26

Odp: Twister i inne sprzęty

Zauważyłam, że czasem niewłaściwa motywacja przynosi większe efekty niż ta zdrowa, dobra, prawidłowa big_smile
Np. mówi się często o tym jak kobiety zamiast dbać o siebie dla siebie, zmieniają swój wygląd dla facetów. No ale z tego co widzę, to bardzo często działa i dziewczyny skutecznie chudną, żeby się podobac mężczyznom, bo sobie nie podobają się nadal sad

27

Odp: Twister i inne sprzęty

Coś w tym jest... Ale finalny efekt i tak zwykle nie zostaje osiągnięty, np. są dziewczyny,, które zbyt chudną i wyglądają niezgrabnie, gorzej niż wcześniej...

28

Odp: Twister i inne sprzęty

To prawda. Skuteczne odchudzanie - owszem, ale efekt bywa różny. Nie znoszę widoku obłych łydek, a chuda, nie znaczy ładna. Moim zdaniem, żeby mieć fajną figurę nie wystarczy ani odpowiednia waga ani szczupła sylweka, trzeba ją jeszcze ukształtować. O podkreśleniu odpowiednimi ciuchami nie wspominam, bo sama się do tego nie stosuję.

29

Odp: Twister i inne sprzęty

Czasem zaokrąglona dziewczyna wygląda wyjątkowo apetycznie, sama to zauważam, choć wszystko ze mną w porządku smile

30

Odp: Twister i inne sprzęty

Zależy gdzie zaokrąglona wink Ja łapię się na tym, że choć ogólnie jestem takiej normalnej budowy, to jak mi trochę brzuszek urośnie to się tego strasznie wstydzę. Próbuję z tym walczyć i maskować. Ale mam nadzieję, że moje zamiary wzięcia się za hula hopa pomogą mi się pozbyć tego problemu wink I jeszcze tyłek mógłby się odrobinę zmniejszyć big_smile

31

Odp: Twister i inne sprzęty

Tyłek zmniejszyć? Dziewczyno, teraz powiększanie tyłka jest podobno bardziej na topie niż powiększanie cycków i robi się na to coraz więcej zabiegów. A jak tak patrzę na te focie z Instagramu, Fb i innych takich to im większa dupa tym więcej lajków. Sama szczerze powiem, że i mi lepiej się patrzy na tyłek, który jest krągły i nie żebym była ten teges, nie wpatruję się dziewczynom, tylko po prostu... piękno się podziwia.

32

Odp: Twister i inne sprzęty

duży i jędrny to ok, ale wielki i zwisający to już nie jest na topie...

33

Odp: Twister i inne sprzęty

Mały zwisający też nie tongue Płaski jak patelnia... też...  i jeszcze można wymieniać. Trzeba popracować nad mięskiem, żeby nadać fajniejszy kształt pupie, bo ogólnie rzecz biorąc to tyłki mają różne kształty i często niewiele można zrobić, ale zawsze coś można. Jak nie ćwiczenia i panowanie nad rozmiarem to odpowiednio dobrana bielizna czy optyczne modelowanie, wiecie, kieszenie na dżinsach, jakieś przeszycia itd.

34

Odp: Twister i inne sprzęty

Ja ćwiczę i efekty są, ale chyba zauważalne tylko przeze mnie hmm

35

Odp: Twister i inne sprzęty

Czemu Gabi myślisz, że tylko przez Ciebie? Hmm?
Dla osób, które widzą Cię na co dzień efekty mogą być mało zauważalne, bo zamiast zobaczyć efekt początkowy i końcowy, widzą stopniowy proces przemiany, zero kontrastu, trudne do zaobserwowania, takie rzeczy widzi tylko ktoś, kto doskonale zna Twoje ciało... a więc Ty sama :*

36

Odp: Twister i inne sprzęty

Bo jeszcze nie wskakuję w jeden rozmiar mniej, a poza tym jakoś komplementów że schudłam nie słyszę... Ale przynajmniej czuję się lżejsza, to też pocieszające...

37

Odp: Twister i inne sprzęty

Ja mam pytanie czy kupienie takiego stepera [url]http://www.redcoon.pl/B170629-Kettler-7873-700_Steppery[/url] ma sens? Tzn teraz mogę sobie wyjść i biegać, ale jak zaczną się deszcze albo zima to raczej już sobie nie pobiegam. Jak w ogóle jest ze spalaniem kalorii na takim sprzecie?

38

Odp: Twister i inne sprzęty

Szczerze to nie mam pojęcia ile to może spalać i jakoś nie widzę, żeby gdzieś były podane wiarygodne informacje na ten temat, ale myślę, że warto to mieć, choć czytałam opinię, że za bardzo rozbudowuje nogi. Moja koleżanka ma taki sprzęt i nie ma umięśnionych nóg, a korzysta. Myślę, że jeśli da się tam ustawić niski opór, to będzie ok. Sprzęt jest fajny, bo mało miejsca zajmuje i można ćwicząc oglądać serial czy coś tam, oszczędzając czas.

Gabika, trzymam kciuki za dalsze efekty:)

39

Odp: Twister i inne sprzęty

a może warto godzinę popływać basen naprawdę wzmacnia mięsnie i wysmukla sylwetkę do tego po basenie jest się bardzo głodnym wiec warto naszykować cos dobrego do zjedzenia a i oczywiście basen pomaga się zrelaksować

40

Odp: Twister i inne sprzęty

Pokręciłam się wczoraj na twisterze i humor mi się poprawił ;p
To niby jest na brzuch, robi się skręty i mięśnie brzuszka się wzmacniają , ale jak się kręci bioderkami to czuć w boczkach fajnie i w biodrach.

41

Odp: Twister i inne sprzęty

A nie lepiej iść na dyskotekę i się pokręcić, a może jeszcze ktoś fajny da się poznać?...

42

Odp: Twister i inne sprzęty

Oj, nie dla mnie. jakoś nigdy nie lubiłam dyskotek a tańczyć przy wszystkich się wstydzę big_smile

43

Odp: Twister i inne sprzęty

Wypróbujcie [url=http://www.superopinie.pl/]iqman[/url]. Oni pomaga w powiększaniu mięśni.

44

Odp: Twister i inne sprzęty

Dziewczynki, czy któraś z Was używa obręczy oporowej do pilatesu? Możecie podzielić się opiniami?
Chciałabym taką, ale z metalowym okręgiem i dwustronnymi uchwytami. Coś solidnego i żeby nie było drogie.

45

Odp: Twister i inne sprzęty

Moje doświadczenia kończą się na zwykłym hula hop:)

46

Odp: Twister i inne sprzęty

Ja mam twistera i sobie chwalę, to jeden z lepszych sprzętów moim zdaniem.

47

Odp: Twister i inne sprzęty

Fajnie się z nim ćwiczy, polecam