1

Temat: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

Wiecie gdzie są wyprzedaże jesienne znanych marek ?
Kiedy można liczyć na spore upusty w Mango, Zara i River Island ?
Teraz te dwie marki mają spore obniżki

2

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

Ja co roku jeżdżę do Złotych Tarasów, na wyprzedażach można tam coś tańszego upolować:)

3

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

a od kiedy w ogóle jest sezon wyprzedaży zawsze przegapiam ;/

4

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

Ech, ja bym chciała jechać w tym roku do Krakowa na shopiing na wyprzedaże, już zbieram fundusze:)

5

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

bardzo lubię wyprzedaże



[url=http://eurojapancars.pl/]liqui moly kraków[/url]

6

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

Na wyprzedaże tylko i wyłącznie do galerii handlowych!! big_smile Ja czekam na przeceny w Rivierze big_smile Już nie mogę się doczekać! Co prawda przez Internet też często robię zakupy, ale lubię to "polowanie" podczas wyprzedaży big_smile

7

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

Ja w Sinsayu kupiłam cudny płaszcz po przecenie.

8

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

Teraz to akurat można polować na zimowe, poświąteczne wyprzedaże. Dzisiaj intensywnie szukam ubrań i widzę kilka rzeczy dla siebie. Muszę się tylko dobrze zastanowić co zamówić, ponieważ na wszystko co bym chciała mi chyba jednak nie starczy pieniędzy.

9

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

W galerii jeszcze nie byłam, ale np. w sklepie online Empiku promocji jest dosłownie ogrom.
Niektóre produkty poprzeceniali o kilkaset procent. Kupowałam zabawki do wody za 15 zł - pierwsza cena ponad 100 zł.
Zamówiłam kilka filmów i płyt z muzyką. Wszystko porównywałam z cenami na Allegro - w Empiku taniej.

10

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

na portalu ikona mody pojawił się ostatnio wpis o wyprzedażach 2017, polecam https://ikonamody.pl/lifestyle/wyprzedaz-2017 smile

11

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

Ja kupuję sobie często różne jeansy "Melinda" - Skinny fit - w kolorze czarnym.
Są bardzo ładne i ciekawe. Panowie jak je zakładam przyciągam wzrok.

12

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

na https://whitervbbit.com/ są mega halloweenpwe promki, zresztą teraz mnóstwo takich promocji, na taniej ksiazce, a nawet mozna kupic butelke dafi w niskiej cenie smile warto sie rozejrzec

13

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

Można kupić sobie przepiękne i wygodne espadryle  w kolorze błękitnym. Ja je bardzo lubię!

14

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

Teraz kupuję tylko zimowe buty, nic na zapas, bo nie mam już tego wszystkiego gdzie trzymać...

15

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

Ja zamiast na wyprzedaży też kupuję okazyjne sztuki nówki w e-sklepach.

16

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

Albo na prywatnych aukcjach, gdzie często ludzie pozbywają się za pół ceny tego, co już na nich nie wejdzie, a nawet nie założyli tylko leżało w szafie...

17

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

Teraz praktycznie wszędzie one są tak mi się wydaje. Teraz jest te miedzysezonowe przejście więc warto sprawdzać przez neta promocje.

18

Odp: Gdzie na jesienne wyprzedaże ?

Ja co weekend teraz jestem w galerii i już parę okazji wyszukalam....