1

Temat: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

Macie jakiś pomysl na kreacje dla zaproszonej osoby na slub ?

2

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

na pewno powinna być wygodna ale zarazem elegancka

3

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

a może cos konkretnego ? jakie kolory takie uniwersalne

4

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

to już chyba kwestia gustu, ja postawiłabym na odcienie niebieskiego albo fioletu

5

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

a czerwona?

6

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

dla szczupłej tak, ale tęższe osoby to lepiej w pastelowych się prezentują

7

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

niebieska sukienka do kolan, czarne szpilki, z dodatków np taka bransoletka do sukni tego koloru
i będzie cacy

8

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

Fajna, akurat na moją figurę:)

9

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

Byle nie biel i będzie super:)

10

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

Polecam kolorowe suknie

11

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

Doradziłabym klasyczną małą czarną, ale niektóre panny młode mogą poczuć się urażone, że ktoś w tym kolorze przychodzi na ich ślub, bo to w końcu radosne wydarzenie. Mimo wszystko , zawsze warto jest taką sukienkę mieć w swojej szafie, bo pasuje ona na każdą okazję.

12

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

Mała czarna jest super, ale nie na wesele. Ja wybrałabym cos w jasnych kolorach, ale nie biel.

13

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

Ja też właśnie idę za dwa tygodnie na wesele i dopiero uświadomiłam sobie , że nie mam w czym. W szafie sukienek mam mnóstwo ale wydaje mi się że żadna z nich nie pasuje na wesele o tej porze roku, wszystkie są letnie i pastelowe, a jesienią wolałabym coś innego, już nawet zastanawiam się też nad małą czarną, ale sama nie wiem. Znalazłam świetną stronę z sukienkami,  ale trochę boję się że nie dojdzie albo będę niezadowolona. A sukienki są świetne, może ktoś z was korzystał z tego sklepu?

14

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

Kreację na wesele musisz wybrac taką w której będziesz się czułą wygodnie i dobrze smile po prostu żeby np sukienka nie krępowała.  Ja kilka dni temu zamówiłam sukienkę na lato. Więc też znajdziesz sukienkę na wesele bo jest duży wybór.

15

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

Daritta, też mam problem... wesele za 2 tygodnie, kolejne za miesiąc.

Wygląda na to, że na pierwsze założę zwiewną, romantyczną sukienkę do kolan w kolorze bordo, tylko torebka, którą mam, nie będzie do niej pasować, ale trudno. Nie mam też do niej żadnego długiego naszyjnika, a kiedy stoję przed lustrem to widzę, że musi być. Będę pod obstrzałem krytyki wypindrzonych laluń na weselu, na którym nawet nie chcę być i będę tam siedzieć ze świadomością jak źle wyglądam, ale więcej czasu na poszukiwania już nie mam. Dwa miesiące szukałam.

Na drugim weselu powinnam postawić na coś eleganckiego, ale nie znalazłam niczego takiego, w czym czułabym się dobrze, więc kupiłam w H&M czerwoną, lekką sukienkę ze stójką ze zwiewnego materiału. Może krojem bardziej przypomina codzienną, a jedynie tkaniną weselną, ale przynajmniej będę się w niej czuła swobodnie. No i mam pasującą torebkę.

16

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

Ale przecież teraz nie ma takiego dress code'u, że torebka musi idealnie pasować do sukienki... Naprawdę, najważniejszy jest dobry humor a nie to, żeby podobać się innym wink

17

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

Fajne są połączenia z podobnej tonacji kolorów, ale też kontrastowe, szczególnie u młodych kobiet.

18

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

Jakoś tego nie widzę, bo czym taka kreacja ślubna będzie odróżnia się od kreacji gości?

19

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

Koronkowe kreacje są ciekawe i pasują na lato.....

20

Odp: Kreacje dla kobiet na ślub, wesele latem

Ja lubię beżowe kolorki