1

Temat: Obuwie skórzane

Witam smile. Chciałam się zapytać Was, drogie Panie co sądzicie o kupnie obuwia skórzanego? Kupujecie droższe skórzane czy tańsze skóro podobne?? Ja zdecydowałam się na kupowanie skórzanych butów, ale też nie zawsze, bo wiadomo skórzane droższe, ale jakoś np na zimę jak najbardziej skórzane, bo to są warunki takie, a nie inne, a kupując buty, nazwę to "byle jakie" to na dobrą sprawę musielibyśmy kupować buty (w okresie zimy) raz w miesiącu, co się totalnie nie opłaca.... lepiej już zainwestować raz a porządnie. Skórzane buty, jak już pisałam tanie nie są, więc zawsze przeszukuję internet w celu znalezienia jakichś stron, z których można zamówić dobre obuwie w miarę przystępnych cenach. Wybór jest naprawdę spory, różne firmy/marki, różne modele, ceny adekwatne do jakości obuwia, wg mnie oczywiście.

2

Odp: Obuwie skórzane

Obuwie skórzane to inwestycja na kilka sezonów, ja mam jedne pantofle które już 3 rok używam już mi się  zaczynają nudzić...

3

Odp: Obuwie skórzane

Gdyby cena była przystępna to skórzane, jeżeli nie można sobie na takie pozwolić to skóropodobne, które są mniej trwałe ale przynajmniej się nie znudzą jak pisała lipstick

4

Odp: Obuwie skórzane

Zgadzam się takie skórzane buty są dość drogie, ale to inwestycja na lata smile ja na ten sezon zimowy kupię chyba kozaki  z eko skóry, takie czarne na słupku z wysoką cholewką najbardziej mi się podobają:)

5

Odp: Obuwie skórzane

Ja zawsze kupuję skórzane, bo opłaca się. Nie dość, że noga się tak nie poci i nie jest mi głupio ściągnąć butów w gościach, to jeszcze są o wiele solidniejsze. Nie przemakają i fajnie się poddają kształtowi stopy. Zwykłych już nigdy  nie kupię. Ostatnio bardzo lubię kupować tutaj: , bo mają największy wybór z dostępnych mi sklepów.

6

Odp: Obuwie skórzane

Zgadzam się, ale jeśli odpowiednio zadba się o takie kozaki czy botki z eko skóry to mogą nam służyć nie tylko przez jeden sezon. Ja zamówiłam sobie takie na słupku z wysoką cholewką na  i jestem zadowolona:) zobaczymy jak się sprawdzą w duże mrozy

7

Odp: Obuwie skórzane

Nie przepadam z skórzanymi butami. Jakoś nie kojarzą mi się z wygodnym użytkowaniem. Wolę modele sportowe np. Nike  . Takie buty są świetne i do uprawiania sportu, i do codziennego użytkowania. Jak dla mnie buty idealne.

8

Odp: Obuwie skórzane

A ja mam 2 pary i to są moje najwygodniejsze buty! Całe wesele w jednych przetańczyłam i to bez odcisków!

9

Odp: Obuwie skórzane

Ja uwielbiam skórzane buty! Nie ma lepszych smile

10

Odp: Obuwie skórzane

Na zime mam trekingowe, ale adidasy mam skorzane. Służą.  Polecam zakup oryginalnych, modnych i sportowych butów
To sklep godny zaufania, naprawdę warto. Wszystko szybko, sprawnie i bezproblemowo. Satysfakcja gwarantowana. Polecam.

11

Odp: Obuwie skórzane

A ja różnie raczej kupuje takie zwykłe, może 1 mam ze skóry, teraz na lato to takie przewiewne sandałki starałam się kupować, nawet natakie ala rzymianki zamówiłam wink

12

Odp: Obuwie skórzane

skórzane. wolę mieć mniej par butów, ale żeby były porządne. moje skórzane botki służą mi już 8 rok i wciąż wyglądają dobrze.

13

Odp: Obuwie skórzane

Ja też zaczęłam z wiekiem stawiać na jakość, nie na ilość i bardzo sobie chwalę skórzane obuwie smile

14

Odp: Obuwie skórzane

Ja z powodów etycznych nie kupuję skórzanych wyrobów...

15

Odp: Obuwie skórzane

Mam tylko jedne buty skórzane, ale takie na większe wyjścia.

16

Odp: Obuwie skórzane

Skórzane mam tylko pantofle