1

Temat: diety

stosowałyście jakieś diety? ile najdłużej wytrzymałyście? która okazała się najlepsza, a która najgorsza?

2

Odp: diety

Hmm
dieta to tylko pod okiem specjalisty.
Najgłupsze sa te z kolorowych magazynow lub ta ktora koleżance pomogła. Ponieważ każdy organizm jest inny i każdy potrzebuje w rożnych proporcjach różnych składnikow.
Ale więcej się dowiesz o tym od Justyny smile

a najgorsza to wg mnie Kopenhadzka neutral

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-19 17:54:00)

3

Odp: diety

a ja nigdy nie stosowałam żadnej diety wink
jak chciałam schudnąć to jadałam ostatni posiłek ok.18:00 smile

4

Odp: diety

Ja też nigdy. Bo nie miałam i nie mam potrzeby chudnąć.

5

Odp: diety

za to moja wypróbowała chyba wszystkie możliwe diety tongue
kupowała też jakieś zupki i koktajle w proszku, które miały pomóc jej zrzucić parę zbędnych kg.

6

Odp: diety

no proszę... jakie my tu zdyscyplinowane, szczupłe i wyedukowane...
nuuudaaa, nawet nie mogę się powymądrzać wink wink

7

Odp: diety

Jednym słowem extra babeczki... big_smile

8

Odp: diety

miód cud i orzeszki big_smile

Justyna a ja już przygotowłam teren pod Ciebie i zapowiedź Twej nieskromnej osoby i co big_smile?

9

Odp: diety

no właśnie... i lipa sad
ale i tak dziękuję serdecznie cool

10

Odp: diety

Ja nie muszę ,ale nie odżwiam sie racjonalnie chyba mój błąd , na razie jestem szczupła to dziedziczne ale dla zdrowia powinnam jeść śniadanie.

11

Odp: diety

Ja nigdy nie stosowałam diety. Moja teściowa za to chyba już wszystkie próbowała i za najskuteczniejsze uważa tabletki Meridia.

12

Odp: diety

[quote=emilia_s292]Ja nigdy nie stosowałam diety. Moja teściowa za to chyba już wszystkie próbowała i za najskuteczniejsze uważa tabletki Meridia.[/quote]
ooo nareszcie coś ciekawego wink

już kilku pacjentów odprowadziłam od tego specyfiku... brrr...
skuteczne są, owszem ale li i jedynie na zrzucenie kilogramów - bez względu na całą resztę procesów zachodzących w organizmie ...

13

Odp: diety

Jedna dizewczyna na jakims forum chwaliła sie że podkrada je Babci bo jej lekarz nie chce przepisac ich neutral
Lecz rozmowa z nia, ze to błąd to walka z wiatrakami.
Najgorsze, ze inne dziewczyny skoro usłyszały, ze jej pomagają to tez zaczęły kombinować neutral

14

Odp: diety

To najgorsze z tymi naszymi dzieciakami!

15

Odp: diety

a lekarze bardzo chętnie je przepisują, często nei robiąc nawet dodatkowych badań, koniecznych do zażywania tego leku...

16

Odp: diety

moja teściowa używała je przez ok. rok.do tego przeszła na dietę i ogólnie się pilnowała..jak je odstawiła to i zdrowe nawyki pozostały..ona w pierwszym miesiącu brania Meridii schudła 21 kg!

17

Odp: diety

O! to sporo!

18

Odp: diety

Ale chyba mało zdrowo tyle w tak krótkim czasie ...

19

Odp: diety

Skutki uboczne tez były....ale w następnych miesiącach już po mniej chudła.

20

Odp: diety

O jacie... Już w 1 mies. schudła blisko połowę mnie całej...

21

Odp: diety

Ale już nie bierze i jest ok.

22

Odp: diety

słyszałam, że niektóre tabletki na odchudzanie mogą nawet powodować bezpłodność. sad

23

Odp: diety

chwała ze nie wspomagacze tongue

24

Odp: diety

najlepsza jest Xenna, bierzesz co dziennie przez 7 dni i jesteś chudsza o 4 kilo czy chcesz czy nie..

25

Odp: diety

wątpie czy Ona jest aaż taka super...