1

Temat: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

zauważyłam ten problem, że jestem młodą osobą i potrzebuję wynająć mieszkanie a wiadomo że zarabia się nie więcej niż 1600 to jak wynająć mieszkanie jak wszędzie chcą kaucjie i nie chcą jej rozbić na raty ...
macie jakieś strony czy coś

2

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

Najtańsze są  mieszkania  tam gdzie trudno o pracę więc i tak trzeba ponosić dodatkowe koszty dojazdu do pracy czyli na jedno wychodzi

3

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

Najlepiej szukać przez znajomych a nie w internecie

4

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

W każdym mieście powinno być coś na kształt hotelu robotniczego czy tam pracowniczego z możliwością wynajmu na całe miesiące, nie tylko na doby. Takie coś jak tutaj:
- Częstochowa za 650 PLN/m-c, są pokoje z łazienkami i bez (wtedy korzysta się z łazienki wspólnej), pralka odpłatnie, kuchnia wspólna, Wi-Fi
[url]http://www.relaks-hotel.pl/[/url]
- Rzeszów za 590 PLN + prąd według zużycia, pokoje są z łazienkami i aneksami kuchennymi, stałe łącze internetowe, możliwość wynajęcia mieszkania z kuchnią, sypialnią, łazienką za 840 zł + prąd, możliwość skorzystania z pralki (nie wiem, ale pewnie też odpłatnie).
[url]http://www.resursa.rzeszow.pl/[/url]

To jest doskonałe rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą się usamodzielnić lub poszukać szczęścia w obcym mieście.
Ja osobiście szukam czegoś takiego w Łodzi, ale jak do tej pory nie znalazłam. Nie widzę innego wyjścia dla siebie niż skorzystanie z takiego hotelu, dlatego że muszę wyjechać z tego miasta, a trafiając do innego, którego nie znam, potrzebuję mieć się gdzie zatrzymać i mieć dostęp do Internetu, żeby było łatwiej i szybciej się odnaleźć (znaleźć wszystkie urzędy, lekarzy, miejsce pracy, sklepy, zorientować gdzie co jest i jak tam trafić).

Często jest tak, że osoba wynajmująca mieszkanie chce kogoś, kto pracuje, a pracodawca chce podpisać umowę z kimś, kto ma dach nad głową i najlepiej jeśli jeszcze mieszka blisko, a to powoduje trudności, dlatego taki hotel moim zdaniem to rewelacyjna sprawa i powinno być ich dużo więcej.

5

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

To już chyba lepszą opcją jest wynajęcie we 2-3 osoby jakiegoś normalnego 2-3 pokojowego mieszkania, gdzie każdy ma swoją przestrzeń... A koszty podobne

Ostatnio edytowany przez milagro (2014-08-27 11:32:30)

6

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

Jeśli masz kilka zaufanych osób to owszem, ale jeśli ktoś ma podprowadzać wkładki higieniczne, zjeść banana, na którego miałeś/miałaś ochotę i był TWÓJ i jeśli gotówkę trzeba nosić przy sobie to co innego. Poza tym mieszkałam już w kilka osób, jest fajnie, owszem, ale jaaa... potrzebuję nieco więcej intymności.
A jeśli ktoś wie coś na temat takiego hotelu to poproszę o info smile

7

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

Ja wynajmowałam różne mieszkania przez 9 lat. Pierwszą umowę podpisałam, gdy rozpoczęłam studia i gdy pierwszy raz w życiu odwiedziłam [url=http://ilumino.com.pl/]Łódź Mieszkania[/url] miały różny standard - zazwyczaj studencki. Gorzej z kasą, bo opłaty już nie zawsze były odpowiednie na studencki budżet. W końcu, po 4 latach pracy stać mnie, żeby kupić swoje mieszkanie i uwolnić się od wynajmowania i ciągłych przeprowadzek. Życzę Ci tego samego!

8

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

Przeglądasz po prostu bazy, zobacz - [url]http://tabelaofert.pl/[/url] Nie ma żadnych problemów ze znalezieniem sensownych ofert, ale to wymaga czasu - bo każdy kto chce jak najszybciej sprzedać swoje mieszkanie musi jednocześnie mocno obniżyć cenę za nie. W przeciwnym wypadku ze znalezieniem klienta może czekać latami.

9

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

Każde mieszkanie można urządzić po swojemu, oczywiście nie mówię tu o zagrzybionych ścianach, ale czasem ktoś ma mieszkanie po babci pełne startych gratów z PRL-u, które można wyrzucić lub wynieść do piwnicy i wstawić swoje meble, nowoczesne:)

10

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

Jeszcze bezpośrednio okazje mieszkaniowe - [url]http://tabelaofert.pl/mieszkania[/url] Sądzę, że lepsze warunki do kupowania mieszkań prędko nie nadejdą. Przede wszystkim chodzi o fakt, że MDM ma te lepsze warunki. Sądzę, że po wyborach już tak różowo wcale być nie musi.

11

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

Ceny mieszkań porażają, a już w większych miastach to jest przesada. Ciągle najwięcej pracy jest za najniższe wynagrodzenie, a ceny mieszkań - z księżyca..

12

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

W centrum zawsze jest drożej niż na obrzeżach, a mieszkania do remontu są sporo tańsze.. Można też poszukać okazji, np. ktoś chce szybko sprzedać bo jedzie za granicę itp.

13

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

Może po obecnej epidemii ceny przystopują, bo jak na razie to wynajem mieszkań jest bardzo drogi...

14

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

W mniejszych miastach są tańsze mieszkania, ale to jest okazja dla kogoś, kto zarabia np. zdalnie, więc nie jest narażony na bezrobocie w miejscu gdzie mieszka.

15

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

Można znaleźć przeciętne mieszkanie i ładnie je sobie urządzić:)

16

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

> Gabika napisał/a:

> Może po obecnej epidemii ceny przystopują, bo jak na razie to wynajem mieszkań jest bardzo drogi...

Niestety ale wydaje mi się, że niewiele się zmieniło jak nie jeszcze bardziej pogorszyło:( O kredyt teraz coraz trudniej więc wynajmy pewnie tanieć nie będą.

17

Odp: jak znaleźć tanie a w miare ładne mieszkanie

Ceny mieszkań wystrzeliły w kosmos. Za cenę kawalerki w dużym mieście można kupić dwa domki na wsi razem z działkami i zabudowaniami gospodarczymi.