1

Temat: Jakim autem do ślubu?

Planujemy ślub pod koniec sierpnia tego roku. Organizujemy to w mieście z którego pochodzę, czyli z Warszawy. Znacie może w tym mieście jakąś wypożyczalnie w której dysponują oldschoolowymi autami? Takimi wiecie z lat 50-70 których już nie spotyka się na mieście... ? Nie sztuka wynająć klimatyzowaną limuzynę za 200 tys zł smile

2

Odp: Jakim autem do ślubu?

Polecam citroena rosalie z 1933 r.

3

Odp: Jakim autem do ślubu?

Może w okolicy jest jakieś takie, które będziecie mogli wypożyczyć i będzie nadawało się do ślubu. Ofertę samochodów mają dosyć bogatą więc na pewno coś dla siebie znajdziecie. Nie zapomnij też o busie dla gości, chyba że wszyscy mają swoje samochody.

4

Odp: Jakim autem do ślubu?

Fajnie pojechać zabytkowym autem.

5

Odp: Jakim autem do ślubu?

myślę że  znajdziesz coś konkretnego i naprawdę fajnego, bo  sam kiedyś szukałem. Mimo to że jestem z Sopotu pojechałem kawał drogi ale się opłacało: )

6

Odp: Jakim autem do ślubu?

Do ślubu to najlepiej jakimś zabytkowym autem. Jestem pewna, że w stolicy jest mnóstwo wypożyczalni.

7

Odp: Jakim autem do ślubu?

Dużo jest tańszych aut.

8

Odp: Jakim autem do ślubu?

Jak dla mnie powinien to być najnowszy model mercedesa albo audi...

9

Odp: Jakim autem do ślubu?

W tym linku,że dałam wyżej limuzyna kosztuje więcej niż inne auta,
a mnie się nie podoba do ślubu to auto.

10

Odp: Jakim autem do ślubu?

Do ślubu fajnie jest jechać bryczką, ekologicznie i z fantazją wink

11

Odp: Jakim autem do ślubu?

A mi się zupełnie nie podobają nowoczesne auta.Może taki samochód wygląda fajnie w dniu ślubu ale po wielu latach na zdjęciach będzie wyglądał bardzo średnio. O wiele lepiej jest zainwestować w staromodne autko. Ślub to  jedna z niewielu okazji kiedy można się czymś takim przejechać.
Fajne jest na przykład takie odkryte Alfa Romeo lub Cadillac.
W zasadzie to autko jest ozdobne samo w sobie tak więc nie trzeba będzie stosować dekoracji.

12

Odp: Jakim autem do ślubu?

O dzięki śliczne. Czegoś takiego właśnie szukałam.
Ten Nestor również wydaje się być fajny, ale ten Cadillac to jest absolutny strzał w 10 smile
Mam nadzieję, że będą mieli wolne terminy w tych dniach.... zaraz się dowiem smile

13

Odp: Jakim autem do ślubu?

Ostatnio często widzę takie zabytkowe na ślubach, z lat 20. i 30.

14

Odp: Jakim autem do ślubu?

Warto poszukać w sieci zabytkowych samochodów do ślubu. Są tam oferty zarówno kupna jak i wynajmu, więc coś się na pewno znajdzie. A że jest to całkowicie darmowy serwis to oferty są tam korzystniejsze.

15

Odp: Jakim autem do ślubu?

cadillac jest naprawdę bardzo fajny, miałam okazję widzieć go na Warszawie jak przewodził korowodowi ślubnemu i miejsca z tyłu nie można mu odmówić.

Prezentuje się ładnie, mimo wieku prezentuje się tak jakby niedawno wyjechał z salonu.

16

Odp: Jakim autem do ślubu?

Ja właśnie też pomagam siostrze wybrac samochód do ślubu a naprawdę jest duży wybór  i ciężko się zdecydować który bo najchętniej to wszystkimi by pojechała big_smile ceny mają atrakcyjne więc myślę że siostra w końcu się zdecyduję i wybierze zabytkowe auto big_smile

17

Odp: Jakim autem do ślubu?

Zależy od posiadanego budżetu, od pogody, od pory roku w której brany jest ślub. Latem, gdy ładnie przygrzeje, jest słoneczna pogoda to fajną opcją jest jazda kabrioletami. Chociaż decyzję o kabriolecie zwykle podejmuje się tego samego dnia - nigdy nie wiadomo do końca jaka będzie pogoda.

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-08-23 08:22:22)

18

Odp: Jakim autem do ślubu?

Nie każda limuzyna jest obciachowa, sprawdźcie ofertę. Dla mnie jako kobiety wielkie wow. Nowoczesna flota z eleganckimi samochodami, Mercedesami i innymi. Ja, chociaż jestem wybredna i nie lubię wielu modeli byłam naprawdę bardzo zadowolona. Sprawdziłam na własnym weselu a potem jeszcze wypożyczałam  auto na imprezę integracyjną. wink

19

Odp: Jakim autem do ślubu?

Mi się marzy biały VW garbus, taki oryginalny sprzed lat smile

20

Odp: Jakim autem do ślubu?

A może małym fiatem...?

21

Odp: Jakim autem do ślubu?

Klasykiem !
Klasyczne auto zawsze będzie modne i ciekawe.
https://wrzosek.art/jakim-autem-na-slub/

Ostatnio edytowany przez WRZOSEK (2023-09-20 09:43:18)