1

Temat: Zaproszenia ślubne

Przygotowując się do ślubu mam dylemat jakie wybrać zaproszenia ślubne. Wahałam się pomiędzy drogimi i bogatymi , a tanimi skromnymi a zarazem eleganckimi. Wybrałam te drugie, i jestem bardzo zadowolona. Jeśli poszukujecie Państwo eleganckich zaproszeń ślubnych to zapraszam

2

Odp: Zaproszenia ślubne

Ja stawiam na prostotę i elegancję, poco wydawać większe pieniądze na coś, co i tak trafi do kosza?...

3

Odp: Zaproszenia ślubne

Dokładnie, nie ma sensu wydawać fortuny.

4

Odp: Zaproszenia ślubne

Co prawda są tu tylko 3 posty ale widze że nie tylko mi zależy na prostych i tanich, a zarazem eleganckich zaproszeniach. Podobnie jak moja przedmówczyni zakupiłam zaproszenia ślubne-  za proszenie to jest bardzo mało, dlatego polecam

5

Odp: Zaproszenia ślubne

Ja jeszcze waham się pomiędzy tymi "gotowymi", a ręcznie robionymi. Mam na oku 2 wzory, ręcznie robione są 0,5 zł droższe ale myślę, że jeśli ma się w rodzinie uzdolnioną i chętną do pomocy osobę (ja mam), to warto robić samemu:). Pamiątka i wspomnienia gwarantowane:)

Ostatnio edytowany przez taszka (2015-07-02 10:05:20)

6

Odp: Zaproszenia ślubne

Ja po konsultacji z mężem wybrałam zaproszenia z elementem drewna Zupełnie inne niż takie klasyczne składane, w formie rulonu- bardzo mi się podobają. Nie powiem, próbowałam sama zrobić zaproszenia, ale efekt był straszny, niestety zero zdolności plastycznych tongue. Te które wręczyłam swoim gościom, zyskały pochlebne opinie i nie kosztują 20 zł za sztukę smile.

7

Odp: Zaproszenia ślubne

Ja polecam indywidualne projekty zaproszeń. Sama takie zrobiłam za pośrednictwem grafika znalezionego na oferia.pl- zapłaciłem 50zł za projekt i wszyscy byli zachwyceni! Polecam big_smile

8

Odp: Zaproszenia ślubne

A nie podobają wam się takie metalowe zaproszenia na ślub?w sumie do tej pory z czymś takim się nie spotkałam....

9

Odp: Zaproszenia ślubne

Moim zdaniem też warto zaprojektować zaproszenia samemu:). Można się wzorować na szablonach z Internetu, trochę pokombinować i stworzyć piękne zaproszenia, jedyne w swoim rodzaju. Chyba, że ktoś nie przywiązuje wagi do szczegółów, wtedy można znaleźć fajne zaproszenia:)

10

Odp: Zaproszenia ślubne

My kupiliśmy zaproszenia w sieci. Lecz tekst, grafikę jego ułożenia i jego wydruk już wykonamy sami - tak, żeby w pełni nas odzwierciedlały.

11

Odp: Zaproszenia ślubne

polecam serwis gdzie można wybrać zaproszenia wg własnego uznania i zamówić przez internet. problem z głowy.

12

Odp: Zaproszenia ślubne

Dla mnie to dziwactwo zamawiać zaproszenie przez internet, jakby nie można było kupić gotowych. Młodzi ludzie myślą, że ich wesele będzie wyjątkowe bo będą mieli jakieś wymyślone zaproszenia..? Będzie takie samo jak inne, zapewne część gości się upije i będzie rzygać nawet jeśli wcześniej dostanie ekstra wypasione zaproszenia.

13

Odp: Zaproszenia ślubne

Dokładnie, im bardziej przeciętni ludzie, tym więcej energii wkładają w takie drobiazgi, (które i tak zaraz powędrują do kosza zaproszonych osób)  jakby to decydowało o ich dalszym życiu... A tak naprawdę wesele to dopiero początek, a życie nie składa się z niesamowitych rzeczy i zdarzeń, tylko z rutyny i codzienności.

14

Odp: Zaproszenia ślubne

Jeśli szukasz ciekawych zaproszeń na ślub to polecałabym Ci tu. Na mnie ogromne wrażenia zrobiła seria Gold Art. Według mnie jest przepiękna, elegancka powiedziałabym, ze nawet wyrafinowana. Ja zakochałam się w zaproszeniu z serduszkiem, które jest geometryczne. Bardzo oryginalny wzór, który w 100% wpisuje się w moje gusta smile

15

Odp: Zaproszenia ślubne

Mnie podobają się takie z fantazyjnie wycinanymi brzegami, najlepiej złoconymi...

16

Odp: Zaproszenia ślubne

można sobie zaprojektować i zamówić w necie, ja lubię takie w stylu retro