1

Temat: Ubranka do przedszkola - jak?

Jak ubieracie swoje dzieci do przedszkola?
U nas jest w miare normalnie jeśli chodzi o podejście rodziców, ale koleżanka w swoim przedszkolu to ma prawdziwą rewię mody, można oszaleć.
Nie żebym ja nie lubiła dziecka fajnie ubrać (ba, nawet ostatnio szaleję na wirtualnej przymierzalni ubranek - przymierzanko i dobieram ubranka dopiero po zobaczeniu jak wyglądają na wirtualnym modelu dziecka), ale jednak uważam, że ubieranie smyka w ciuchy ala garniturek za 400 zł do przedszkola to jest gruba przesada.

A jak to u was wygląda?

2

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Teraz jak robi się cieplej, najlepiej moim zdaniem dziewczynki ubierać w jakieś sukienki - po prostu coś przewiewnego, np. ostatnio upatrzyłam podobną sukienkę dla mojej chrześnicy. Chłopcy to wiadomo koszula i spodnie. Zależy też, co dzieci robią w przedszkolu. Jak mają spędzać czas na różnych zabawach na dworze to sukienka, już chyba nie będzie taka wygodna. A raczej, szkoda jej pobrudzić smile

3

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Najlepsze jest wygodne ubranie, żeby dziecko nie miało ograniczeń przy zabawach na dywanie

4

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Dokładnie. Ja rzadko ubieram małą nawet w spódnice bo biegając po drabinkach na podwórku czy tez bawiąc się na dywanie. Najlepiej sprawdzają się leginsy i dresiki.

5

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Jasne wszystko zależy od okoliczności. Tak na co dzień raczej zwykłe  i bluza a na apele jakiś bardziej elegancki zestaw. Mnie najbardziej podobają się te grafitowe w prążki smile

6

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Zazwyczaj jakieś wygodne dresy. Co ma na celu ubieranie dzieci w tak drogie ciuchy? Ja nie kupiłbym i nie pozwoliłbym żonie kupić tak drogich ciuszków. Przecież i tak bardzo szybko z tego wyrosną.

7

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Dokładnie mnie też bardzo spodobały się tego typu spodnie. Ja znalazłam nawet takie wygodne komplety dla maluchów, także wydaje mi się, że są w sam raz do szaleństw w przedszkolu smile

8

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Ja nie patrze na inne dzieci. Ubieram małą tak żeby było jej wygodnie i żeby dobrze się w tym czuła.
Moim zdaniem ważne jest też, żeby dziecko mogło samo się ubrać i rozebrać na leżakowanie.
Poza tym szkoda byłoby mi ciuszka za 400zł zobaczyć zalanego pomidorową lub farbami wink

Ostatnio edytowany przez klassa (2015-05-29 16:50:39)

9

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Dziecko powinno być ubrane wygodnie, a nie modne. Czyli getry, dresy, na pewno nie jakieś obcisłe jeansy. Kolejna kwestia - dziecko musi umieć samodzielnie to zdejmować i zakładać, starszakowi nikt nie pomoże.

10

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Stawiam na tanie by nie żałować później jak się coś w przedszkolu nieprzyjmenego wydarzy.

11

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Nie chodzi o taniość, lecz o wygodę i jakość tych ubranek. Dzieci nie powinny chodzić w byle czym. Z tego co słyszałam, to z tego mogą wynikać nawet uczulenia i nie tylko. Tak więc szukanie ubranek po najtańszych to raczej słaby pomysł.

12

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Wygodnie to podstawa. Ubranie nie może krępować ruchów. Do tego kolorowo. Bo nie lubię jak dzieci noszą szarobure kolory. Dzieciństwo ma być kolorowe. Im wiecej barw tym lepiej. Bardzo podobają mi się ubrania jakie oferuje sklep Kids Mob na przykład takie spodnie . Widać że są wygodne a do tego tyle barw. Cudo.

13

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

My jesteśmy jeszcze na nieco wcześniejszym etapie i kupujemy dopiero sukienkę do chrztu. Nie wiedziałam, że to takie wyzwanie, ale w końcu znaleźliśmy to, o co nam chodziło smile

14

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Bez przesady to dziecko o tak za parę lat nie będzie pamiętało co nosiło w przedszkolu i za ile. Szczerze mówiąc ubieramy się na luzie i wygodnie.

15

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Nie warto kupować drogich ubranek, bo dziecko w zabawie szybko je niszczy, plami przy jedzeniu, a opiekunki nie dopilnują wszystkich dzieci w grupie, jak jest ich ze 20

16

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Ważne ,żeby były wygodne niekoniecznie modne ,czyste,a na szczególne okazje odświętne .

17

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Ubieramy normalnie, wygodnie i przewiewnie. Elegancko tylko na apele i wystąpienia smile

18

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Warto żeby dziecko miała co dzień czyste ubranko, bo czasem widać, że rodzice oszczędzają na praniu licząc, że na kolorowych ciuszkach plam nie będzie widać. A dziecko szybko się brudzi.

19

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Dziecko ma się w przedszkolu dobrze bawić a nie tylko wyglądać - ubierajcie dzieci tak, by mogło bez obaw uczestniczyć w zabawach, w zajęciach plastycznych- by ciuchy nie krępowały ruchu lub by sukieneczki dla dzieci nie były zbyt kuse (dziewczynki czasami się wstydzą ze widać im majteczki) .. najważniejsza jest wygoda i nic tego nie zmieni....

20

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

moje dzieciaki mają wszystko z Fabryki Wafelków, ciuszki po domu i do przedszkola, czapeczki na zewnątrz i coś cieplejszego. Myślicie, że taka czapeczka będzie dobra? Bo chciałam jeszcze kilka rzeczy dokupić i m.in. z listy zakupów została mi do kupienia 1 czapeczka na zimę.

21

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Dziecku ma być przede wszystkim wygodnie, a ubranka takie, że nic się nie stanie, jeśli się zniszczą.

22

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

[quote=filadelfia]My jesteśmy jeszcze na nieco wcześniejszym etapie i kupujemy dopiero sukienkę do chrztu na Balumi.com.pl. Nie wiedziałam, że to takie wyzwanie, ale w końcu znaleźliśmy to, o co nam chodziło smile[/quote]
To zerknijcie koniecznie na kimono, na pewno Wam się przyda.

23

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

według mnie wygodna jest najważniejsza choć oczywiście dziecko musi być też czyste i schludne. Ja sporo ubrań dla przedszkola zamawiam z 5-10-15. Mają fajne bawełniane rzeczy, mojemu dziecku się podobają i nie marudzi przy ubieraniu. A ja się cieszę, że za dobrą jakość nie płacę milionów wink

24

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

Ja tak jak Karolina kupuje najczęściej w 5.10.15. Po pierwsze jestem mega zadowolona z jakości ubrań a dodatkowo można je dostać w bardzo przystępnych cenach. Ja najczęściej robię zakupy podczas wyprzedaży smile Można upolować fajne perełki smile

25

Odp: Ubranka do przedszkola - jak?

A ja ostatnio zamówiłam ubranka dla córci w mybasic i muszę przyznać, ze jakość jeszcze lepsza niz w 5 10 15. No i kolory świetne, żywe i takie wesołe. Moja córka jest zachwycona bluzą w kolorze żółtym. Mówi, że jest jak słoneczka smile