1

Temat: Nasze kulinarne pomysły

Szukam dobrych przepisów fajne dania z pomysłem, takie niebanalne.
Macie jakieś wypróbowane ?
Ja zazwyczaj znajduję je w necie.
Ostatnio wypróbowałam przepis na kolorową tartę owocową. Wyszła genialnie.
Podeślijcie swoje wypróbowane przepisy !

2

Odp: Nasze kulinarne pomysły

U mnie zawsze się sprawdza spagetti z dowolnym sosem na szybko, bo nie mam wiele czasu jak wracam późno do domu, a jestem głodna

3

Odp: Nasze kulinarne pomysły

U mnie dzisiaj pieczona w piekarniku papryka faszerowana piersią z kurczaka i kaszą gryczaną. Danie pyszne, zdrowe i proste w przygotowaniu smile

4

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Nie ma to jak zapiekanka, szybko i pysznie:)

5

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Szybką opcją są również placki bądź naleśniki. Uwielbiam wersje na słodko <3

6

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Leczo z papryki, pyszne i rozgrzewające

7

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Witajcie

Ja proponuję zupę krem z dyni. Jest bardzo pyszna. W wersji lux proponuję z pesto kolendrowym i krewetkami.

8

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Krem z dyni jest pyszny smile Bardzo lubię wersję z cynamonem smile Ogólne polecam zupy-kremy z warzyw. Są bardzo sycące i rozgrzewające. Nadają się zwłaszcza teraz, w coraz chłodniejsze dni.

9

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Polecam makarony PERINO! Firma specjalizuje sie włoskimi makaronami. Są super! Bardzo dobre, wręcz pyszne ! Do tego są robione z tylko naturalnych składników. Polecam ! Tutaj macie ich stronę internetową:  perino.pl
Świetne rozwiązanie przede wszystkim dla właścicieli restauracji

10

Odp: Nasze kulinarne pomysły

na deser szarlotka mniam

11

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Wczoraj przygotowałam świetną pierś z kurczaka nadzianą szpinakiem (oczywiście nie mrożonym tylko liściastym). Pycha:)

12

Odp: Nasze kulinarne pomysły

bigos z dużą ilością mięsa i grzybkami:)

13

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Powoli zaczynają za mną chodzić pierogi ruskie, więc pewnie zrobię w najbliższych dniach <3

14

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Zapiekanka - szybki i prosty pomysł na obiad z ego co akurat jest w lodówce albo na działce:)

15

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Pomidorowa ze swieżych pomidorków i dodatkiem sosu sojowego, mmm

16

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Podobnie czerpie inspiracje z internetu, ale zawsze coś zmienię po swojemu, co prawda czasem nie wyjdzie mi to na dobre ale wiadomo człowiek uczy się na błędach smile ostatnio zrobiłam tartę ze szpinakiem kurczakiem i serem fetą na cieście francuskim byłam zaskoczona jak dobre mi to wyszło big_smile

17

Odp: Nasze kulinarne pomysły

a może naleśniki z żółtym serem

18

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Takich jeszcze nie próbowałam, wolę na słodko np. na śniadanie:) A na obiad kalafiory zapiekane z jajkiem i młode ziemniaczki, posypane koperkiem

19

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Przecierana zupa dyniowa. Dla miłośników dyni pyszna jest nawet taka z mrożonej wink

20

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Podczas ostatniego weekendu miałam wreszcie okazję wypróbować polecany przez moją znajomą przydatny poradnik z [url=http://toczytam.pl/jak-zrobic-nalesniki-na-slodko-przydatne-przepisy/]przepisem na naleśniki na słodko[/url] w wersji amerykańskiej, z serem lub gruszką i czekoladą. Osobiście zdecydowałam się na opcję trzecią, która okazała się być hitem wśród członków mojej rodziny. Sama przyznaję, że dawno nie jadałam tak dobrego dania na słodko jako obiad.

Ostatnio edytowany przez Hera (2014-05-22 13:41:57)

21

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Ja ostatnio zrobiłam na obiad zapiekankę i wszyscy ją spałaszowali:) Do tego jeszcze takie ciasteczka z owocami. Akurat zostało mi trochę truskawek i nie chciałam żeby się zepsuły. Podsmażyłam w rondlu z cukrem i karmelem i napełniłam ciasteczka. Mniam, palce lizać. Zapiekankę możecie znaleźć tutaj [url]http://www.pitraszenie.blogspot.com/2014/06/zapiekanka-po-gospodarsku.html[/url] . W ciasteczkach znajdziecie też te ciastka z owocami.

22

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Ja proponuję równie szybki pomysł na obiad smile A mianowicie: makaron penne, kurczak, cebula, por i zagęszczamy to przecierem pomidorowym:) w smaku powinien być trochę ostry, więc dodajemy delikatnie przyprawy z papryki ostrej smile Polecam! smile

23

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Placki z cukini z serem feta jak dla mnie mistrzostwo!

24

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Może sushi?  Zdrowe i smaczne, a co najważniejsze świetnie smakuje [url]http://www.robimysushi.pl/przepisy[/url]

25

Odp: Nasze kulinarne pomysły

Zgłodniałam przez te wasze pomysły kulinarne, ale może z któregoś skorzystam