26

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

ooo smile a ja mam żeń szeń multi tabsa smile z serii active zawsze gdy jest przesilenie czy jesienne czy wiosenne to sobie nim pomagam bo inaczej to spałabym na stojąco smile no i staram się ruszać jak najwięcej

27

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Jak się zrobi zimno to niestety nici ze spacerów:( Ale póki co nie jest jeszcze najgorzej, mam nadzieję ze w październiku nie zaskoczy nas śnieg... Macie jakieś pewne informacje co do dalszych prognoz?

28

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Ja mam - w łóżku sucho i ciepło. smile

29

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Oj tam, rano trzeba z niego wyjść i co wtedy?

30

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Wtedy się człowiek spóźnia 1,5 godziny na kurs jak ja? He he, ja mam cieplutko w pokoiku rano, można na golaska spać i chodzę w spodenkach i koszulkach z krótkim rękawkiem.

31

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

[quote=Ksymena]Oj tam, rano trzeba z niego wyjść i co wtedy?[/quote]
A wtedy konieczne jest coś na pobudzenie smile Ja specjalnie na noc zakręcam grzejniki, bo jak jest za ciepło to ciężko mnie zmusić do jakichkolwiek czynności - ze wstaniem włącznie.

32

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Dobry pomysł. Ja dbam też o utrzymanie wilgotności powietrza, żeby w gardle nie zasychało podczas snu

33

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Ja grzejniki mam na full... i uchylone okno smile

34

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

[quote=niechcemisie]Ja grzejniki mam na full... i uchylone okno smile[/quote]

Czyli bilans jest zero. smile

35

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Od początku marca mam zakręcony grzejnik (co nieszczególnie podoba się mojemu kotu). Ale to zmęczenie po zimie ostatnio bardzo daje mi się we znaki. W dzień jestem senna, w nocy nie mogę spać.. i tak w kółko. Wściec się idzie. Ostatnio czytałam, że w takiej sytuacji pomaga coś takiego: [url=http://www.doz.pl/apteka/p19862-Olimp_Zen-Szen_Vita_Complex_kapsulki_30_szt]żeń-szeń[/url] - kapsułki....  nie wiem, wierzyć, czy nie wierzyć...

36

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Słyszałam o żeń szeniu, fakt może i to działa, ogólnie też jestem bardzo senna wieczorkami, po 20 już wskoczyłabym do łóżka

37

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Marion, mi na tkie stany, a mam je każdej wiosny, kiedyś pomógł preparat witaminowo-mineralny z żeń szeniem - Maxiwit dla Niej. takie różowe tabletki w różowym opakowaniu, dobrane specjalnie pod kątem kobiecych potrzeb. Mają więcej żelaza niż zwykły Maxiwit, a żelazo też stawia na nogi w okresach zniechęcenia itd.

38

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

A u mnie od rana pada deszcz i głowa mi pęka sad

39

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

U mnie nie pada ale nastrój mam fatalny, nic mi sie nie klei... oprócz oczu, do snu smile

40

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

U mnie przez całą zimę są zakręcone kaloryfery. Tej zimy włączyłam je na trzy dni, gdy było ponad -20 stopni. Nie mogę znieść tego zaduchu przy włączonych.

41

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

U mnie piekne wiosenne słoneczko smile Aż chce się wyjśc na dwór albo ... zrobić pranie i wywiesić na świeżym powietrzu smile

42

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Wielkimi krokami nadchodzi moja depresja iosenna. Ciekawe  czy uda mi się z nią poradzić jak w tamtym roku. To będzie trochę kosztowało, ale już zaczęłam odkładać.

43

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Moja się tym objawiła, że miałam totalną niechęć do wszystkiego. Sezon Desperatek i paczki czekolady pomogły.

44

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Mi nie pomoże. Teraz mam punkt kulminacyjny - zawsze pojawia się w okolicy majówki. Nie wiem już co z tym zrobić. W Tamtym roku było ok, w tym mnie nie stać na zastosowanie tych samych metod, bo miałam odłożoną na ten cel kasę, ale ktoś potrzebował pożyczyć i ja, głupia się zgodziłam.

45

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

No już niedługo to nastąpi, bo marzec za pasem.

46

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Odkąd wiosną jest zima, można... oszukać przesilenie big_smile

47

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Niebawem nadejdzie przesilenie wink

48

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

dla mnie przesilenie wiosenne kojarzy się z osłabieniem, ale nie tylko fizycznym,  a może przede wszystkim psychicznym. Przeczytałam ostatnio artykuł na ten temat, polecam go serdecznie [url]http://pieknojestwtobie.com/co-robic-gdy-dopadnie-nas-jesienna-chandra/[/url] to coś podobnego do jesiennej chandry, gdy brakuje słońca i wszystko jest takie mdłe. Ja polecam na ten czas żeń szeń, naprawdę stawia na nogi.

49

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Przychylam się do powyższego, bo sama też ratowałam się żeń szeniem. Boję się tegorocznej wiosny, bo nie jestem w dobrej formie psychicznej ostatnimi czasy i może to nie wyglądać dobrze, kiedy dociąży mnie jeszcze przesilenie sad

50

Odp: Przesilenie wiosenne jak z nim sobie radzic?

Ja to chyba mam teraz,bo ciągle chce mi się spać...