51

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

mi też się udało w pierwszej edycji:
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-cP711uILTUo/VB_ikcVnvYI/AAAAAAAAGcA/FtTHNd-Aabk/s512/CAM01669.jpg[/img]
także jeśli ktoś się waha to polecam również, jako sprawdzony przeze mnie konkurs smile

52

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Miałam brać udział w tym konkursie, mam pomysł, ale już chyba nie zdążę nakręcić tak jakbym chciała. Poza tym nie lubię konkursów, w którym to użytkownicy oceniają prace. Wyniki są wypaczone, bo polegają tak naprawdę na ilości znajomych. Dla mnie konkurs jest dobry wtedy gdy to jury ocenia:)

53

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Okej, może moje oszczędzanie nie jest idealne, ale skuterem retro nie pogardzę wink:)

54

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Przecudny konkurs (piszę to świadomie, bo bardzo mnie ujęła konwencja) ma teraz Vichy Idealia. Jest magicznie kobiecy no i dużo fajnych nagród do wygrania. Wystarczy tylko... pokazać trochę swojego świata. Same zobaczcie

55

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

No no moja ulubiona seria kosmetyków do zgarnięcia..biorę się do roboty smile Dzięki za podzielenie się info smile

56

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Warto się pośpieszyć, bo termin zakończenia to 9 listopada. A że nagród sporo, to warto pokombinować, bo szanse na wygranie spore. Sama liczę na zestaw kosmetyków big_smile

Ostatnio edytowany przez Hagia (2014-11-04 22:59:30)

57

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Hm, aż muszę zagrać smile

58

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Dziewczyny, podrzucam świeżo wypatrzony konkurs, gdzie do wygrania są olejki Oil Wonders. Zasady są łatwe, a nagród ponad 100, więc zachęcam do próbowania razem ze mną smile

A konkurs znajdziecie tu:

59

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ja trafiłam na coś takiego: Foto + lajki równa się nagroda. Rozdają słuchawki, kosmetyki, parasolki.

60

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Chcę zgarnąć termos w groszki, jeśli ktoś z Was zechce mi w tym pomóc, to poproszę o komentarz o treści "lakierowana sowa" pod postem


Wśród głosujących zostaną rozlosowane książki Marty Obuch:
"Łopatą do serca"
"Szajba na peronie 5"

61

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Fajna jest ta aplikacja electroluxa  do wygrania robot kuchenny, żelazko, czajnik i inne zestawy kuchenne.

62

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Robot i żelazko powiadasz? :> Idę popatrzeć, jestem wierną fanką tej marki. smile

63

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

A ja tym razem fascynuje sie nowym konkursem BlueDragon. Uwielbiam sushi <3 W konkursie nagrody co tydzien. Z mniejszych nagród to miseczki do sushi , a z głównych 8 warsztatów robienia sushi we własnym domu. Rewelacyjny pomysł. I tak kupuje ich rzeczy, bo jednak są naglepsi. Jakby ktoś się zdecydował to podrzucam formularz zgłoszeniowy

64

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Wyłapałam też konkurs na KimKim.pl . Wystarczy wejść na stronę, wymyśleć hasło reklamowe i podać maila.

[img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/p480x480/10258746_1030904953603004_7135743732297821197_n.png?oh=1d9689a1c531e6ea608c66c6a74376b8&oe=55534666[/img]

Ostatnio edytowany przez Cleopatra (2015-02-01 00:24:57)

65

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

A ja podpatrzyłam fajny konkurs na fan page cydru lubelskiego  Skusicie się? smile

66

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Jeśli ktoś interesuje się fotografią to trwa własnie genialny konkurs fotograficzny, którego motywem przewodnim jest wolność, demokracja czy postawa obywatelska. Lubię fotografię i lubię konkursy, więc ślędze poczynania uczestników. Teraz zaczynają się zmagania finałowe. Ale po II etapie galerie zdjęć wyglądają świetnie

67

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

witam
ja znam fajny serwis z konkursami internetowymi i sama też wygrałam smile ten serwis to hapnij.pl Mają na prawdę fajne nagrody:)

68

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Dużo konkursów z różnych stron można znaleźć na atrakcyjnekonkursy.pl

69

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ciekawy konkurs  fajna nagrodą  krokomierz żel do nóg i kosmetyczka:)

70

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

A ja wynalazłam taki oto konkursik

wygrałam koszulkę Martini ale oddałam mężowi bo on ten trunek uwielbia:)
Jest jeszcze masa innych gadżetów big_smile

71

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Fajna akcja jest tu Licytujesz kalendarz, wymyślasz nazwę dla szkoły w Ghanie, na której cel idą środki z jego sprzedaży, wymyślasz nazwę i czekasz na wybór jury. Jeśli wygra twoja nazwa, jedziesz do Maroko z osobą towarzyszącą all inclusive.

72

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ciekawy konkurs nie tylko dla kobiet - do wygrania pakiet startowy w miejskim biegu ekstremalnym:
[url]http://urodaizdrowie.pl/ekstremalny-konkurs-z-men-survival-race/[/url]

73

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Teraz trwa fajna loteria dla kibiców  ja na początek przeszłam przez ten quiz, wyszło mi, że jestem Niedzielnym Kibicem ha ha. Jak się weźmie udział w loterii to nawet bilet na mecz można wygrać.

74

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Loteria dla kibiców, czyli coś dla mojego faceta! A jak można wziąć w niej udział? Może zrobiłabym mu miłą niespodziankę. smile

75

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Fajne hasło mają w tej loterii "KUPUJ GADŻETY, KIBICUJ I BAW SIĘ!" hehe jakbym mojego męża i syna widziała od razu. Zawsze na najważniejsze mecze malują twarze i kibicują ile tylko się da smile Takimi gadżetami byliby obaj zachwyceni, więc chętnie też weźmiemy udział. Mówcie, więc jak to zrobic i na czym to polega?