51

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Givenchy 'Play' - bardzo męski i wyrafinowany zapach:)

52

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Giorgio Armani aqua di gio - uwielbiam <3

53

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

[quote=angelika91]Giorgio Armani aqua di gio - uwielbiam <3[/quote]

Zgadzam się, bardzo fajny zapach:)

54

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Givenchy - bez różnicy ale Pi jest najpiękniejsze.

55

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Najseksowniej to pachnie mój mężczyzna, kupiłam mu na urodziny w pachnij.pl Davidoff Adventure. Nie jest mdły, ani duszący.
Co jest w nim takiego niesamowitego to, że nie drażni mojego nosa. Mąż ma takie jedne perfumy, których nie mogę znieść. Nie podobają mi się i już. Wie o tym i na szczęście ich nie używa.

56

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Tych zapachów jest dla nich mnóstwo, wystarczy tylko poszukać ich działa z perfumami, a człowiek się cały tam zakręci  od tych różności.

57

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Ja bym nie ryzykowała i np. na prezent podarowała bon do drogerii internetowej, niech facet sam wybierze co lubi

58

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

pewnie chyba ze zna się jego gusta wiadomo ze faceci się nie znaja;p

59

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

[quote=angelika91]Giorgio Armani aqua di gio - uwielbiam <3[/quote]

Ja też go uwielbiam! smile

60

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Mi się również bardzo podoba smile Idealny na lato.

61

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Mi bardzo podobają się perfumy Love & Desire. Są to perfumy dla mężczyzn z feromonami. Na początku trochę się wkurzyłam na swojego faceta ,ze takich używa niemniej mają naprawdę zmysłowy i seksowny zapach, który totalnie może obezwładnić człowieka.
Teraz już w sumie wszystko mi jedno poniewaz wiem,że jest we mnie zakochany.

62

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Bruno Banani...

63

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Przede wszystkim, to mężczyzna musi pachnieć... czystością. Wykąpany, ogolony,
przystrzyżone włosy.Ogólnie- ma być zadbany.
Bo jeśli to ominie, to nic nie dadzą żadne perfumy,czy inne pachnidełka smile

64

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Tak musi mieć swój zapach naturalny i codziennie się myć pod prysznicem bo chyba już czułyście kiedyś w tramwaju lub w autobusie jaki to jest okropny odpychający zapach. Bardzo niedobry..Ja to właśnie uważam, że najlepsze perfumy to te naturalne a dodatkowo jeszcze hugo boss


Gadżety są fajne, gadżety są bardzo dobre..przede wszystkim mogę wam powiedzieć iż bardzo ciekawe gadżety można znaleźć tu ja znalazłam wink

Ostatnio edytowany przez majenya (2015-06-30 14:28:33)

65

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

No co wy dziewczyny też znacie ten zapach - Giorgio Armani aqua di gio to już jest klasyka po prostu <33 u mnie w domu zawsze to brat posiadał i no wiecie jest taka sprawa, że teraz jak dzień męźczyzny właśnie jest to ja akurat taki prezent dam mojemu facetowi

66

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Armani Code i Pierre Cardin Emotion. Rewelacja jak dla mnie. Co do naturalnego zapachu faceta, także uważam, że najlepszy zapach na świecie:). Lacoste nie kupowałam, ale skoro wychwalacie...:D

67

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Pierre Cardin Emotion- uwielbiam! Są cudowne i mogłabym się sama nimi wypsikać...A tak poważnie, jeżeli ktoś nie zna, to polecam wypróbować, bo są nieziemskie...:).

68

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

[quote=subtellna]Przede wszystkim, to mężczyzna musi pachnieć... czystością. Wykąpany, ogolony,
przystrzyżone włosy.Ogólnie- ma być zadbany.
Bo jeśli to ominie, to nic nie dadzą żadne perfumy,czy inne pachnidełka smile[/quote]

No to jest podstawa, bo najlepsze perfumy będą źle pachnieć na brudnej skórze...

69

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Na brudnej skórze i na śmierdzącym facecie wszystko będzie na minus niestety..Najgorzej jest w lecie jak się jedzie w tramwaju to od razu czuć kto się po prostu nie mył poprzednio dnia..Taki najseksowniejszy zapach dla faceta to według mnie po prostu jest hugo boss ten taki z flagą amerykańska bo po prostu najładniej nim pachnie

70

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Kojarze kojarze zapach jest naprawdę bardzo okej i dobry : ) jeśli chodzi o mnie to po prostu bardzo lubię jak mój facet pachnie tymi perfumami od davida beckhama ; )) zdecydowanie mają one taki intensywny zapach i po prostu takie męskie. Czasem jak śledzę jakieś takie strony z promocjami i rabatami to mogę upolować te perfumy jako perełkę.

71

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

ojj wybrać zapach dla faceta to dla mnie czarna magia. nawącham się różnych, ale nie wiem który będzie najlepszy. ostatnio podobał mi sie jakiś, chyba armani code, ale nie jestem pewna

72

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Hugo Boss big_smile ostatnio na prezent szukałam, ale wszędzie w perfumeriach bardzo drogo, znalazłam taniej na  zamówiłam stąd

73

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

właśnie czeka mnie wybieranie zapachu dla faceta. czarna magia big_smile

74

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Typowy męski zapach , hugo bossa dark blue ciężko mu się oprzeć smile

75

Odp: najseksowniejszy zapach dla feceta...

Popieram smile