1

Temat: sukienka krótka czy długa?

jaka sukienka na wesele Waszym zdaniem krótka czy długa?

2

Odp: sukienka krótka czy długa?

taka przed kolanko

3

Odp: sukienka krótka czy długa?

jesienią i zimą moze być długa, latem i wiosną raczej krótka

4

Odp: sukienka krótka czy długa?

Długa obojętnie jaką porą , krótka na poprawiny jeśli jest ciepło.

5

Odp: sukienka krótka czy długa?

najlepiej ładna, a długość jest sprawą mniej ważną:)

6

Odp: sukienka krótka czy długa?

Jeśli jesteśmy zwykłym gościem a nie świadkową to może być krótka

7

Odp: sukienka krótka czy długa?

Ja idę na wesele niedługo i moja sukienka jest mała czarna. Przed kolano, jeśli chodzi o długość i góra jest na jedno ramię, ale mam inny problem. Czy myślicie, że taka bransoletka  w kolorze zielonym (no i od razu wszystkie dodatki) będzie pasować?? Kurczę, zastanawiam się i sama nie wiem ....

8

Odp: sukienka krótka czy długa?

Sporo zależy od samej sukienki, ale dla mnie ta bransoletka jest taka dość mało elegancka. Jeśli jednak Tobie się podoba i dobrze byś się w tym czuła to czemu nie smile

9

Odp: sukienka krótka czy długa?

Śmiem twierdzić, że raczej krótka tongue. Bywałam ostatnio na weselach i mogę powiedzieć, że długa sukienka to rzadkość

Ostatnio edytowany przez bojowa (2014-06-30 22:00:49)

10

Odp: sukienka krótka czy długa?

Rzadko na weselach spotyka się długie sukienki. Przeważają lekko przed kolano. Osobiście na taką okazję wkładam tego typu sukienki

11

Odp: sukienka krótka czy długa?

Ładne i pasują:)

12

Odp: sukienka krótka czy długa?

Dłuższa smile

13

Odp: sukienka krótka czy długa?

W długiej wygląda się dostojniej:)

14

Odp: sukienka krótka czy długa?

Będąc świadkową siostry miałam suknię  zieloną - do rudych włosów pasowała idealnie smile

15

Odp: sukienka krótka czy długa?

Ja wolę tradycyjne długie, ale to jest kwestia gustu. A do sukienki trzeba dobrać inne dodatki smile Raj dla panny młodej znajdziecie w slubnezakupy

16

Odp: sukienka krótka czy długa?

Mi się wydaje, że długa będzie o wiele lepsza. Zobacz sobie przykładowo taką od emmi mariage. Prezentuje się bardzo dobrze, a jak widzisz, wiele osób sprzedaje je. Można na tym sporo zaoszczędzić, a później jeszcze po ślubie ją sprzedać. Jakoś krótka suknia mi nie pasuje na ślub, ale może po prostu jestem dość konserwatywna pod tym względem.

17

Odp: sukienka krótka czy długa?

Wszystko kwestia gustu i poczucia własnej wygody. Ja preferuje jednak krótsze sukienki. Świetne kreacje weselne można spotkać w kolekcji sukienek. Tam właśnie kupiłam ostatnio na wyprzedaży. Do tego przesyłka gratis.

18

Odp: sukienka krótka czy długa?

Jak dla mnie w grę wchodzi tylko długa. Najbardziej spodobały mi się chyba takie koronkowe ,  ale wybór jest ogromny:)

19

Odp: sukienka krótka czy długa?

Sukienki krótkie nie są chyba doceniane niestety, a  szkoda, bo na prawdę sa śliczne. Poza tym nie brudzą się podczas wesela i łatwiej w nich tańczyć.

20

Odp: sukienka krótka czy długa?

Ja też bym była za krótką, oczywiście nie za krótką. Myślę, że taka sukienka jest bardziej wygodna i odpowiednia na tę porę roku. Szczerze mówiąc rzadko widuję osoby na weselu w dłuższych sukienkach, chyba że takich z samym tyłem dłuższym. Zresztą najważniejsze by nie była biała jak sukienka panny młodej.

21

Odp: sukienka krótka czy długa?

ja na swoim ślubie miałam klasyczną białą długa sukienkę smile Owszem, ślub miałam w zimie więc nie mogłam sobie pozwolić na krótką, ale nie żałuje tego big_smile Miałam coś podobnego , prawie taką samą smile Bardzo wygodna. Ale już sama jej nie potrafiłam uprać, musiałam oddać do pralni :C

22

Odp: sukienka krótka czy długa?

Wiele też zależy od wieku, figury itd. Jak młoda dziewczyna założy długą, elegancką suknie może sie za bardzo postarzyć. Lepiej zatem zakładać te krótsze, które są też praktyczniejsze. Niskie dziewczyny też powinny unikać długich sukni - ja sama w takich kieckach wyglądam po prostu śmiesznie smile warto wybrać taką, która podkreśli walory urody

23

Odp: sukienka krótka czy długa?

To zależy. Jeśli jesteś panną młodą to długa, Jeśli świadkową to też może być długa a jeśli jako zwykły gość to ja bym preferowała coś krótszego

Ostatnio edytowany przez Werka89 (2015-07-01 18:47:19)

24

Odp: sukienka krótka czy długa?

Najlepiej za kolano nie za krótka nie za długa wiele takich widziałam w kolekcji

25

Odp: sukienka krótka czy długa?

Ani krótka ani długa smile Dokladniej najlepiej lekko przed, albo lekko za kolanem smile Ołówkowa lub rozkloszowana smile W pastele albo kwiatowa smile Generalnie lepiej mieć za długa niż za krótką, szczególnie jeśli to ślub kościelny.....