26

Odp: Którą z herbat Big-Active poleciłabyś na jesienne wieczory?

Moim zdaniem najbardziej godna polecenia jest herbata czarna o smaku bergamotki z cytrusami - ma smak, który polubi każdy, a dodatek orzeźwiającej pomarańczy i cytryny działa orzeźwiająco nawet w najbardziej pochmurny dzień!

27

Odp: Którą z herbat Big-Active poleciłabyś na jesienne wieczory?

Nie ma to jak herbatka kwitnąca Big-Active, bo na jesiennym stole przywołuje uroki minionego już lata i daje siłę w czekaniu na kolejne!

28

Odp: Którą z herbat Big-Active poleciłabyś na jesienne wieczory?

Moje serce w całości (no, prawie..) skradła herbatka Malina &Acai, z kawałkami owoców, która jest moim słodkim deserkiem właśnie teraz, kiedy po raz kolejny usiłuję zgubić parę zbędnych kilogramów! Stwierdziłam nawet, że słodyczy mogę sobie odmówić, ale tej herbatki - NIE!

29

Odp: Którą z herbat Big-Active poleciłabyś na jesienne wieczory?

Ja polecam herbatę Pigwa i Granat, bo ma iście wystrzałowy smak! Nie wyobrażam już sobie bez niej niedzielnego popołudnia z koleżankami spędzonego przy cieście i najnowszych ploteczkach... Z nią moje życie smakuje jeszcze lepiej!

30

Odp: Którą z herbat Big-Active poleciłabyś na jesienne wieczory?

Polecam wam herbatkę zieloną z maliną i marakują - połączenie swojskiego owocu z egzotycznym daje ciekawy wynik w postaci smaku, którego się długo nie zapomina i chce się do niego wracać...

31

Odp: Którą z herbat Big-Active poleciłabyś na jesienne wieczory?

A co powiecie na mieszankę herbat zielonej i czerwonej?... Spokojnie, to nie mieszanka wybuchowa tylko Big-Active - herbatka z pigwą i trawą cytrynową, która idealnie pasuje do jesiennych spokojnych poranków i leniwych wieczorów. Polecam ją do ulubionej lektury lub komedii romantycznej!

32

Odp: Którą z herbat Big-Active poleciłabyś na jesienne wieczory?

Dla mnie nr jeden pod względem smaku i wyglądu jest herbata kwitnąca Big-Active! I chociaż szkoda psuć tę piękną kompozycję rozkwitłego kwiatu, to aromat wypełniający pokój podczas jej parzenia tak kusi, że trudno jej się oprzeć...Polecam ją wszystkim smakoszom herbat, którzy już wiedzą, że tylko dobra herbata jest warta degustowania!

33

Odp: Którą z herbat Big-Active poleciłabyś na jesienne wieczory?

Zdecydowanie polecam herbatkę z miodem i cytryną, której smak przenosi mnie wspomnieniami w czasy dzieciństwa, w lata 80-te, kiedy jesienią z rodzeństwem często chorowaliśmy i taka sama herbatka, tylko przyrządzana przez mamę, z miodem z pasieki wujka i cytryną "spod lady" sklepu GS....

34

Odp: Którą z herbat Big-Active poleciłabyś na jesienne wieczory?

Właśnie siedzę sobie przed komputerem i popijam herbatkę zieloną z pigwą marki Big -Active, a jak pomyślę, ile dobrego ona robi dla mojego zdrowia i jak oczyszcza mój organizm z każdym łykiem to uważam, że to właśnie ją powinnam Wam polecić:)

35

Odp: Którą z herbat Big-Active poleciłabyś na jesienne wieczory?

Jesienne wieczory mają to do siebie że wprawiają mnie w melancholijny nastrój, więc potrzebuję natychmiastowego orzeźwienia, które wyrwie mnie z marazmu... Jeśli też tak macie, to dobrym sposobem na listopadowe smutki jest regularne picie herbatek Big-Ative, a kuszącej zwłaszcza cytrusowym smakiem Czerwonej pomarańczy z lapacho, która budzi we mnie pozytywną energię zwierza prosto z dżungli!!!

36

Odp: Którą z herbat Big-Active poleciłabyś na jesienne wieczory?

Moimi jesiennymi ulubieńcami w zakresie herbat są herbaty czerwone, a spośród herbat tego rodzaju marki Big-Active wyróżnia się Pu-Erh z sokiem grejpfrutowym - i to ją mogę Wam polecić jako smakowite uzupełnienie jesiennego wieczoru! Niezapomniany smak i orzeźwienie, które nie daje mi zasnąć zbyt wcześnie, nawet przy najnudniejszym filmie:)

37

Odp: Którą z herbat Big-Active poleciłabyś na jesienne wieczory?

Ja w takim jesiennym okresie stosuję herbatę gojnik. Polecona mi została przez koleżankę, ponieważ świetnie pomaga w jakiś przeziębieniach, itd. a dodatkowo wzmacnia organizm. Są one stosunkowo tanie i jak dla mnie łatwiej jest dokonać zakupu odpowiedniej herbaty z Internetu niż iść do galerii i wybierać.

38

Odp: Którą z herbat Big-Active poleciłabyś na jesienne wieczory?

Ja polecam herbatę z egzotycznymi dodatkami, np. marakują, trawą cytrynową... I dolewam soku malinowego, pycha!

39

Odp: Którą z herbat Big-Active poleciłabyś na jesienne wieczory?

Lubię malinową, niezależnie od pory roku;)