1

Temat: Rossmann

Dziewczyny, jakie są Wasze opinie o tej sieci drogerii? Zapraszam do dzielenia się wink Podebatujemy big_smile

Osobiście nieczęsto mi się zdarza tam zaglądać, częściej bywałam na ich stronie Rossnet.pl  niż w sklepach, ale z tego co już mogę od siebie powiedzieć to to, że mają dobre szałwiowe cukierki bez cukru - Altapharma big_smile
Nie powiem, żeby mi się podobało sprzedawanie herbat, słodyczy czy innych artykułów żywnościowych w drogerii, ale na cukierki się skusiłam i zapewne przy najbliższej okazji skosztuję innych smaków.

2

Odp: Rossmann

Bardzo lubię Rossmanna. To drogeria do której zaglądam najczęściej. Mam kilka sprawdzonych produktów, które można kupić tylko tam, m.in. tonik Rival de Loop czy chusteczki do demakijażu Alterry smile

3

Odp: Rossmann

ja lubie kupować rzeczy z essene

4

Odp: Rossmann

A co myślicie o marce ISANA?
Jak do tej pory kupiłam tylko jeden produkt i jest to odżywka do włosów brązowych. Skusiłam się filtrami i ceną, bo akurat nie byłam przy kasie, a potrzebowałam odżywki natychmiast. Po jej użyciu włosy w jednej chwili zrobiły się przeraźliwie cienkie. Nie rozumiem tego, przecież to jest chyba fizycznie niemożliwe, no ale tak to właśnie wygląda. Są takie cieniutkie, przeźroczyste, aż strach na nie patrzeć sad
Nie wiem czy tylko na mnie ta odżywka tak działa i jak się sprawdzają inne produkty tejże marki, ale chętnie się dowiem, zanim zaryzykuję ponownie.

A... widziałam takie błyszczyki za dyszkę w małych prostokątnych puszkach z obrazkami pin up girl, ktoś to ma? Fajne są?

5

Odp: Rossmann

Lubię markę Isana. Zielony zmywacz jest moim faworytem. Fajne są również żele pod prysznic. Wiele fajnych wariantów zapachowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Może nie są to najbardziej wydajne z żeli, ale za 3 zł nie ma też co wydziwiać smile Ponoć świetna jest oliwka, ale jeszcze nie miałam przyjemności przetestowania.

6

Odp: Rossmann

miałam raz z niej piankę do mycia twarzy i jednak nie pasowałą mojej cerze niby fajnie delikatnie myła ale po 2 h m=buzia robiłą się klejąca a po innych preparatach raczej tak nie miałam

7

Odp: Rossmann

Ja też często kupuje w Rossmanie. Dobre produkty w korzystnej cenie

8

Odp: Rossmann

W takim razie będę próbowała innych produktów Isany.

Kupiłam tam takie spineczki do włosów - "żabki", "motylki" czy jak tam się na nie mówi z linii For You Beauty Basic i przestrzegam... straszny badziew! Rozsypują się w palcach. Mają bardzo delikatne ząbki. Wiem, wiem, made in China (choć to niekoniecznie oznacza złą jakość jak się powszechnie uważa) i cena też bardzo niska. Nie polecam.
Zastanawia mnie jak długo wytrzymują ząbki w szczotkach do włosów z tej linii.

Hmm... Rossmannn to tak jakoś niemiecko brzmi chyba... i spodziewałam się, że niemiecka solidność odzwierciedla się bardziej w produktach wyselekcjonowanych dla tej sieci spośród popularnych marek i tych produkowanych wyłącznie dla nich także.

9

Odp: Rossmann

Isana to w Niemczech towar z najniższej półki, a u nas się ceni, bo niemiecki:)

10

Odp: Rossmann

Ja nie znalazłam wśród produktów Isana niczego co by mnie zachwyciło, choć nie jestem zbyt wymagająca.

11

Odp: Rossmann

Rozuuuumiem teraz.
Kolejny produkt, który sprawdziłam to nić dentystyczna Prokudent med. Ok, nie strzępi się, jest mocna, ma przyjemny miętowy smak, ale... jest zdecydowanie ZA GRUBA! Więcej nie kupię, wolę posprawdzać znane marki, bo jeszcze jakoś nie znalazłam nitki, którą kupiłabym ponownie, ale tyle tego jest, że szukam dalej. Mają tam taką, którą ktoś mi polecał - Jordana z wyraźnym napisem na opakowaniu, że się nie strzępi (bo w opisie to każda to ma, te strzępiące się też).

12

Odp: Rossmann

także szukam dorej nici jednak mam ten sam problem ze znalezieniem tej właściwej

13

Odp: Rossmann

Od razu mogę też odradzić Active oral care, pokusiłam się, bo ma aż 200 metrów i miała się oczywiście nie strzępić, a strzępi straszliwie. Zaletą jest, że cienka i to wszystko.

14

Odp: Rossmann

może trzeba ją stosować podwójnie złożoną wink

15

Odp: Rossmann

Ta... albo użyć sznurówki.
Te takie kauflandowskie nici dentystyczne są ok, nie pamiętam jak się nazywają, ale nie strzępią się, są średniej grubości powiedzmy (w porównaniu z tymi, które dotychczas stosowałam).

16

Odp: Rossmann

Wczoraj kupiłam pędzelek do nakładania cieni For Your Beauty, bo naczytałam się pozytywnych opinii, że jest najlepszy z tych tańszych i powiem, że jak na razie wydaje się być ok smile
I odkryłam w Rossmannie cukierki magno&limetka, takie pastylki...mhmm... wspaniałe!
I jeszcze.... zauważyłam, że nie mają tam kosmetyków Bell... u Was w Rossmannach też nie ma?

17

Odp: Rossmann

Nie, w Rossmannach nie ma Bell, ale w niektórych większych jest m.in. Eveline smile
Ten pędzelek do cieni jest bardzo dobry. Sama mam jeden i służy mi już kilka lat smile

18

Odp: Rossmann

Zlikwidowali mi wszystkie Natury w mieście, to jakiś obłęd jest, żeby w normalnym mieście nie było ani jednej. Ostatnią wygryzł właśnie Rossmann, który otworzył się obok. W tej chwili mają najlepsze punkty w mieście big_smile I podoba mi się, że panie odpowiadają na pytania, są ładne, grzeczne, sprawdzą, pokażą smile Lubię taką obsługę. W Naturze też lubiłam smile

Chciałam kupić odżywkę Alterra, bo ma bardzo dobre opinie, ale niestety znikły z półki wszystkie co do jednej. Około dyszki kosztuje w cenie regularnej, a spotkałam się z wieloma opiniami, że to jednak za dużo i żeby kupować ją w promocjach, które są często. Właśnie była za 6 PLN i teraz już wiem na pewno, że coś w niej jest, skoro maski i szampony nadal stoją na półkach w promocyjnej cenie, a odżywki ani jednej big_smile

19

Odp: Rossmann

Ja bardzo lubię tę drogerię. Szczególnie promocje 40% zniżki na kosmetyki tongue

20

Odp: Rossmann

W Rossmannie bywałam często, aż nie pojawiło się w moim mieście Hebe. Tę drogerię pokochałam od pierwszej wiyty, mają świetne promocje i miłą obsługę. Teraz często zaglądam do Outletu, bo takie ceny jakie tam proponuję to cudowna bajka. O Hebe nie zapominam, tak samo o Rossmanie bo mam tam kilka produktów po które zawsze wracam. Szczególnie jedzenie dla kota. Kosztuje nie całą złotówkę, a mój kociak jest jego fanem. Czasami posiadają fajne obniżki typu -40% na kolorówkę, balsamy, czy poszczególne marki. Zdecydowanie Outlet, Hebe i Rossmann to moje ulubione trio.

21

Odp: Rossmann

Ja kosmetyki kupuję chyba tylko w Rossmannie. Lubię tę drogerię, bo ma duży wybór, niskie ceny i często są promocje.
Marzy mi się jeszcze raz taka promocja jak była kiedyś na dzień kobiet - wszystkie kosmetyki do twarzy -50% big_smile

22

Odp: Rossmann

Jeszcze lepszą promocją byłoby -50% na wszystko big_smile

23

Odp: Rossmann

Ja lubiłam promocje w Naturze i zaznaczam, że nie wnikam co tam za cena jest przekreślona, liczy się dla mnie tylko to ile zapłacę i ile musiałabym zapłacić gdzie indziej. Dużo oszczędzałam dzięki Naturze.

24

Odp: Rossmann

[quote=Iwona-bloguje]Jeszcze lepszą promocją byłoby -50% na wszystko big_smile[/quote]
To już widzę co by się tam działo wink

25

Odp: Rossmann

[quote=niechcemisie]Ja lubiłam promocje w Naturze i zaznaczam, że nie wnikam co tam za cena jest przekreślona, liczy się dla mnie tylko to ile zapłacę i ile musiałabym zapłacić gdzie indziej. Dużo oszczędzałam dzięki Naturze.[/quote]
W Naturze można zaoszczędzić kupując na promocjach i mając do tego kartę payback i aktywowane kupony. Poza promocjami taniej jest w Rossmannie.