26

Odp: Książki

Mam do oddania kilka poradników o zdrowym żywieniu! Piszcie na maila:)

27

Odp: Książki

Jestem chętna, a mogę się odwdzięczyć 2 filmami z Deppem, napisałam też na priv...

28

Odp: Książki

Oddam kasety VHS z 15 filmami z Hollywood, tytuły napiszę zainteresowanym, piszcie na priv:)

29

Odp: Książki

Mam stare podręczniki z gimnazjum do języka  ang i niem. z płytami, może ktoś chce?

30

Odp: Książki

Oddam komplet czasopism National Geographic z lat 2003-2004

31

Odp: Książki

Ja mnóstwo bajek i książek przekazałam za darmo do miejskiej biblioteki.

32

Odp: Książki

Dobry pomysł, muszę zapytać u siebie czy nie chcą starych książek?

33

Odp: Książki

Może wezmą, bo po co ma to zalegać w domu. Jest tyle filii bibliotecznych na wsi dla dzieci i dorosłych, gdzie jest pusto.

34

Odp: Książki

Też muszę o tym pomyśleć, bo już za bardzo nie mam gdzie składować swoich książek wink

35

Odp: Książki

Ja swoje niepotrzebne oddałam do dalszej rodziny na wieś, tam nie mają pieniędzy żeby nowe kupować, a dla dzieci to zawsze jakieś źródło wiedzy

36

Odp: Książki

no ja musiałam sobie zakupić modem wifi, żeby móc ściągać swoje ulubione książki pod postacią audiobooków, bo mam mało czasu na czytanie;/

37

Odp: Książki

fajna sprawa, też często korzystam z audiobooków, rzadziej już czytam ksiązki w postaci papierowej

38

Odp: Książki

Chyba nie przepadam za audiobookami, bo zdecydowanie wolę czytać sama. Ale oczywiście wypożyczyłam je ostatnio z biblioteki i niestety załapałam karę..

39

Odp: Książki

Ja audiobooków nie jestem w stanie słuchać - wszystko wokół mnie rozprasza, a nawet jeśli już stworzę odpowiednie warunki to i tak szybko się 'wyłączam'

40

Odp: Książki

Ja aktualnie słucham sobie "Chłopów" podczas sprzątania.

41

Odp: Książki

Lepiej by było jakiegoś chłopa zapędzic do sprzątania a samej odpocząć wink

42

Odp: Książki

A potem sprzątać po nim tongue
Lubię gdy mężczyzna utrzymuje wokół siebie czystość smile
I niestety ja mam troszeczkę podobnie jak tam wyżej koleżanka pisała, że często mnie coś rozprasza podczas słuchania i łapię się na tym, że nie wiem o czym mowa, więc cofam. Jeden z rozdziałów "Lalki" Prusa musiałam przesłuchać aż trzy razy.
Nie wiem, może to kwestia przyzwyczajenia, może gdybym częściej słuchała to byłoby łatwiej, bo jako dziecko słuchałam audiobooków na kasetach magnetofonowych i do dziś je pamiętam smile Tylko że wtedy leżałam sobie spokojnie przy magnetofonie i moje myśli nie błądziły nigdzie indziej.

43

Odp: Książki

Ja lubiłam jako dziecko słuchać słuchowisk w radiu, jak jeszcze były:)

44

Odp: Książki

Moja mama słuchała ciągle.. hmm... jak to się nazywało..."Jeziorany"? A koleżanka coś wspominała, ze lubiła "Kocham pana, panie Sułku" czy jakoś tak. Pamiętam, ze były też bajki dla dzieci smile

45

Odp: Książki

Ale taki fajny temat a nikt się nie odzywa niestety : ( to ja napiszę coś od siebie bo po prostu akurat co sądzicie o takich hitach lata - jak myślicie, który po prostu w tym roku zostanie takim wielkim hitem roku ? Bo akurat rok temu jak dobrze pamiętam to hity były takie 2 piosenki - jak ta Shakiry jak i ta Pitbulla z Jlo ; )

46

Odp: Książki

Oj, ja ba ogół innej muzyki słucham, więc "moje hity" rzadko pokrywają się z tymi z list przebojów. Właściwie to w każdym gatunku muzycznym znajdę coś dla siebie, ale jednak...

47

Odp: Książki

Trochę taki temat książkowy i trochę taki temat właśnie muzyczny ; ) jeśli chodzi o książkę to ja ostatnio sobie przeczytałam coś takiego właśnie jak po prostu - 50 twarzy greya na początku książka jest trochę nudna ale potem się rozkręca i jest okej : ) a jeśli chodzi o muzykę to słucham polskich przebojów, Maryla Rodowicz, Lady Pank..

48

Odp: Książki

Nie wiem czy o książkach czy o śpiewaniu to miało być : PP wracam sobie teraz po prostu na coś takiego jak no nie wiem chociażby po prostu główny temat i mówię iż moja ostatnio bardzo ulubiona książka to jest właśnie Jeden Dzień..Super się to czyta ogólnie dobra

49

Odp: Książki

Rzeczywiście ta książka jest bardzo fajna i miło się ją czyta ; ))obowiazkowa pozycja u każdej dziewczyny hihi Ja to akurat powrócę do lektur szkolnym i muszę wam powiedzieć, że bardzo dobrze się czytało coś takiego jak Ludzie Bezdomni. Zdecydowanie u mnie to jest pozycja numer jeden bo po raz pierwszy w książce czytam jak lekarz pomaga ludziom zwykłym.

50

Odp: Książki

Do słuchania audiobooków trzeba trochę się przyzwyczaić, przydaje się przy tym podzielność uwagi, bo słuchając można przy okazji coś robić. Ja ostatnio słuchałam książki L. Wiśniewskiego Bikini. Nic specjalnego, bardziej podobała mi się Samotność w Sieci.