1

Temat: Depilacja laserowa

Co myślicie o depilacji laserowej? Szczerze nuży mnie już ciągłe golenie nóg i myślę, żeby zainwestować w laserową, możecie mi polecić jakiś salon, albo sieć salonów?

2

Odp: Depilacja laserowa

Jeśli jesteś z okolic Łodzi to zobacz tu, wydaje mi się być najatrakcyjniejsza w tym rejonie smile Polecam Ci takie rozwiązanie, znacznie ułatwia życie i przedłuża efekt zdecydowanie!

3

Odp: Depilacja laserowa

Faktycznie ja też byłam na laserglamour.pl w tym właśnie salonie Laser Glamour. Też wyszłam zadowolona. Dodatkowo korzystałam u nich z mikrodermabrazji. Złuszczyli mi skórę i nałożyli regenerujący krem. Nie miałam żadnych blizn bo robili to delikatnie i powoli.

4

Odp: Depilacja laserowa

Ogólnie depilacja laserowa to świetna sprawa. Warto spróbować!

5

Odp: Depilacja laserowa

Ja bym w sumie wolała depilator laserowy, czyli samodzielna depilacja, z efektami jak w salonie, ale bez biegania po salonach.
Plus taki, że powtórki robi się w domu i nie trzeba latać, a minus, to jednorazowa cena takiego depilatora jest droższa, np. Philipsy czy Rio.

6

Odp: Depilacja laserowa

witam wink a czy któraś z Was orientuje się, jak się przekłada skłonnosc do pękających naczynek na depilację laserową? Bo ja mam taką przypadłość i to podobno nie jest wskazane, a zależałoby mi na niej bardzo (ciemne włoski, jasna karnacja, wrastanie po depilatorze hmm )

7

Odp: Depilacja laserowa

[quote=Prima]witam wink a czy któraś z Was orientuje się, jak się przekłada skłonnosc do pękających naczynek na depilację laserową? Bo ja mam taką przypadłość i to podobno nie jest wskazane, a zależałoby mi na niej bardzo (ciemne włoski, jasna karnacja, wrastanie po depilatorze hmm )[/quote]

Zrób sobie najpierw porządek z tymi naczynkami i też jako zabieg laserem. Podobno skutecznie.

8

Odp: Depilacja laserowa

ale myślisz, że problem naczynek da się tak do konca wyleczyć? wlasnie tego sie boje, że pod wplywem laseru skłonność może powrócić ;(

9

Odp: Depilacja laserowa

Wydaje mi się, że jeśli już to tylko w salonie i tylko z ręki kogoś kto się na tym zna. Nawet się nad tym zastanawiałam, bo salon niedaleko mnie ma darmową konsultację i próbę laserową. Jednak to ingerencja w skórę, a ja mam skórę wrażliwą bardzo.

10

Odp: Depilacja laserowa

Tuż po świętach wybieram się do  Łodzi na depilację bikini. Robiłam tam już nogi i efekty są bardzo fajne. W gabinecie mają świetne podejście do klientek i potrafią wszystko dokładnie wytłumaczyć, a przede wszystkim uspokoić:) dlatego też na bikini idę tam.

11

Odp: Depilacja laserowa

to spróbuj najpierw epilfree, metoda znacznie tańsza, a może być równie skuteczna smile

12

Odp: Depilacja laserowa

A na jak długo ten zabieg wystarczy jeśli chodzi o okolice bikini? bo nie ukrywam że poddanie się depilacji woskiem jest dla mnie już sporym wyzwaniem, ale jeśli ma być efekt długotrwały to warto się poświęcić smile

13

Odp: Depilacja laserowa

Po każdym kolejnym zabiegu odrasta ich mniej i słabsze. smile Po jakimś czasie masz efekt jak po laserze.

14

Odp: Depilacja laserowa

na okolice bikini możesz zrobić depilację pastą cukrową, mniej boli niż wosk, a epilfree równiez można po takiej depilacji wykonać

15

Odp: Depilacja laserowa

Na okolice bikini spokojnie można w wersji Intim.  smile

16

Odp: Depilacja laserowa

o widzisz, myślałam, że to jeden produkt do wszystkiego jest, a tu różne do różnych części ciała :)vMoże wąsik bym sobie zlikwidowała, hmmm... próbowała któraś?

17

Odp: Depilacja laserowa

Jeśli chodzi o okolice bikini, to zdecydowanie polecam się udać do profesjonalistów. Polecam, ponieważ miałam raz niemiła sytuację gdy sama chciałam sobie taki "zabieg" wykonać. Skończyło się to na tym, że przez kilkanaście dni czułam straszne pieczenie... Koleżanka również o tym wspominała i mówiła, że teraz chodzi na zabiegi . Dostępny jest również cennik. Z racji tego, że efekty utrzymują się naprawdę długo, to naprawdę warto zainwestować pieniądze. Przynajmniej ja z mężem nie narzekamy : )

18

Odp: Depilacja laserowa

[quote=kaweczka]o widzisz, myślałam, że to jeden produkt do wszystkiego jest, a tu różne do różnych części ciała :)vMoże wąsik bym sobie zlikwidowała, hmmm... próbowała któraś?[/quote]
Robiłam wąsik, ale u kosmetyczki. Myślałam, że jest jeden produkt epilfree stosowany do każdej części ciała a tu proszę, inny do twarzy  inny ciała i trzeci do okolic intymnych.

19

Odp: Depilacja laserowa

I jak wygląda zabieg? Tak samo? Tylko produkt jest inny? Depilacja woskiem czy pastą cukrową?

20

Odp: Depilacja laserowa

Tak dokładnie - kwestia zmiany produktu z tego co mi pani kosmetyczka powiedziała. Ja preferuję pastę cukrową, także przed epilfree nią miałam wykonaną depilację.

21

Odp: Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to pic na wodę. Ja miałam 7 razy robioną i włosy dalej odrastają.

22

Odp: Depilacja laserowa

A na pewno byłaś na depilacji laserowej? Może to był tylko IPL. To nie jest laser. Ja chodziłam na laser i byłam bardzo zadowolona. Zwróć uwagę, kto robił Tobie depilację. Prawdziwy laser może być obsługiwany tylko przez lekarza.

23

Odp: Depilacja laserowa

Ja zrezygnowałam z laseru na rzecz zabiegów Epilfree i nie żałuję. efekt ten sam a i mniej bolesny smile

24

Odp: Depilacja laserowa

Dla mnie nie było  to jakoś bardzo bolesne, robiłam zabieg w gabinecie Dermiki w Warszawie na Lazurowej, Pani kosmetyczka bardzo się starała, żeby było jak najbardziej komfortowo, ogólnie gabinet świetny, bardzo ładnie w środku i fachowe podejście.

25

Odp: Depilacja laserowa

[quote=Fretka]Ja zrezygnowałam z laseru na rzecz zabiegów Epilfree i nie żałuję. efekt ten sam a i mniej bolesny smile[/quote]

Moim zdaniem cenowo też lepiej wychodzi. Teraz jest dobry czas na rozpoczęcie zabiegów - akurat na wakacje będzie święty spokój z włoskami.