1

Temat: Bank pocztowy - kredyt

Poszukuję osoby która ma już kredyt w tym banku i wypowie się jakie są warunki i czy jesteś zadowolona/y , może również znajdzie się jakiś doradca który będzie wstanie wytłumaczyć jaki rodzaj jest u nich najbardziej opłacalny gdyż ja nie jestem ekspertem w tej dziedzinie.

2

Odp: Bank pocztowy - kredyt

Najlepiej dowiedzieć się na miejscu, ja mam w Eurobanku więc  nie doradzę...

3

Odp: Bank pocztowy - kredyt

Ja w ogóle odradzam kredyty hmm mam w pekao i mam problem z wyjściem na prostą.

4

Odp: Bank pocztowy - kredyt

Polecam założyć konto w banku, mają tam prowadzenie rachunku za darmo, darmową kartę do bankomatu i darmowe przelewy. Oprócz tego korzystne opcje oszczędzania pieniędzy, a dla chętnych atrakcyjne warunki zaciągania pożyczek.

5

Odp: Bank pocztowy - kredyt

Poczytaj w internecie opinie, zanim weźmiesz. Ja słyszałam, że bank pocztowy dosyć szybko się rozwija więc może i ma dobre oferty, ale zawsze dobrze jest też porównać z innymi bankami. Lepiej wiedzieć więcej niż nie wiedzieć nic.

6

Odp: Bank pocztowy - kredyt

Dobrze że chcesz znać opinie osób które mają do czynienia z danym bakiem. Ja też nie lubię brać czegoś w ciemno. Moi znajomi sprawdzali bank w sieci.

7

Odp: Bank pocztowy - kredyt

Jak już mówimy bankach kredytach to może orientujecie się też w kontach osobistych. Ja szukam konta firmowego znalazłam ,  jednak nie wiele opinii o nim jest ma któraś z was właśnie te konto i może mi powiedzieć coś więcej o nim ?

8

Odp: Bank pocztowy - kredyt

Z czystym sumieniem mogę doradzić Ci kredyt w tym banku. Ma na prawdę bardzo konkurencyjną ofertę. Z tego co się orientuję (może się coś teraz zmieniło), ale bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu, co jest dużą oszczędnością dla klienta. Proces jest szybki.

9

Odp: Bank pocztowy - kredyt

W pocztowym to bym nie brała.

10

Odp: Bank pocztowy - kredyt

Każdy kredyt jest zły, bo kiedyś trzeba oddać i to dużo więcej niż się wzięło:) Najlepiej wygrać kasę i beztrosko wydawać:)

11

Odp: Bank pocztowy - kredyt

W banu pocztowym kredytu nigdy nie brałam jednak wiem, ze ostatnio zachwalany jest jakiś nowy.
Widziałam na jego temat sporo pozytywnych opini. Wiele osób chwali go za szybkość przede wszystkim smile
Myślę, że warto mu się przyjrzeć

12

Odp: Bank pocztowy - kredyt

Hej, nie mam kredytu tam gdzie ty, ale skoro pytasz na necie o doradców i czy ktoś inny ma tam kredyt, to znaczy, ze nie jest najłatwiej dostać tam kredyt i masz jakieś utrudnienia z ich strony..... Jeśli jeszcze możesz, to spróbuj popytać.
Moim zdaniem bardzo przyjazny bank.

13

Odp: Bank pocztowy - kredyt

Zaletą jest to że weźmie się go na poczcie, nie trzeba chodzić do banku.

14

Odp: Bank pocztowy - kredyt

Tam biorą kredyt chyba głównie emeryci, raczej nikt młody.

15

Odp: Bank pocztowy - kredyt

Nie znam nikogo kto by miał konto w tym banku....