1

Temat: Mój kultowy kosmetyk

Piszcie, który kosmetyk jest Waszym zdaniem kultowy i uzasadniajcie swój wybór.

2

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Moim zdaniem nieśmiertelny krem NIVEA na pewno zasługuje na taki tytuł.  To pierwszy kosmetyk, z jakim miałam do czynienia już jako dziecko, mama smarowała mi nim twarz dla ochrony przed słońcem czy mrozem. Nivei używała też moja babcia, więc z pełnym przekonaniem twierdzę, że to kosmetyk, który naprawdę łączy pokolenia!

3

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Kultowy - to słowo kojarzy się z niepowtarzalnością i elegancją... A nie ma nic bardziej eleganckiego niż piękny zapach otulający ciało kobiety. Najpiękniejszy, jaki dotychczas miałam na swojej skórze to perfumy Coco Chanel - niewątpliwie jest kultowy nie tylko dla mnie, ale i dla tysięcy kobiet...

4

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Hmmm... trudno zdecydować się na jeden, ale jeśli już mam wybierać to kultowy dla mojej skory jest produkt o znanej wszystkim nazwie, nieważne jakiej marki - olejek arganowy. To przełom w jej pielęgnacji, nigdy wcześniej nie była tak nawilżona i zadbana:)

5

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Mój Kultowy Kosmetyk to podkład Revlon CS w odcieniu 150buff. Jest idealnie jasny, idealnie żółciutki - taki jak moja cera, a naprawdę ciężko jest mi znaleźć na drogeryjnych półkach podkład który nie będzie kosztował kroci, a przy tym idealnie trafi w mój odcień skóry. W dodatku matowi mi skórę na wiele, wiele godzin, po jakichś 5 godzinach muszę tylko poprawić nosek (ale tak już z nim mam)ale reszta twarzy wygląda tak jakbym dopiero się pomalowała. dzięki niemu znikają na te ważne wyjścia wszystkie zaczerwienienia, krostki i inni nieprzyjaciele. Wydajność też jest niezła, brakuje mi tylko pompki (ale to już wina opakowania a nie samego produktu). nałożony palcami lub gąbeczka daje dosyć naturalny efekt - oczywiście to jest podkład, ale jeśli dobrze się go nałoży to wcale tapetowo nie wygląda - a nawet nie zdarzyło mi się aby tak wyglądał. Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam <3

6

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Dla mnie kultowym kosmetykiem jest szampon i osobiście nie znam nikogo kto by go nie używał bez względu na wiek i płeć.

7

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Kultowych kosmetyków, które używam od lat, mam kilka:

krem brzozowy z betuliną Sylveco dba o moją cerę
podkład Stay Matt Maybelline ukrywa niedoskonałości
szampon Nivea do włosów farbowanych pielęgnuje moją fryzurę:)

To sprawdzone produkty, których nie zamienię nawet na rozreklamowane nowości!

8

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Produktem kultowym jest dla mnie bezapelacyjnie naturalny olej kokosowy, bo to nie tylko kosmetyk, ale sprawdza się też w kuchni, więc zamiast trzymać w lodówce armię kosmetyków wystarczy, że postawię w niej olej kokosowy - wspaniały balsam do ciała, odżywka do włosów, antyperspirant i do smażenia naleśników też się nadaje big_smile

9

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Dla mnie kultowa jest cała marka kosmetyków Dr Eris, bo została stworzona przez kobietę dla kobiet, z uwzględnieniem ich najgłębszych potrzeb i marzeń. Tak dobrych kosmetyków nie powstydziłby się najbardziej rozwinięty kraj świata... Jeśli ktoś chce naprawdę sprawić mi radość prezentem to wie, że najlepiej kupić mi jakiś produkt marki Dr Eris:)

10

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Kultowym kosmetykiem są cienie do powiek, ten kto je wymyślił powinien dostać Nobla, bo zmieniają szarą myszkę w interesującą kobietę o zniewalającym spojrzeniu..

11

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Kompletnie niedoceniana jest moim zdaniem wazelina, a to kultowy kosmetyk, używany od lat i mający wiele zastosowań, od natłuszczania rąk po pielęgnację rzęs. Świetna dla kobiet, mężczyzn i dzieci, niezastąpiona dla alergików. Zamiast wydawać fortunę na balsamy i kremy, przeprośmy się z wazeliną, bo to świetny produkt, tylko trochę zapomniany...

12

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Pomadki AVON urzekły mnie od pierwszego użycia w szkolnej szatni, gdy miałam 13 lat, gdy koleżanka podkradła matce różową szminkę:) to właśnie wtedy poczułam, jak to jest być atrakcyjną, zadbaną kobietką i przez resztę dnia wydawało mi się, że wszyscy wokół patrzą tylko na mnie... Dla mnie to właśnie szminki AVON są kultowe!

13

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Masło do ciała Bielenda oliwkowe to jedyny produkt, który odpowiada na wszystkie potrzeby mojej skóry po kąpieli i po opalaniu. Sprawdził się w 100% i mam nadzieję, że już zawsze będzie dostępny w sprzedaży bo wg mnie to jest nie tylko kultowy kosmetyk, ale po prostu hit kosmetyczny!

14

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Kultowe są perfumy Pani Walewska, moja babcia do końca życia innych nie uznawała:)

15

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Mój kultowy kosmetyk, który zawsze muszę mieć pod ręką to krem aloesowy do rąk BioDermic. Jest nie tylko superskuteczny w pielęgnacji mojej przesuszonej skóry, ale też jest zamknięty w pięknej buteleczce z eleganckim dozownikiem, co dodaje mu uroku:)

16

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Mój kultowy kosmetyk to oliwka Bambino. Sprawdziła się u moich dzieci, a ja po pracach domowych niszczących ręce też często robię sobie kompres z ciepłej oliwki na noc, zakładając bawełniane rękawiczki...

17

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Wszelkie błyszczyki są dla mnie kultowe! To przełomowe rozwiązanie w makijażu, już nie jesteśmy niewolnicami ciągłego poprawiania ust i sprawdzania czy szminka nam nie pomalowała zębów albo nie rozmazała się... Błyszczyki powiększają, uwydatniają usta, pielęgnują je i pięknie lśnią! Mają same zalety i żadnych wad!

18

Odp: Mój kultowy kosmetyk

za rewelacyjny kosmetyk jaki istnieje od wszechczasów jest wymyślenie pudru dzięki niemu czujemy się piękniejsze i wiedziała to już sama Kleopatra, jak może i wcześniejsze kobiety z innych epok może wymyśliła go sama bogini Afrodyta w końcu uchodziła za najpiękniejszą kobietę świata to pewnie wie co dobre.

19

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Moim kultowym kosmetykiem jest olejek rycynowy:)
Skutecznie wydłuża rzęsy, a jest do tego niedrogi i ogólnie dostępny - czego chcieć więcej?

20

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Moim kosmetykiem kultowym jest oczywiscie oliwka do ciała bez której nie wyobrażam sobie życia, używam ją codziennie po kąpieli, i ten zapach który pachnie obłędnie, przypomina mi zapach niemowlaka wysmarowanego po kąpaniu;),

21

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Kosmetyki Orientana, to są produkty zasługujące w pełni na miano kultowych - skuteczne, ekologiczne i jakie pachnące!!!

22

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Chyba krem do depilacji, uwolnił mnie od konieczności częstego golenia nóg, działa równie bezboleśnie, a włoski odrastają nie takie grube jak po goleniu i rzadziej wrastają

23

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Kultowy jest olejek pod prysznic cynamonowo-pomarańczowy Naturalis, który rozpieszcza moją skórę i uwodzi zmysły... Zawsze go mam w łazience, bo też wspaniale rozgrzewa i pomaga zasnąć po ciężkim dniu

24

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Kultowy jest dla mnie szampon Nivea do włosów farbowanych, ponieważ wreszcie znalazłam idealny produkt do moich kapryśnych włosów

25

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Kultowy kosmetyk - róż do policzków, on zupełnie zmienia wygląd, potrafi zdziałać cuda nawet na przeciętnej buzi, oczywiście jeśli jest umiejętnie nałożony...