26

Odp: Bielizna

To ja chyba pójdę spać, bo też nie zrozumiałam. Ukłony dla bardziej "kumatych".

27

Odp: Bielizna

big_smile
dzięki za wyjaśnienia, może założę oddzielny temat "gacie Justyny" wink

28

Odp: Bielizna

aha a ja juz myślałam ze dwie pary gaci zakłada na raz hehe

29

Odp: Bielizna

No ja też tak zrozumiałam. Tu piszemy o gaciach i ich braku.

30

Odp: Bielizna

Studiuje psychologie tongue rozumiem wiec pokręcone odpowiedzi tongue

31

Odp: Bielizna

hehe a wytłumaczysz mi dlatego przez rok gaci nie nosiłam ?
Z psychologicznego punktu widzenia rzecz jasna hihi smile

32

Odp: Bielizna

Lepiej nie, bo zaraz to ocenzurują a potem dostane bana big_smile i nie chodzi tu o to że jakieś wyzwiska czy coś tongue ale mój tok myślenia jest bardzo hmm dziwaczny i lekko specyficzny tongue

33

Odp: Bielizna

Może lubisz przeciągi???

34

Odp: Bielizna

:-)
moich wypowiedzi nie interpretuj pliss wink

35

Odp: Bielizna

[quote=malenka84]Lepiej nie, bo zaraz to ocenzurują a potem dostane bana big_smile i nie chodzi tu o to że jakieś wyzwiska czy coś tongue ale mój tok myślenia jest bardzo hmm dziwaczny i lekko specyficzny tongue[/quote]

ojjj niee kochana to nie to co Ci po głowie chodzi :PPP

36

Odp: Bielizna

[quote=betitek20][quote=malenka84]Lepiej nie, bo zaraz to ocenzurują a potem dostane bana big_smile i nie chodzi tu o to że jakieś wyzwiska czy coś tongue ale mój tok myślenia jest bardzo hmm dziwaczny i lekko specyficzny tongue[/quote]

ojjj niee kochana to nie to co Ci po głowie chodzi :PPP[/quote]


Nic nie sugeruje tongue
Ale serio byś się przeraziła co mi za wytłumaczenie chodzi i nie jest to zbytnio zboczone tongue

37

Odp: Bielizna

no to dawaj big_smile
ciekawa jestem hehe tongue

38

Odp: Bielizna

Nie tongue Jak sie pojawią PW to Ci napsize na PW tongue

39

Odp: Bielizna

oj dawaj dawaj - ubierz to w takie słowa żeby nie było żadnych konsekwencji hehe

40

Odp: Bielizna

Zadnej z bielizny z targu nigdy nie mialam i miec nie bede. Porzadny stanik kazda kobieta powinna miec i basta! wink

41

Odp: Bielizna

na mnie na targu pewnie by nic nie było.... jak w trumfie czy innych popularnych "firmowych" nie ma sad

42

Odp: Bielizna

Ja nie mam problemu. Mam i firmowe i te mniej znane, ale  ładne dla mnie. Cieszy mnie mnogość fasonów, kształtów i kolorów. To nie to co dawniej, teraz można szaleć.

43

Odp: Bielizna

Wg  mnie chodzenie bez bielizny jest niehigieniczne, to samo zdanie mam na temat stringow i nie przemawia do mnie pisanie - bo jak mam obcisle spodnie to musze fajnie wygladac - ja nosze wtedy bezszwowe figi lub szorty ( ktorych jestem fanka) i tez wygladam fajnie a nic sie nie wyroznia.

44

Odp: Bielizna

[quote=Antalis]Wg  mnie chodzenie bez bielizny jest niehigieniczne, to samo zdanie mam na temat stringow i nie przemawia do mnie pisanie - bo jak mam obcisle spodnie to musze fajnie wygladac - ja nosze wtedy bezszwowe figi lub szorty ( ktorych jestem fanka) i tez wygladam fajnie a nic sie nie wyroznia.[/quote]


mamy wiec podobne zdanie big_smile

Mnie rozbraja obcisle spodnie biale i do tego stngi np rózowe big_smile a czesty to widok jest tongue

45

Odp: Bielizna

ja nie znoszę ja spod spodni wystaje stara rozciągnięta guma od gaci hmm

46

Odp: Bielizna

A ja brunych ramiączek od stanika. Paskudztwo...

47

Odp: Bielizna

brrr koszmar jakiś!
całkowity brak poczucia estetyki

48

Odp: Bielizna

Lubię koronkowe bokserki...bez gaci raczej nie chodzę...

49

Odp: Bielizna

[quote=pinkmause]A ja brunych ramiączek od stanika. Paskudztwo...[/quote]


Ja mam na tym punkcie obsesje big_smile

a wiadomo, że od prania szarzeją białe staniki, wec co jakis czas mocze w tym proszku Vanish do białych rzeczy big_smile

Kiedyś sobie próbowlam wygotować stanik (ale ile to ja lat miałam:P) i zrobiłsięcały zółty a nie biały wink uahahaha big_smile

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-08 11:45:55)

50

Odp: Bielizna

A najbardziej mnie smieszy wypindrzona laska, biale spodenki, bluzka z dekoldem do pepka, buty na 15 cm obcasie i nagle jej cos spada, ta sie schyla a na plecach tylko te sznurki ze stringow bo spodnie biodrowki i zeszly bardzo nisko smile Opis chaotyczny ale mam nadzieje ze wiecie o co chodzi. Jakby mogla to by te stringi na uszy naciagnela byle by je bylo widac smile