26

Odp: Kremy matujące

Ja zdecydowanie polecam eucerin . Cena nie jest niska, ale mi akurat pomaga i ładnie niweluje zmiany trądzikowe. Fajnie też trzyma się na nim makijaż. Matuje na cały dzień i nie ma się wrażenia, że ma skóra na twarzy jest śliska czy jakby pokryta maską.

27

Odp: Kremy matujące

Ja używam sprawdzonej marki Pharmaceris

28

Odp: Kremy matujące

testowal ktoś krem bb z bielendy do cery tłustej i mieszanej?

29

Odp: Kremy matujące

Jam mam cerę suchą, ale mają dobre produkty więc te kremy pewnie są fajne...

30

Odp: Kremy matujące

Z matujących natychmiastowy efekt daje Bioderma Sebium Pore Refiner.

31

Odp: Kremy matujące

A mi ta Bioderma nie podeszła za bardzo tongue taka nijaka była tongue

32

Odp: Kremy matujące

Mi pasuje, tylko nawet nie zwróciłam nigdy uwagi na to, jak długo utrzymuje się matowy efekt, zachwyciło mnie natomiast to, że tak szybko się pojawia, więc stosuję go tylko na błyszczące miejsca i tylko w sytuacjach szczególnych, bo obawiam się, że inaczej mógłby mi może przesuszyć skórę skoro daje tak rewelacyjny efekt (to pewnie jakimś kosztem).
Myślę, że warto mieć go pod ręką, bo w jednej chwili ratuje sytuację, np. jak facet w progu stoi... ta dam! niespodzianka!

33

Odp: Kremy matujące

a jak cenowo wychodzi ta bioderma

34

Odp: Kremy matujące

Jak dla mnie drogo, bo nie pracuję, ale z drugiej strony to jest coś, co wystarcza na długo, więc kupować często nie ma potrzeby.  Według ceneo zaczyna się od 38,57 PLN do ok. 70 złotych. Tubka ma 30 ml, ale krem jest bardzo wydajny i ma lekką, rzadką konsystencję, naprawdę wystarczy odrobina.

35

Odp: Kremy matujące

Tańsze kremy też dobrze działają, oczywiście trzeba też mieć odpowiedni tonik żeby wzmocnić efekt

36

Odp: Kremy matujące

Ja odradzam ostre przyprawy, one wzmagają wydzielanie sebum! A są też matujące bazy pod makijaż, można spróbować.

37

Odp: Kremy matujące

Ja używam kremu matującego od miesiąca. Jestem szczerze mówiąc, rezultatami zachwycona, choć jest drogi niestety hmm awaryjnie chętnie poczytam o jakichś alternatywach

38

Odp: Kremy matujące

Ja mam raczej skórę mieszaną w kierunku tłustej... I ostatnio kupiłam krem-żel. Polecam, konsystencja rzeczywiście jest lekko żelowa, dzięki czemu szybciej się wchłania i dobrze sprawdza się też pod makijaż.

Ostatnio edytowany przez cinderella (2021-11-10 01:25:38)

39

Odp: Kremy matujące

Polecam krem invisible matt. Świetnie nadaje się pod makijaż.

40

Odp: Kremy matujące

U mnie kiedyś sprawdził się kremik matujący Barwy z linii siarkowej, ale tak czy siak stosuję teraz kremy nawilżające + puder. Na takie spóźnione wyjścia, kiedy nie było czasu na oprószenie skóry pudrem i pędzlem, sprawdzał się świetnie.

41

Odp: Kremy matujące

Ja chwalę sobie linię Seboom, fajna jest maseczka , krem i żel do mycia twarzy.