51

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Ja bym to pytanie odwróciła; czy on zostanie z Tobą, skoro już teraz ma takie podejście?

52

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

A atmosfera między Wami podczas Sylwestra i w ogóle jego pobytu tutaj? Ja bym w tym szukała odpowiedzi co dalej, czy czekać czy nie... analizując jego zachowanie.

53

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Byliśmy na domówce  u wspólnych znajomych, zauważyłam że więcej czasu spędzał rozmawiając z nimi, chwalił się jak dobrze trafił z pracą za granicą itp, ale sama też miałam swoje towarzystwo więc nie siedziałam sama. Nie wymagałam żeby siedział czy tańczył tylko ze mną więc o to pretensji nie mam, bardziej o to nie zrozumienie że ja nie chcę tak żyć oddzielnie.
Wczoraj dzwonił w przerwie w pracy, rozmawialiśmy, ale nic konkretnego nie usłyszałam.Nie będę pierwsza zrywać, chyba że pojawi się ktoś na kim mi będzie zależało

54

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Ja myślę że on jest zachowawczy, tam na razie nikogo nie ma więc się trzyma Ciebie...

55

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

W takim układzie Verko to chyba nie minie wiele czasu zanim w naturalny i mało dostrzegalny sposób przestanie Ci na nim zależeć całkiem. I chyba to będzie najlepsze.

56

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Nie chcę być złą wróżką, ale prędzej sobie znajdziecie kogoś, on tam a Ty tu niż będziecie razem

57

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Tam od razu złą wróżką. Ja myślę, że Jej to na lepiej wyjdzie. Zasługuje na kogoś, kto da jej to, czego potrzebuje. Po to się ludzie ze sobą wiążą. Ja zmarnowałam za dużo czasu na związki, które nie dawały mi tego, czego pragnęłam. Później się tego baaaaardzo bardzo żałuje, bo nigdy więcej nie ma się 20 lat, 22... 23... 25... Nigdy.

58

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Masz rację, ale swoich  20 lat i tamtego rozumu to też bym nie chciała już mieć:)

59

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Myślę, że dopiero po 3 związku jesteśmy na tyle mądre żeby zadbać też o siebie w takiej relacji...

60

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

To zależy od charakteru, niektóre to od razu wiedzą czego chcą:)

61

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Też myślę że to nie ma racji bytu, pewnie za rok już będziesz z kimś innym...

62

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Ja myślę, że nawet wcześniej, przecież wakacji pewnie  nie chcesz sama spędzić...

63

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Gdzieś wyczytałam coś takiego (i moim zdaniem jest w tym sens, choć oczywiście to i tak uogólnienie, poza tym tyczy się tych poważniejszych związków), tak w ogroooomnym skrócie:
- w pierwszym za dużo z siebie dajemy, często jesteśmy naiwni
- w drugim za dużo wymagamy, bo usiłujemy sobie zrekompensować pierwszy
- w trzecim wiemy już czego chcemy dla siebie i ile mamy z siebie dać, łatwiej nam się dotrzeć, osiągnąć kompromis, nie pozwalamy się tak łatwo wykorzystywać i mamy więcej tolerancji dla partnera.

64

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Zgadam się, dwa pierwsze to zawsze są  związki testowe:)

65

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

A co jak ktoś poprzestał na jednym, bo się okazał tym na całe życie... ?:)

66

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

To doskonale! smile Zdarza się przecież i tak, że nawet po 6 związkach nadal ktoś nie wie czego chce albo pozwala na zbyt wiele.

67

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Taki to do końca życia się nie dowie, o co mu chodzi wink

68

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

jak dla mnie tkwienie w tak chłodnym związku na odległość bez większych szans na to, że coś się zmieni, jest bez sensu...

69

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Ja odradzam szukanie kogoś nowego na siłę, lepiej poczekać, aż sytuacja sama się rozwiąże...

70

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Już mija 5. dzień jak nie mamy kontaktu, ja pierwsza go nie nawiązuję, czekam czy on się odezwie, jeśli do końca stycznia tego nie zrobi, to postanowiłam uznać,że nie mamy już sobie nic do powiedzenia i jestem wolna...

71

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Też bym poczekała, nie ma co się narzucać,skoro on nie ma czasu..

72

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Myślę Verka, że podjęłaś słuszną decyzję smile

73

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Nie wyobrażam sobie związku na odległość. I tu juz nie chodzi mi o brak zaufania do drugiej osoby, co po prostu na brak bliskości na codzień. Bo co to za przyjemność być razem tylko przez 2-3 miesiące w roku?

Ostatnio edytowany przez solversky (2015-05-28 20:24:02)

74

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Ja też, trudno by mi było uwierzyć, że on jest naprawdę wierny...

75

Odp: Czy zostać z chłopakiem, który wyjechał za granicę

Ciekawe że się nie odzywa, nie zrywa i trzyma Cię w niepewności...