51

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Albo żeby jak w tym dowcipie, nie wyliczał: mogę ci postawić jeszcze dwa piwa i ciastko zanim staniesz się mniej opłacalna od prostytutki...

52

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Żarty żartami, ale więcej frajdy przynosi wydawanie kasy na kobietę, co do której nie ma pewności czy pójdzie, niż typowo biznesowe "płacę, więc dawaj".
Do dziś nie potrafię się przemóc...

Zrobiłybyście to w drugą stronę?

53

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Dzisiaj nie ma takiej potrzeby... Ale może za 20 lat, jak już nie będzie innego wyjścia... big_smile

54

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Wiadomo, jak nie trzeba płacić to można wydać zbywającą kasę na inne przyjemności... Ale jak przyjdzie ten czas, gdy zgrabny tyłeczek już nie wystarczy, to zrozumiesz...:)

55

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

hihihi, to Ci sie udało:)
A poza tym co do pytania głównego, to nie uważam, żeby facet musiał sobie cokolwiek "dodawać". Sztuka w umiejętnościach a nie długościach

56

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=incognito]Żarty żartami, ale więcej frajdy przynosi wydawanie kasy na kobietę, co do której nie ma pewności czy pójdzie, niż typowo biznesowe "płacę, więc dawaj".[/quote]

Że ta niepewność jest taką frajdą? Oj, chyba nasz kolega lubi hazard zanadto big_smile

57

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

wg mnie jest głupi smile

58

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Może sobie kupić nakładki i czasowo zwiększać jak będzie potrzebował wink

59

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Nie krytykuję cię bo wiem że dla faceta to ważna sprawa. Mój chłopak też powiększył sobie swój organ i jesteśmy z tego powodu zadowoleni.

60

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=Autisticart]hihihi, to Ci sie udało:)
A poza tym co do pytania głównego, to nie uważam, żeby facet musiał sobie cokolwiek "dodawać". Sztuka w umiejętnościach a nie długościach[/quote]
Myślę, że trzeba umieć używać sprzętu, a nie go przerabiać.

61

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=malwina001]Nie krytykuję cię bo wiem że dla faceta to ważna sprawa.[/quote]

Hehe, a tutaj- pod linkiem są jego zdjęcia czy co?.. big_smile

62

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Pewnie tam jest reklama tego przybytku, co trudni się powiększaniem klejnotów...:)

63

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Facet przedewszystkim powinien sobie dodać pewności siebie, ale nie przez operację tylko zmianę myślenia i działania:)

64

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

To trochę jak z cyckami u kobiety - każde mogą być fajne i pociągające erotycznie. Różnica taka, że powiększanie piersi jest bezpieczniejsze niż powiększanie penisa.
Są nakładki, ale moim zdaniem nieco śmiesznie wyglądają. Nie chciałabym, żeby pakował się we mnie taki rycerzyk w śmiesznej zbroi big_smile

65

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

No to nie patrz jak to wkłada:) Tu liczy się efekt końcowy, ot co ...

66

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Hahahha smile Trafiłam raz jeden jedyny na takiego, który rzeczywiście mógłby mieć kompleksy, ale sprawdził się pomimo rozmiaru big_smile To naprawdę jest do ogarnięcia bez drastycznych metod.

67

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Jeśli poza tym facet może się podobać to też jestem zdania, że nie rozmiar jest najważniejszą zaletą:)

68

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

No właśnie... a gdyby miał imponujący rozmiar, ale za to nie stać by go było na czułość? Czy wolałybyśmy małego i czułego? Bo na dłuższą metę ja tak.

69

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Mały musi nadrabiać innymi zaletami, a duży pewnie myśli, że sam rozmiar stanowi pełnię szczęścia dla partnerki wink

70

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Słyszałam jak gość sam o sobie mówi, że jest duży, przy innej okazji pytał czy jest duży, a jeszcze przy innej zastanawiał się czy jest duży. Rety... to jak z kobiecym tyłkiem. Najpierw mówimy, że jest duży, potem pytamy czy jest duży, a na koniec zastanawiamy się czy rzeczywiście jest duży big_smile

71

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ja bym odpowiedziała, że w porównaniu z rekordzistą w tych sprawach to pewnie wcale nie jest duży - zależy do czego go przyrównać wink

72

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Hahah big_smile Najlepsze jest to, że nawet tacy cwani macho i bawidamki z kategorii "wszystkie na mnie lecą" gdzieś tam po kątach kulą się w strachu, że jednak nie są tak "wielcy" big_smile big_smile big_smile

73

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=niechcemisie]Słyszałam jak gość sam o sobie mówi, że jest duży, przy innej okazji pytał czy jest duży, a jeszcze przy innej zastanawiał się czy jest duży. Rety... to jak z kobiecym tyłkiem. Najpierw mówimy, że jest duży, potem pytamy czy jest duży, a na koniec zastanawiamy się czy rzeczywiście jest duży big_smile[/quote]

Tylko tu jest różnica, że wielkość jest pożądana u facetów, a u kobiet nie...:/

74

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=niechcemisie]Hahah big_smile Najlepsze jest to, że nawet tacy cwani macho i bawidamki z kategorii "wszystkie na mnie lecą" gdzieś tam po kątach kulą się w strachu, że jednak nie są tak "wielcy" big_smile big_smile big_smile[/quote]

To pewnie dążenie do ideału chyba ich tak stresuje wink

75

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Można im poradzić, że jak będą wstrzymywać powietrze w płucach, to od razu będzie większy. Ciekawe czy uwierzą wink