1

Temat: partner/ka na wesele

ostatnio oglądałam film gdzie główna bohaterka nie miała z kim pójść na wesele i wynajęła faceta z ogłoszenia. Czasem zdarza się, że ktoś w ostatniej chwili zawodzi co wtedy? Co o tym sądzicie ja miałabym chyba obawy. Co zrobić w takiej sytuacji? Zaprosić znajomego, pójść samemu a może faktycznie wziąć kogoś z ogłoszenia?

2

Odp: partner/ka na wesele

Zawsze się przecież znajdzie jakiś kolega czy kuzyn, po co zaraz szukać wśród obcych?...

3

Odp: partner/ka na wesele

Ja też raz byłam w takiej sytuacji - i sąsiad ze mną poszedł:)

4

Odp: partner/ka na wesele

Myślę że parę dni przed imprezą to trudno będzie kogoś znaleźć z ogłoszenia, zwykle ludzie mają zaplanowane najbliższe weekendy, a poza tym muszą mieć w co się ubrać...

5

Odp: partner/ka na wesele

Wolałabym wcale nie iść niz z kimś przypadkowym...

6

Odp: partner/ka na wesele

Też zdecydowanie polecam szukanie wśród znajomych, przerabiałam to i było fajnie smile

7

Odp: partner/ka na wesele

Tak, na luzie i bez napinki można sobie kogoś zaprosić:)

8

Odp: partner/ka na wesele

Wbrew pozorom to nie takie proste, ludzie nie mają czasu nawet na imprezy... Koleżanka tak szukała w necie i najpierw nawet był odzew, ale im bliżej do wesela to panowie rezygnowali bo nagle coś im wypadło... W końcu wynajęła gościa, który ogłaszał się jako chętny na towarzyszenie na weselach/studniówkach za kasę - zapłaciła mu po prostu i wreszcie on miał czas:)

9

Odp: partner/ka na wesele

To chyba najlepsze wyjście na szybko...