiedyś z Gala, może to nawet był ten suplement, spróbowałabym byleby były widoczne efekty.

164

Odp: wzmocnienie paznokci

Jak wzmocnić paznokcie – działania kompleksowe



W celu wzmocnienia paznokci najlepiej działać kompleksowo: od wewnątrz, dostarczając odpowiednich składników odżywczych, poprzez pielęgnację zewnętrzną oraz zrywając z niezdrowymi nawykami, w których najczęściej tkwi przyczyna naszych kłopotów.

W każdym z powyższych niezwykle istotna jest systematyczność.

165

Odp: wzmocnienie paznokci

Domowy preparat do paznokci

Składniki:

kilka kropli soku z cytryny,
1 łyżka oliwy z oliwek,
Sposób przygotowania:

Oba składniki pomieszaj. Przygotowany preparat wetrzyj w paznokcie i nałóż na dłonie bawełniane rękawiczki. Najlepiej kuracje zastosować na noc. Poleca się stosowanie 2 razy w tygodniu. Już w krótkim czasie zobaczysz poprawę a Twoje paznokcie wzmocnią się.

166

Odp: wzmocnienie paznokci

to co sie dzieje z moimi paznokciami to przechodzi ludzkie pojęcie
tak się łamią,rozdwajają i robią zadry
tak wysoko,ze opuszki stają sie b.bolesne
przy dotyku mnie boli

167

Odp: wzmocnienie paznokci

A myślałaś o jakimś suplemencie? Ja sotsuję Pure COllagen firmy  i jestem bardzo zadowolona. Prócz fajnego efektu na paznokciach, moja skóra przede wszystkim odżyła! <3

168

Odp: wzmocnienie paznokci

Witam,
Również miałam problem ze słabymi i rozdwajającymi sie paznokciami. U mnie najlepsze efekty dała kuracja olejkiem rycynowym, oliwą, picie skrzypokrzywy oraz różne odzywki do paznokci. Na początek radze robić takie kąpiele paznokciom w ciepłym olejku rycynowym - po ok 15 min, to bardzo odżywia paznokcie ale również fajnie poprawia stan skórek.



Jak temu zaradzić można dowiedzieć się, czytając porady, zamieszczone tutaj: zapraszam wszystkich ciekawskich:-)

Ostatnio edytowany przez aalwion (2015-05-29 17:39:08)

169

Odp: wzmocnienie paznokci

Jak dla mnie najważniejsze jest działanie od wewnątrz, natomiast zewnętrzna kosmetyka to tylko dodatek i dopracowywanie efektów diety. Przede wszytskim weglowodany zlożone, dużo białka i szybko pojawią sie efekty. Bardzo dobrze działa też picie drożdzy i pokrzywy. Również wymieniany tu wielokrotnie olejek rycynowy jest godny uwagi.

170

Odp: wzmocnienie paznokci

Sok z cytryny i oliwa z oliwek

Jest to łatwy i skuteczny sposób a składniki można znaleźć w każdym domu. Wszystko, czego potrzebujesz to kilka kropli soku z cytryny i jedna łyżka oliwy z oliwek. Przygotowany preparat wetrzyj w płytkę paznokci i nałóż na dłonie bawełniane rękawiczki. Najlepiej taką kurację stosować na noc, bo preparat pozostaje na dłoniach kilka godzin. Jeżeli zastosujesz tą metodę przynajmniej dwa razy w tygodniu możesz być pewna, że już po kilku tygodniach twoje paznokcie będą wzmocnione.

171

Odp: wzmocnienie paznokci

Wzmocnienie paznokci? Prze zwyczajną odżywkę, systematyczność i dobre podejście. U mnie cały ten proces trwał ledwie kilka tygodni, a rzeczywiście paznokcie sobie mocno odmieniłam - w tym momencie są po prostu zdrowe i tak ma być.

172

Odp: wzmocnienie paznokci

ja zaczęłam stosować odżywkę na paznokcie z diamentem. do tego oliwa z oliwek i paznokcie wyglądają o niebo lepiej niż kiedyś:)

173

Odp: wzmocnienie paznokci

poczatkowo chciałam napisac, ze ponoc wyciąg ze skrzypu polnego działa bardzo dobrze na paznokcie a takze wlosy (sama od wczoraj zaczelam brac) ale skoro masz az takie problemy, to moze idz do dermatologa hm? a skrzyp swoja droga nie zaszkodzi. poza tym przyjzyj sie swojej diecie, problemy ktore widac \"na zewnatrz\" nie biora sie z niczego

174

Odp: wzmocnienie paznokci

Ogromne znaczenie w kwestii kondycji paznokcia ma żywienie - przekonałam się na własnej skórze. Natomiast aby wspomagać z zewnątrz płytkę paznokcia od lat mam odżywki jessici.

175

Odp: wzmocnienie paznokci

Może powinnaś zacząć je jakoś odżywić. Jakaś odzywka w sztyfcie Ci się przyda. Ewentualnie w aptece modne Regenerum. Pomaga bo próbowałam. Ewentualnie zabieg domowy. Moczenie paznokci w oliwie z oliwek tylko musi być ciepła.Powodzenia.