1

Temat: Kursy uwodzenia

Słyszeliście, że słynny "Tulipan" z lat 80-tych, Jerzy Kalibabka, prowadzi obecnie kursy uwodzenia kobiet, gdzie chętni płacą po 1200 zł za jego bezcenne rady? wink Ciekawi mnie, kto się decyduje nataki kurs i czy rzeczywiście  można nauczyć się podrywać kobiety?

2

Odp: Kursy uwodzenia

Gdzie on znajduje takich desperatów...? Bez jego rad też można poderwać pewien typ kobiet stawiając im po prostu drinka i już są w 7. niebie, a o ile taniej wychodzi  wink

3

Odp: Kursy uwodzenia

Haaahaaaa! Facet wygląda jak podstarzały diskopolowiec z tą niemodną grzywką... Kogo on może dziś uwieść? big_smile

4

Odp: Kursy uwodzenia

Widziałam go wczoraj w TV... Zestarzał się, więc pewnie sam już brania nie ma, ale pamięta jak to robił, że miał tyle kobiet więc może i potrafi tego nauczyć... wink

5

Odp: Kursy uwodzenia

Na zdjęciach z młodości wygląda jak taki mało męski bubek, w więzieniu podobno bardzo dbał o siebie, prasował koszule, układał fryzurę przed wywiadem... Nie wiem, na co te kobiety tak leciały, może mówił im to co chciały usłyszeć?

6

Odp: Kursy uwodzenia

Same kursy tego typu i poradniki cieszą się zainteresowaniem durnych mężczyzn... ech...

7

Odp: Kursy uwodzenia

W ten sposób wykorzystuje swoją dawną sławę, to pewnie będzie taki kolejny celebryta wink

8

Odp: Kursy uwodzenia

Skoro tak dobrze zna się na kobietach to mógłby prowadzić też kursy dla pań, gdzie by pomagał podnieść ich poczucie atrakcyjności i upolować odpowiedniego faceta:)

9

Odp: Kursy uwodzenia

Od pań niech lepiej się trzyma z daleka, jeszcze by mu się przypomniały dawne czasy i by którąś napastował wink

10

Odp: Kursy uwodzenia

Tego chyba nie da się nauczyć, albo facet ma śmiałość do kobiet albo nie...

11

Odp: Kursy uwodzenia

Raczej: albo facet podoba się kobietom, albo nie smile

12

Odp: Kursy uwodzenia

Moim zdaniem facet musi umieć bajerować, wygląd to drugorzędna sprawa, jak nie gada tak jak lubią kobiety, to nawet najprzystojniejszy będzie miał problem kogoś poderwać...

13

Odp: Kursy uwodzenia

Był taki 'tulipan' Kalibabka i jako 60-latek ponoć prowadzi kursy uwodzenia, tyle że on zachowywał się jak typowy lowelas, więc to na określony typ kobiet tylko działało:)

14

Odp: Kursy uwodzenia

Taki kurs uczy większej pewności siebie i to cała tajemnica...