1

Temat: look na jesień / zime

hej macie już jakieś wieści co będzie górować w tych porach roku ?
zapraszam do konwersacji.

2

Odp: look na jesień / zime

Podobno będzie modny znów żółty we wszystkich odcieniach, a ja  akurat nie cierpię tego koloru...:/

3

Odp: look na jesień / zime

Oooo... a mi podobno w nim ładnie bo mnie rozświetla.

4

Odp: look na jesień / zime

Podobno wszelkie futra mają być modne więc mam nadzieję że moje też będzie miało okazję "wyjść" z szafy, a jesień nie będzie zbyt ciepła

5

Odp: look na jesień / zime

Futra - mam nadzieję że tylko sztuczne.

6

Odp: look na jesień / zime

Ja będę nosić swoje ulubione kolory, fiolet, popielaty, brąz

7

Odp: look na jesień / zime

ja będę nosiła raczej takie ciemne kolory

8

Odp: look na jesień / zime

czy to jesien zima czy lato zawsze ubieram sie w dosc ciemne kolory bo takie lubie smile i nie zamierzam podarzac za trendami.

9

Odp: look na jesień / zime

Ja mam ochotę na kolor tej jesieni:)

10

Odp: look na jesień / zime

Chyba na vumagu ostatnio zobaczyłam artykuł o 6 najmocniejszych trendach jesieni. Rzuciałam się na niego, jak  ....
A tam taki ogólny bełkot, czyli będzie modne wszystko i nic. Jeśli gdzieś jest coś bardziej konkretnego o trendach jesień-zima - to dajcie znać.

11

Odp: look na jesień / zime

Ja nie lubię ani żółtego ani tym bardziej futer, więc raczejh postawię na sprawdzone brązy i  czerwień.

12

Odp: look na jesień / zime

U mnie będą beżowe i brązowe odcienie bez względu na modę

13

Odp: look na jesień / zime

Mi marzy się dwurzędowy, wełniany płaszcz. Te, które mi się podobają, są niestety bardzo drogie. No ale zobaczymy, może się uda smile

14

Odp: look na jesień / zime

a jakie buty proponujecie na ta jesień dni raczej ciepłe ale rano chłodno...

15

Odp: look na jesień / zime

Ja poluję na botki na niewysokim obcasie typu słupek ale jeszcze nie znalazłam odpowiednich dla siebie. Na razie daję radę w balerinach.

16

Odp: look na jesień / zime

Ja własnie już kupiłam botki - czarne na słupku smile

17

Odp: look na jesień / zime

Ja  zdecydowanie na płaskim, kozaki, najepiej czarne!

18

Odp: look na jesień / zime

Na płaskim najwygodniejsze.

19

Odp: look na jesień / zime

Bardzo fajnie wyglądają te botki na nodze i pasują chyba tak samo do sukienki jak i do spodni prawda? Ja właśnie zainwestowałam w taką spódnicę z ekoskóry i myślę, że te buty byłyby w sam raz do kompletu smile

20

Odp: look na jesień / zime

a nie wiecie gdzie w miarę tanio kupić markowe emu? moje leciwe sie juz schodziły do dna, a to są jedyne buty w jakich mi ciepło....na allegro sie troche boje a mojego stergo sklepu juz nie ma...ktoś coś? smile

21

Odp: look na jesień / zime

[quote=hotapple]Podobno wszelkie futra mają być modne więc mam nadzieję że moje też będzie miało okazję "wyjść" z szafy, a jesień nie będzie zbyt ciepła[/quote]
a propo futer to czy lubicie nosić czapki uszatki  i czy nadal są one modne ?

22

Odp: look na jesień / zime

Na jesień/zimę najlepsze są sukienki dzianinowe. Lubicie takie nosić?

23

Odp: look na jesień / zime

Nie...Jest mi za zimno w sukienkach po prostu. Spodnie i długa kurtka to mój wybór.

24

Odp: look na jesień / zime

A jak wam się podobają te kurtki z dłuższym tyłem? Bo mam upatrzone 2. Kupował ktoś może? Wysyłka jest szybka? Modele a szczególnie kolory mega mi się podobają.

Ostatnio edytowany przez beata33 (2019-04-04 18:52:54)

25

Odp: look na jesień / zime

U mnie jesienią i zimą królują parki w modnych odcieniach zgniłej zieleni z ciekawymi aplikacjami i futrzanymi dodatkami, podobają mi się ale sama nie wiem? Może zamawiałyście kurteczki??? I możecie coś doradzić? Mam kamizelkę i jestem mega zadowolona...