26

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Ja też nie jestem za używaną...

27

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

A mnie by było obojętne, w końcu nie to jest najważniejsze w całej ceremoniii

28

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

[quote=Size_36]Na jeden dzień w życiu warto mieć nową[/quote]
Nie od nowej czy wypożyczonej sukni zależy potem życie.

29

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Ja kupiłam suknie w fajnym komisie  Splendor w Warszawie. Myślałam, że zapłace duże pieniądze, a tam znalazłam suknie za 1200zł. Myślę, że jak na suknie ślubną to dobra cena. Miłe panie, które siedzą w tej branży od lat mi fachowo doradziły. Byłam bardzo zadowolona.

Ostatnio edytowany przez krystyna23 (2013-12-22 23:02:52)

30

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

mnie jest raczej wszystko jedno, choć wolę ładną używaną niż najtańszą nową

31

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Cześć,
ja korzystałam z usług salonu Atelier przy ulicy Prochowej 19. Podobał mi się miły i doświadczony personel, który okazał się niezbędny przy ostatecznym wyborze. I oczywiście szeroki asortyment cechujący się sukniami najlepszych marek w dobrych cenach, którego nie znalazłam w innym salonie w Warszawie. Polecam serdecznie smile

32

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Ja oglądałam projekty mn bridal  i strasznie mi się podobały te modele z koronkowymi ramiączkami smile

33

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Ja polecam nie duży kameralny salonik. Bardzo miła obsługa.Pani krawcowa super doradziła mi jaki materiał i koronkę powinnam wybrać  do uszycia sukni ( miałam swój pomysł sukienki). Wyszło dokładnie tak jak chciałam. Naprawdę jestem zadowolona. Dziewczyny naprawde polecam.

34

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

A nie lepiej po sieci poszukać jakichś kiecek-  można kupić i nowe i używane duużo taniej.

35

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Niby taniej jest kupić używaną... jednak trzeba trafić na idealnie dobraną do swojej figury albo zlecić przeróbki krawieckie. Do tego nie mam gwarancji, że suknia ślubna nie będzie miała jakiś defektów. Jak dla mnie bardzo spodobały się suknie Mon Cheri.
Niestety do tanich nie należą, ale wesele ma się raz w życiu.

36

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Zamiast kupować lepiej wypożyczyć, nie ma później problemu co z nią zrobić...

37

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

przed kupnem warto zorientować się jaki typ sukienki będzie najbardziej odpowiedni do naszej sylwetki.

38

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

ja nie byłam gotowa zapłacić za nową suknię 3500zł skoro za mniej niż połowę mogę mieć prawie taką samą. najpierw przeglądałam portale aukcyjne, potem komisy (ceny takie same a mozna kilka przymierzyć w jednym miejscu). ostatecznie moją perełkę wypatrzyłam za 1300zł (z poprzedniego roku). najtaniej sukienkę to chyba kupiła moja kuzynka bo za 200zł od swojej przyjaciółki, która miała akurat ten sam rozmiar co ona. co prawda suknia miała już swoje lata i nie wyglądała zbyt trendy ale nie miało to dla niej znaczenia bo liczył się czas - chciała zdążyć ze ślubem zanim brzuszek się zaokrągli wink

39

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Ja nie jestem zwolenniczką wypożyczanych rzeczy. Ślub jest tylko raz i jestem zdania, że zawsze można później sprzedać. Co do używanych.. hmm, musiała by mi się naprawdę bardzo spodobać żebym taką zakupiła. Nową kupiłam w Warszawie. Bardzo lubię koronkę i dosyć prosty krój : ) Myślicie, że jest ok? Pozdrawiam

40

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Ja to raczej kupię suknię w komisie . Jak pomyślę, że potańczę w niej kilka godzin tylko, to za żadne skarby nie dałabym za to np. pięciu tysięcy złotych.

41

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Jeśli nie możecie znaleźć swojej wymarzonej sukni to tam uszyją wam taką o jakiej marzycie. Pełen profesjonalizm. Super.

42

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

A moim zdaniem właśnie na jeden dzień trochę się nie opłaca wydawać kilku tysięcy, często po prostu płaci się za to, że suknia jest ślubna... Ja wolę skromny styl i ostatnio znalazłam idealną sukienkę, która była częściowo z dzianiny, ręcznie robioną. Jakość świetna, cena o wiele niższa.

43

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Ja suknię ślubną szyję na zamówienie u Pani Marty. Ma piękne projekty i szyjemy coś specjalnego big_smile big_smile

44

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

A mnie się marzy sprowadzona z Włoch, tam to dopiero mają piękne suknie:)

45

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Ja lubię oryginalne kolory sukni ślubnych, biel to nuda.

46

Odp: Suknia ślubna - Warszawa

Fajne są suknie z długim trenem.