26

Odp: koktajle

pierwszy raz widze, jakiej to firmy i czy można dostać to u nas w Polsce smile?

27

Odp: koktajle

Fajny pomysł, od razu człowiek wie, co kupuje, bez czytania...

28

Odp: koktajle

Naoto Fukasawa - ale nie wiem czy to w Polsce jest już dostępne ....

29

Odp: koktajle

będę sie rozglądać smile

30

Odp: koktajle

Ja się nie spotkałam nawet z nazwą. Ale ja na peryferiach mieszkam sad

31

Odp: koktajle

ja mam to samo - wszedzie daleko i wokol nic konkretnego - poczciwa biedronka, netto i lidl

32

Odp: koktajle

cudne te opakowania smile
takie apetyczne....

33

Odp: koktajle

[quote=asiula83]ja mam to samo - wszedzie daleko i wokol nic konkretnego - poczciwa biedronka, netto i lidl[/quote]

U mnie to nawet do tych daleko. Najbliżej osiedlowy Frac - ale to i tak 20 min. drogi.

34

Odp: koktajle

ja nie mogę narzekać wink tzn. osiedlowy market jest do niczego, ale mam blisko do Biedronki, kawałek dalej Tesco czy Real wink

35

Odp: koktajle

U mnie podobnie..najbliżej do Tesco,niedaleko Netto,Lidl,Biedronka ale Reala u nas nie ma...

36

Odp: koktajle

Najdroższe drinki świata

1. Magie Noir
Prym zdecydowanie wiodą kraje angielskojęzyczne. W londyńskim klubie Umbaba na West End skosztować można koktajlu o nazwie Magie Noir. Na wyjątkową kompozycję stworzoną przez barmana Gilesa Andreisa składa się koniak Hennesy, szampan Dom Perignon oraz francuski likier jeżynowy Creme de Mure z dodatkiem trawy cytrynowej, owoców liczi, a także johimbiny - afrykańskiego afrodyzjaku.
Na tym się nie kończy- podawany jest on w kryształowym kieliszku z mieszadełkiem wykonanym z 24-karatowego złota projektu znanego jubilera Toma Binnsa. Autorem tego drinka jest barman Giles Andrei, który tworzył go specjalnie z okazji imprezy halloween utrzymanej w klimacie voodoo. Cóż, jedno jest pewne- cena drinka, sięgająca 333 funtów (ok.1, 5 tys zł), na pewno odstrasza!

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images38.fotosik.pl/244/1bf38c9d0793a821.jpg[/img][/url]

2. The Movida Flawless Coctail
W skład The Movida Flawless Coctail, oprócz luksusowych składników, jakimi są: koniak Louis XII, szampan Cristal Rose, brązowy cukier, gorzka wódka Angostura i kilka płatków jadalnego złota wchodzi również… pierścionek z białego złota z 11 karatowym brylantem, który znajduje się na dnie kieliszka.
Ze względu na wygórowaną cenę, w trakcie degustacji zakochanej parze -oferta skierowana jest bowiem głównie do zakochanych- towarzyszyć ma dwóch ochroniarzy. Przyszły narzeczony musi być przygotowany na wydatek rzędu 174 tys. zł.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images40.fotosik.pl/244/bde8a129946d2543.jpg[/img][/url]

3. Duvet Platinum Passion
Klienci, którym niespieszno do zaręczyn, mogą zawsze się wybrać do nowojorskiego klubu Duvet, w którym za cenę 1500 dolarów (4 tys. zł) raczyć się mogą koktajlem Duvet Platinum Passion. Jego recepturę opracowano trzy lata temu i zawiera ona m.in.: koniak L’esprit de Courvoisier (którego butelka warta jest 6000 dolarów), mieszankę koniaków francuskich, parę kropel szampana Ruinart oraz specjalny syrop, będący specjalnością (i tajemnicą) barmana.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images48.fotosik.pl/248/f9d891404fd23c99.jpg[/img][/url]

37

Odp: koktajle

ja popijam własnie kefir z mrożonymi truskawkami i  łyżką zarodków pszennych smile

38

Odp: koktajle

Lubię koktajle i robię je w lecie, gdy jest dużo tanich owoców.

39

Odp: koktajle

Lubię koktajle i robię je w lecie, gdy jest dużo tanich owoców.

40

Odp: koktajle

Ja zrobiłam sobie koktajl z truskawek i lodów.......

41

Odp: koktajle

A jadłyście kiedyś koktajl ze świeżych malin, odrobiny malinowego soku (najlepiej takiego gęstego domowego) mleka i płatków owsianych? Czasem jak już nie mogłem w siebie, kolejny dzień z rzędu ,wcisnąć owsiankę na śniadanie, to robiłem taki koktajl, dawał tyle samo energii, do tego fajnie orzeźwiał big_smile

42

Odp: koktajle

Zrobię to latem.
[quote=marass]A jadłyście kiedyś koktajl ze świeżych malin, odrobiny malinowego soku (najlepiej takiego gęstego domowego) mleka i płatków owsianych? Czasem jak już nie mogłem w siebie, kolejny dzień z rzędu ,wcisnąć owsiankę na śniadanie, to robiłem taki koktajl, dawał tyle samo energii, do tego fajnie orzeźwiał big_smile[/quote]

43

Odp: koktajle

A słyszeliście o smoothie? To koktajle na bazie owoców z dodatkiem lodu. Baaaardzo zdrowe i orzeźwiające, chociaż lato się już powoli kończy. Ja się w nich zakochałam. Wymęczyłam już [url=http://www.philips.pl/c/hand_blenders_su3_pl_consumer/310309/cat/]blendery[/url] mamy i babci na działce. Szczególnie dobry był koktajl z likierem, mlekiem i lodami waniliowymi. Już nie tak zdrowy jak inne, ale za to bardzo smaczny. Polecam!

44

Odp: koktajle

Też lubię, truskawki i lód z dodatkiem mięty np.

45

Odp: koktajle

Banany pasują z każdym kwaskowym owocem, do tego jogurt i pyszny napój smile

46

Odp: koktajle

a może macie przepis sprawdzony na domowa lemoniadę?

47

Odp: koktajle

ja uwielbiam koktajl z banana, truskawek, kiwi oraz kilku łyżeczek słodkiej śmietany smile

48

Odp: koktajle

Kochane, to ja Wam polecam zobaczyć sobie na tej stronie świetne przepisy na pyszne koktajle: [url]http://www.hellozdrowie.pl/jedzenie/12-przepisow-na-apetyczne-koktajle[/url] Są świeże, orzeźwiające, a dodatkowo zdrowe. Naprawdę polecam.

49

Odp: koktajle

w necie jest sporo firm ze zdrowa zywnoscia i maja rozne koktajle

50

Odp: koktajle

ja wole sama zrobić koktajl niż kupić gotowy