1

Temat: Kurs na technika usług fryzjerskich.

Witam koleżanki,
Mam od jakiegoś czasu mały pomysł na biznes, ale potrzebuje kwalifikacji żeby się za to brać. Potrzebuje merytorycznej części tego biznesu, zatem rodzi się wątpliwość gdzie zapisać się na kurs technika usług fryzjerskich. Tak, chcę otworzyć zakład, który będzie specjalizował się w pielęgnacji włosów.
Generalnie chciałabym pójść na kurs, który da mi teoretyczne podstawy do prowadzenia takiej działalności. Chodzi o Warszawę. Czy któraś z Pań może mi polecić jakieś kursy?

2

Odp: Kurs na technika usług fryzjerskich.

może tu:
[url]http://www.akademia-zdrowia.pl/fryzjerstwo,82.html?gclid=CPPmiufJl8ECFdLKtAodVw0ACw[/url]

3

Odp: Kurs na technika usług fryzjerskich.

Może jest tutaj ktoś, kto uczęszczał do szkoły, bo widziałam, że też oferują takie kursy. Generalnie może ktoś się wypowie, kto miał jakąkolwiek rzeczywistą styczność z tą szkołą. Generalnie oferta wygląda obiecująco i przystępnie cenowo.

4

Odp: Kurs na technika usług fryzjerskich.

To są kursy, po których otrzymuje się tytuł technika? Proszę proszę... coraz łatwiej o te tytuły. Kiedyś trzeba było 5 lat uczyć się, żeby móc zostać technikiem czegokolwiek, są jeszcze szkoły policealne oczywiście, a dziś można to załatwić jednym kursem?
Ja zrobiłam kurs fryzjerski, bez tytułu oczywiście, tylko dyplom ukończenia się po tym dostawało, w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego. Trwał 3,5 miesiąca.

Anitko, życzę powodzenia, niech zakład świetnie prosperuje, przynosi satysfakcję i zyski smile

5

Odp: Kurs na technika usług fryzjerskich.

Tak, w większości po takim kursie jest się technikiem danego zawodu. Mam nadzieję, na sukces  i jeśli się uda macie u mnie zniżkę wink

6

Odp: Kurs na technika usług fryzjerskich.

No i bardzo dobry wybór. Wiem z doświadczenia, bo moja siostra kończyła kurs na technika farmaceutycznego i był to strzał w 10. Dizs pracuje w aptece i z tego co mówi nie żałuje wyboru.

7

Odp: Kurs na technika usług fryzjerskich.

Również uważam, że kurs  czasem w zupełności wystarczy. Oczywiście to zależy od szkoły, bo są dobre technika, ale jeśli mamy do wyboru kiepskie technikum i dobry kurs, to wiadomo, że lepiej wybrać kurs.

8

Odp: Kurs na technika usług fryzjerskich.

Moja siostra ma wrodzony talent w układaniu fryzur i właśnie kończy taki kurs, choć moim zdaniem nie zaszkodzi mieć papierek, ale najważniejsze jest to, czy się czuje dany zawód...

9

Odp: Kurs na technika usług fryzjerskich.

Moja siostra zrobiła taki kurs i nieźle zarabia, wcześniej pracowała w firmie logistycznej za mniejszą kasę i już dość miała pracy na noce i zmieniła sobie zawód.

10

Odp: Kurs na technika usług fryzjerskich.

Super sprawa, można potem łatwo znaleźć lepszą pracę.

11

Odp: Kurs na technika usług fryzjerskich.

Jak będą Ci potrzebne jakieś szkolenia, to polecam INOAR. Współpracują zarówno z nowicjuszami jak i bardziej doświadczonymi fryzjerami. Nauczą Ciebie autorskich technik, a teorię przedstawią w zrozumiały sposób.