26

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

A ja znów zamierzam big_smile wygrać w konkursie u dr. oetkera smile 

Jest 50 nagród, więc powinno się udać big_smile

Ostatnio edytowany przez Krecik (2014-04-14 15:05:49)

27

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Czasem warto zacząć od mniejszych konkursów, najlepiej na facebooku, bo tam wiele robić nie trzeba, a wygrać jest dość łatwo smile Sama ostatnio wygrałam zestaw kreatywny do rękodzieła, a ostatnio widziałam też ciekawy konkurs na wygranie czarnego śląskiego mydełka, tutaj: [ tamten konkurs już się skończył, ale to jeden z profili stworzonych przez firmę Haldex, która obchodzi swój jubileusz 55-lecia działalności i z tego, co wiem, mają być jeszcze następne konkursy smile

28

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

To ja też podzielę się z wami namiarami na fajny konkurs. smile Otóż namożna wygrać pięć kart podarunkowych o wartości 50zł do zrealizowania w sieci sklepów C&A w całej Polsce. Ponieważ serwis niedawno powstał, zatem nie ma jeszcze wielu użytkowników, no i sznse na wygraną są większe. smile Aby wygrać należy stworzyć stylizację z ubranek dla dziecka i zgłosić ją do udziału w konkursie. Powodzenia. smile

29

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ja też podzielę się z Wami informacją o ciekawym konkursie: Dow wygrania bardzo atrakcyjne nagrody.

30

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Do jutra jeszcze trwa konkurs kanapkowo- przekąskowy Do zgarnięcia blendery i gadżety elektroniczne.

31

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Jest kolejny konkurs na stronie u dr. oetkera i znów jest masa nagród do wygrania big_smile
Ja mam zapas produktów po wygranej w ostatnim konkursie, więc tym razem nie biorę udziału, ale Wy koniecznie spróbujcie, wygranie dużej paczki nagród to bardzo miłe przeżycie big_smile

32

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Konkurs w którym trzeba się wysilić, ale nagroda jest tego warta:
Mozna wygrac zmywaki, roboty kuchenne, blendery. Pierwszy etap trwa do 2 czerwca.

33

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Dla wszystkich, którzy chcieliby poznać kosmetyki firmy Purles.



Łodzianie zapraszamy do udziału!

34

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

A ja znalazłam coś dla mamy i dziecka - zdrowy lizak MNIAM MNIAM [

35

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Biorę udział w tym:
Nagroda to wyjazd na Islandię:)

36

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

ja znalazłam ostatnio taką ciekawą grę terenową: facebook.com/wezkase
w różnych miejscach poukrywane są koperty z pieniędzmi, szuka się ich po podpowiedziach i wkleja zdjęcie jeśli się znalazło. Trochę szczęścia i kasa za darmo smile czekam aż zabawa dotrze do mojego miasta smile

37

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Jest drugi etap konkursu elecxtroluxa - tym razem coś dla internautów -
Głosując na filmik łatwo można wygrać robot kuchenny.

38

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Cropp laseczki! Można wygrać kasę na ciuchy w konkursie na selfika z kaczuchą big_smile Same zobaczcie jaki konkurs wrzucili!

39

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Jest kolejny konkurs na pomidorowym profilu, teraz do wygrania czytnik e-książek. Wszystkie informacje znajdziecie lub otrzymacie na profilu

40

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

To jeszcze jest całkiem ok konkurs: ] ale wygrana bardziej dla naszych mężów:)

41

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

To i ja podrzucam fajny konkurs od Rowenty. Do wygrania:  lokówki, suszarki, lokówko-suszarki firmy Rowenta. Szczegóły na fanpagu na facebooku.

42

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Fajny jest konkurs Dax Sun w którym można wygrać zestaw kosmetyków do opalania.  Ja bardzo lubię konkursy, a jeszcze bardziej w nich wygrywać,  czasem się udaje czasem nie, ale tym razem mam nadzieję, że nagroda się trafi bo miałam mega pomysł na selfii. Tak szczerze to już chyba moje uzależnienie takie małe, te konkursy internetowe smile

43

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Nawet nie wiedziałam, że DaxCosmetics ma tyle konkursów. Z Cashmere niedawno  się pojawił. Wystarczy opisać swoją historię z ich kosmetykami. Mam nadzieję, że uda mi się wygrać id bazę, bo jest genialna.

44

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Fajne nagrody są do wygrania w konkursie Develeya. Trzeba najpierw zagłosować na to ma być do wygrania (Ipad, Iphone 5 itd), od razu zdobywa sie też punkty do konkursu. Szczegóły tutaj:

45

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ja gram o zestawy świec Yankee Candle na

46

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Widziałyście konkurs Bryzy, w którym do wygrania jest samochód? Wygrywa tylko jedna osoba, ale mam nadzieję, że mi się uda.

Trzeba tylko kupić bryzę i wymyślić fajne hasło reklamowe -- moje jest świetne. Spróbujcie je przebić!!

47

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Moje jest takie: Bryza - ocean świeżości za 3,50:)

48

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

konkurs fotograficzny dla mam maluszków - zdjęcie z wakacji może wygrać ramkę cyfrową bądź misie. Konkurs trwa do 25 września, szczegóły na

49

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

a wiecie dziewczyny raz brałam udział w konkursie w jakimś magazynie i nawet wygrałam, a wiecie co? ;D nawet nie wiem co to jest

50

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Kolezanka wygrała w pierwszej edycji, a teraz przyszła pora na drugą