1

Temat: Tłuszcz nad oczami jak się go pozbyć?

Tak jak w temacie mam pytanie jak pozbyć się "tłuszczu"  nad oczami, są może jakieś sposoby , kremy, czytałem też że może to być spowodowane przecieraniem oczu , niestety mam taki nawyk którego próbuje się pozbyć. Z góry Dzięki.

2

Odp: Tłuszcz nad oczami jak się go pozbyć?

Nad oczami są przecież powieki a nie tłuszcz, masz na myśli że Twoje są jakieś grubsze...?

3

Odp: Tłuszcz nad oczami jak się go pozbyć?

Może jakieś maseczki ściągające? Słyszałam coś o ubitym białku jako domowym sposobie.

4

Odp: Tłuszcz nad oczami jak się go pozbyć?

Jak to wygląda? I w którym miejscu dokładnie jest? Możesz napisać coś więcej? Bo tak usiłuję sobie to wyobrazić smile

5

Odp: Tłuszcz nad oczami jak się go pozbyć?

Tak mam na myśli,że mam je takie grube i tłuste, przez co nachodzą trochę na oczy i wyglądam jakbym był nieco przyspany szczególnie, kiedy patrzę od boku..

6

Odp: Tłuszcz nad oczami jak się go pozbyć?

To chyba pozostaje albo zaakceptować ten fakt, albo poddać się jakiemuś inwazyjnemu zabiegowi.

7

Odp: Tłuszcz nad oczami jak się go pozbyć?

[quote=mangetsu]Tak mam na myśli,że mam je takie grube i tłuste, przez co nachodzą trochę na oczy i wyglądam jakbym był nieco przyspany szczególnie, kiedy patrzę od boku..[/quote]

A masz w rodzinie kogoś ze Wschodu? Bo to waśnie tamte nacje mają takie powieki:)

8

Odp: Tłuszcz nad oczami jak się go pozbyć?

[quote=Virrana]A masz w rodzinie kogoś ze Wschodu? Bo to waśnie tamte nacje mają takie powieki:)[/quote]

to fakt, coś w tym moze być..no albo jakaś ogólna mieszanka genów po prostu. bo gdyby to od tluszczu zależało, to nie tylko nad oczami by się zbierał.

9

Odp: Tłuszcz nad oczami jak się go pozbyć?

To jest delikatne miejsce, ja bym się bała żeby to nie odbiło się na wzroku...

10

Odp: Tłuszcz nad oczami jak się go pozbyć?

Taka uroda azjatycka, chyba odsysanie u chirurga plastycznego tylko wchodzi w grę...

11

Odp: Tłuszcz nad oczami jak się go pozbyć?

Na pewno są sposoby:) Ale czy to bezpieczne?