26

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Fajne modele ma też S-but

27

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Na alebut są fajne markowe propozycje i w promocji, polecam

28

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ja kupiłam na targu smile

29

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Te z targu to takie nieciekawe, oklepane....

30

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

niekoniecznie, są też fajne, ja np. dużo ubrań, butów kupuję na giełdzie

31

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

A ja w outletach kupuję, czasem w secondhandach też

32

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

na ślub to jednak proponuję nowe chociaż tradycja każe mieć coś używanego, pożyczanego itd

33

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

W sklepie, na targu, i takie by potem też w nich chodzić.

34

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

To zależy jakie to mają być buciki. Fajny przykład znaleziony w sieci.

Akurat zamawianie z sieci jest pozytywne - ceny niższe, a jak coś będzie nie tak, to możesz je oddać bez podania przyczyny ;-)

35

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

a ja nie jestem zwolenniczką typowo ślubnych butów, czyli bialutkich. Tak naprawdę trudno je potem "wychodzić", a szkoda też wywalonej kasy. Ja miałam do ślubu piekne buciki, ale w kolorze nude. I szczerze mówiąc nawet przyjaciółka poszła moim śladem. Tak jest chyba rozsądniej.

36

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

[quote=malwina001]Ja kupiłam na targu smile[/quote]

Poważnie?? Szok.
Ja nie mogłam butów do ostatniej chwili kupić i to był ogólnie jakiś koszmar...

37

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ja w Ryłko kupiłam.

38

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

[quote=lipstick]A ja w outletach kupuję, czasem w secondhandach też[/quote]

Sorry że odświeżam, ale w jakich outletach udało Ci sie znaleźć buty do ślubu? Ja nigdy nie mogę trafić na nic eleganckiego tylko same sportowe..

39

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

A skąd jesteś, to podpowiemy jakieś outlety w okolicy?:)
Ja już kupno ślubnych mam za sobą, ale polecam dobre planowanie na wyrost, bo jak np zamawiasz w sieci to może się okazać że coś tam nie pasuje i wtedy w 10 dni odsyłasz i masz czas kupić nowe, tak, że nie odkładałabym tego na ostatnią chwilę.

40

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Jeszcze jeden świetny przykład z Merg. Buciki ślubne nie muszą od razu być kosmicznie drogie ;-)

41

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

To akurat racja. Ale wiem, że wiele lasek ma spore problemy ze znalezieniem odpowiednich butów pod siebie.
Generalnie jest problem z dopasowaniem stylu, ale również wygodą. Ja również szukałam butów przez net.
Też zamawiałam z Merg, a na szukanie po mieście poświęciłam całe godziny.

42

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Wiele? Chyba każda, ja również miałam, ale ostatecznie się udało. Istotne żeby szukać nie tylko na mieście, ale i w sieci - wybór jest dużo większy, więc po co się ograniczać? Tym bardziej, że cena na mieście zawsze będzie znacznie wyższa.

43

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

podobno gdzieś w Krakowie jest ogromny wybór butów ślubnych

44

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

a może popatrzeć w internecie

45

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ja polecam bialebuty - robią kolorowe i białe, na wymiar, można sobie zaprojektować je samemu. Cena przystępna smile Miałam sama takie i były bardzo wygodne

46

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Tutaj masz konkretny przykład
To wyzwanie, obuwie nie dla każdej kobiety, ale uważam, że przynajmniej na wejście to coś pięknego ;-)

47

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Przeszłam calutkie miasto w poszukiwaniu butów do ślubu, nie lubię typowo ślubnych- nigdy więcej ich nie założę a cena kosmiczna. Prawdopodobnie pójdę w lekko pozłacanych, które miałam na nodze raz. Choć w Ryłko wdziałam całkiem niezłe, tylko śnieżnobiałe mi nie pasują;)

48

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

aa, z bielutkich fajne były w Gino Rossi. Ale to dla miłośniczek wysokich obcasów;)

49

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ja się w końcu zdecydowałam na takie, ale na niższym obcasie i nie typowo białe ale raczej taka kość słoniowa? przede wszystkim były wygodne i nic nie obcierało a to najważniejsze...

50

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Polecam sprawdzić małe sklepiki, takie niekoniecznie markowe. Często można znaleźć tam świetne buty w bardzo przystępnej cenie.