1

Temat: Poprawa wyglądu

Aż 90% Polaków przywiązuje wagę do swojego wyglądu. Nie wierzycie? Sprawdźcie to jeszcze raz za pomocą Esplorado.pl, chociażby wśród swoich bliskich i znajomych. Wyniki są tak wysokie prawdopodobnie dlatego, że nasz wygląd traktujemy jako narzędzie – 72 % z nas uważa, że dbanie o siebie ma znaczenie dla sukcesów osobistych i zawodowych. Nawet większe niż wysportowane ciało (Polak zadbany – troska o sylwetkę i własne ciało, cbos.pl).

Na tym tle interesujący wydaje się fakt, że około 1/3 respondentów deklarujących akceptację swojej aparycji chciałaby coś w niej zmienić. W grupie osób, które zadeklarowały chęć przeprowadzenia zmian w swoim wyglądzie, ponad połowa (57%) chciałaby zrzucić kilka kilogramów. O czym jeszcze marzymy? Chcielibyśmy mieć lepszą figurę, proporcje, lepszą kondycję włosów, skóry twarzy i zębów. Chętnie zmodyfikowalibyśmy sobie różne części ciała (np. biust, pośladki, brzuch). Jedynie 6 % respondentów marzy o zwiększeniu masy ciała (Jak Cię widzą, tak Cię piszą – Polacy o znaczeniu wyglądu w życiu, cbos.pl).

2

Odp: Poprawa wyglądu

dzisiaj marnie - ciężka noc za mną;)

3

Odp: Poprawa wyglądu

Zaraz zajrzę do lusterka i poprawię to i owo tongue

4

Odp: Poprawa wyglądu

Dzisiaj wyglądam nieciekawie big_smile Nie chciało mi się malować ani czesać tongue
Ostatnio miewam takie dni olewki jeśli chodzi o mój wygląd i odpuszczam makijaż, trening i dietę. Pewnie obudzę się za kilka miesięcy z nadwagą i fatalną cerą hmm
Dlatego muszę juz teraz znaleźć jakąś motywację do dbania o siebie wink Myślałam o nowych kosmetykach zobacz  Podobno The Balm to jedna z najlepszych firm kosmetycznych w Ameryce. Jestem ciekawa jak sprawdziłby się ich podkład na mojej skórze. Od dawna szukam czegoś porządnego. Obecnie mam AA i Eveline, niestety śladu po nich nie ma na koniec dnia. Potrzebuję czegoś trwałego, dobrze kryjącego i w ładnym odcieniu.

5

Odp: Poprawa wyglądu

Ja wręcz przeciwnie - jakoś ostatnio bardziej niż zazwyczaj dbam o mój wygląd. Może to dlatego, że jesienią nigdy moja cera nie jest w zbyt dobrej kondycji i staram się to zamaskować.

6

Odp: Poprawa wyglądu

A myślicie, że zabieg powiększania ust jest dobrym pomysłem? [url=http://prodermaclinic.pl/]Sprawdź tu[/url]...zdecydowałybyście się?

7

Odp: Poprawa wyglądu

chcesz wyglądać jak Angelina Jole ,nie zdecydowałabym się mam wrażenie, że jak zacznę coś w sobie poprawiać to nie przestanę tylko na ustach ,bo zacznę doszukiwać się innych mankamentów w sobie .

8

Odp: Poprawa wyglądu

Nie lubię sobie dodawać bólu ,a widziałam w telewizji jak dziewczyny cierpiały po operacjach kosmetycznych.Nie zdecydowałabym się .Nie mogę coś dzisiaj spać ,siedzę w piżamie i piję kawę .

9

Odp: Poprawa wyglądu

Jestem  teraz w pracy ,więc musiałam się troszkę umalować i uczesać smile

10

Odp: Poprawa wyglądu

A co z opalaniem? zdarza wam się chodzić na solarium? ja zastanawiam się nad takim natryskowym ....

11

Odp: Poprawa wyglądu

25 lat temu chodziłam do solarium ,żeby mieć piękną opaleniznę ,a teraz nie mogę sobie na to pozwolić:(

12

Odp: Poprawa wyglądu

Fakt, to jak wyglądamy to nasza wizytówka... tym mówimy kim jesteśmy, dlatego tak wiele osób przywiązuje do tego wagę: czasami jest to elegancki ubiór, a czasami ekstrawagancki.... krzyczymy wręcz ubiorem - taka właśnie jestem! Do tego dodajmy ozdoby typu kolczyki nie tylko w uszach wink tatuaże i fikuśne fryzury - to jest część naszego wizerunku.... Jak ja wyglądam?? - ja się noszę raczej skromnie, żadnych tatuaży czy kolczyków w nosie... staram się wyróżnić ale nie szokuje wyglądem...

13

Odp: Poprawa wyglądu

Ja stawiam na klasykę, bo to podobno dodaje mi elegancji i powagi - tak mówią znajomi:)

14

Odp: Poprawa wyglądu

Makijaż może naprawdę odmienić osobę, ja lubię eksperymentować i szukać swoich kolorów i połączeń w makijażu

15

Odp: Poprawa wyglądu

Najważniejszy jest podkład - cera musi być nieskazitelna...

16

Odp: Poprawa wyglądu

Ja stawiam na mocny makijaż oczu.