26

Odp: alkohole %

Tylko że do tego piwo niepotrzebne bo od takich rzeczy się tyje i bez piwa....

27

Odp: alkohole %

Zgadza się.
[quote=emilia_s292]Tylko że do tego piwo niepotrzebne bo od takich rzeczy się tyje i bez piwa....[/quote]

28

Odp: alkohole %

O rety, dzisiaj z koleżankami piłyśmy domowe winko z malin czerwonych i żółtych. Cudowne w smaku. Potem podochocone zakupiłyśmy sklepowe wino, fuuuuujt. To był wstrząs normalnie big_smile

29

Odp: alkohole %

Przecież wiadomo, że nie wolno mieszać alkoholi, zwłaszcza dobrego ze złym - dziewczyny... wink

30

Odp: alkohole %

Ja lubię przeróżne alkohole, ostatnio posmakowało mi piwo niepasteryzowane. Bardzo dobre w smaku. W sumie to gdyby nie mój mężczyzna pewnie bym go nie spróbowała. Ale taniej niż 1,99 zł to ja nie widziałam.

31

Odp: alkohole %

mi smakuje karmi

32

Odp: alkohole %

[quote=milky]mi smakuje karmi[/quote]
Fajne jest to kawowe. Niemalże w ogóle nie czuć, że to alkohol, ale to żółte tradycyjne Karmi też pyszne jest, takie słodziutkie.

33

Odp: alkohole %

Tak zachwalacie że chyba spróbuję obu;)

34

Odp: alkohole %

Spróbuj smile Takie lightowe, alkoholu ma bardzo mało, można nawet za kółko siadać, choć ja tego nie pochwalam.

35

Odp: alkohole %

Ja mam wypróbowaną nalewkę z brzoskwiń
czytałam, że brzoskwinie są bardzo zdrowe, więc warto włączyć je w swój jadłospis.

36

Odp: alkohole %

Mam fajny przepis na wino domowej roboty, zawsze się udaje:)

37

Odp: alkohole %

___________________________________________________
U W I E L B I A M wieczorne, pokolacyjne zimne piwko! ♥♥♥♥♥
To przecież tylko tzw. NISKIE WĘGLOWODANY ( korzystne ).

___________________________________________________

38

Odp: alkohole %

Kiedy ja ostatni raz piłam alkohol.... a wiem... pierwsze upały jak się zaczęły to poszłyśmy z koleżanką nad oczko wodne.  Wszyscy coś mieli, tu siedzi wędkarz, tam siedzi para, tu kolesie przyszli na piwko, nieopodal jakaś wesoła grupka, w tym wszystkim na ławeczce ja i koleżanka i akurat kiedy przechylałam puszkę przytkniętą do ust pojawił się radiowóz i nikt inny wtedy tylko ja tongue  I co mi się podoba to to, że choć jest regulamin jak byk, to odpuszczają gdy ktoś pije sobie spokojnie z kulturką, nie drze się i nie śmieci. Tak poza tym to...
- nie lubię piwa, te powszechnie znane marki są prawie bez smaku niestety
- alkohol w takie upały wzmaga potliwość
- jestem  po nim czerwona na twarzy jak burak
- chciałabym spróbować piwa jak sprzed lat. Czy gdzieś takie można dostać? Może gdzieś za granicą są jakieś przydomowe gorzelnie, gdzie na potrzeby turystów się takie jeszcze warzy?

39

Odp: alkohole %

Sklepowe alkohole piję sporadycznie i w małych ilościach bo mi nie smakują. Zaczynam przygodę z nalewkami (robiłam wiśniówkę, śliwowicę i nalewkę z orzechów włoskich), w tym roku spróbuję zrobić wino z wiśni, i robię domowego baileysa (ten ostatni to podciągam wieczorami po kieliszku taki dobry wink )

40

Odp: alkohole %

Zamówiłam ostatnio pyszne gruzińskie wino, jak dotąd takowych nie pijałam. Ciekawa nuta smakowa. ..a osobiście z alkoholi lubi,ę wina, testować sobie nowe, ciekawe smaki z róznych zakątków świata.

41

Odp: alkohole %

Wina gruzińskie są wyjątkowo smaczne, ja lubię jeszcze bułgarskie .

42

Odp: alkohole %

ja tylko wino <3

43

Odp: alkohole %

A słyszałyście o wódce z orkiszu? Podobno nagradzana na wystawach, ma wyjątkowy smak...

44

Odp: alkohole %

Skoro można pędzić bimer z owsa, to i z orkiszu się da, a to wyjątkowo zdrowe zboże:)

45

Odp: alkohole %

A ja wolę wina np. węgierskie są pyszne.