1

Temat: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Większości kobiet są ich drugą miłością - buty. Niskie dziewczyny często po nie sięgają, ponieważ optycznie wydłużają swoją sylwetkę, dodają sobie nieco powagi. A co z kobietami wysokimi? Nie wszystkie je zakładają bo albo mąż im nie pozwala bo czuje się źle będąc niższym od partnerki albo same nie chcą się wyróżniać z tłumu aż takim wzrostem.
A jakie jest Wasze zdanie? Czy kobieta może ubierać to na co ma ochotę czy czasem musi rezygnować z tego czego chce na rzecz np zadowolonego męża albo bycia żyrafą?

2

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

[quote=monnika] Czy kobieta może ubierać to na co ma ochotę ?[/quote]
to chyba oczywiste!

3

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Może ubierać to co chce. Oczywiste, jeżeli sama czuje się niekomfortowo, to nikt jej nie zmusi. Np. moja koleżanka ma 176cm, nie jest aż tak wysoka, ale ona ma z tego powodu straszne kompleksy, garbi się, zakłada buty na płaskiej podeszwie, chociaż bardzo lubi koturny.

4

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Nie tylko dla niskich kobiet, ale faktycznie przy bardzo dużym wzroście, to bym uważała z zakładaniem szpilek. Żeby nie być w autobusie od wszystkich wyższą;)

5

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Ja przy wzroście 172 cm noszę szpilki 12 i 13 cm. I czuję się z nich doskonale.

6

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

charlotte1991 witaj w klubie smile też mam 180 cm, ale w ogóle się tym nie przejmuję, mój mąż jest ze mną równy, więc jak ubiorę szpilki to jest mniejszy, ale nam to nie przeszkadza.. popatrz na czerwony dywan, tam często niski facet idzie z wyższą od siebie kobietą smile
Szpilki noszę tylko na jakieś szczególne okazje, ale na co dzień noszę np.koturny, ważne by samemu się z tym dobrze czuć to inni nie będą na to zwracać uwagi smile

7

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

i o to chodzi - jak człowiek sam się dobrze czuje, to kazdy but mu pasuje:)
zrymowało mi się hihihih

8

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Drażni mnie kiedy ktoś sugeruje, że kobieta założyła szpilki, żeby dodać sobie centymetrów. Szpilki to dla wielu po prostu najbardziej kobiecy rodzaj obuwia. Osobiście szpilki, słupki, koturny i inne wysokie butki lubię. Nie mam potrzeby dodawać sobie centymetrów, bo jestem zadowolona ze swojego metr sześćdziesiąt siedem smile
Kiedyś byłam z facetem, który raptem miał centymetr więcej niż ja, a może nawet i nie. Zrezygnowałam z noszenia się tak jak lubię. Potem uznałam, że jednak facet ma mieć tyle wzrostu, żebym mogła założyć przy nim co chcę i mógłby być jeszcze wyższy, ale oczywiście nie tym kierowałam się przy wyborze następnego, który miał 190 cm wzrostu.
Jednakże usłyszałam kiedyś tekst:"Co, chcesz być wyższa?"
Odparłam:"A twoim zdaniem modelki też noszą szpilki, bo chcą być wyższe?"

9

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

mnie szpilki dodają pewności siebie. Wtedy noga wygląda atrakcyjniej i ja mając szpilki czuje się atrakcyjne smile

10

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Łydka fajnie się wyrabia, tylko nie wolno zapominać o ćwiczeniach rozciągających nóżki, bo kiedy ktoś chodzi w szpilkach na co dzień skracają się ścięgna. Pamiętam, jak dziwnie mi było przestawić się na płaskie obuwie po drugim skręceniu kolana.

11

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Nie ma ograniczeń moim zdaniem:)

12

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Ja mam 172 cm i noszę szpilki 12-13 cm. Po prostu czuję się w nich kobieco, więc noszę smile Cm nie mają tu nic do rzeczy smile

13

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

To patrzysz z góry na większość mężczyzn big_smile

14

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Nie tylko dla niskich, mam takie -  a wcale do niskich kobiet to ja nie należę ;-) A jak faceci reagują.... hehe ;-)

15

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Są świetne - ogólnie przepadam za butami na obcasie, szczególnie jeśli są wygodne.
Ale w nich głównie chodzi o efektowny wygląd. Faceci na to lecą big_smile

16

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

A wygodnych butów na obcasie nie jest dużo - raczej ich brakuje, ale jakoś je znajduję, nawet takie na bardzo wysokim obcasie. Co tutaj dużo mówić... Kocham szpileczki - wygląda się w nich genialnie ;-)

17

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Dziewczyny, jak długo jeszcze będzie można się pokazać publicznie w szpilkach na platformie? Bo wyparte już praktycznie zostały przez te na cienkiej podeszwie z noskami w szpic, ale jeszcze w sklepach są na tej bardzo grubej i zastanawiam się czy jest sens kupować takie, czy jeszcze będę miała okazję w nich poparadować wiosną?

18

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Ja uważam, że jak kobieta potrafi chodzić na szpilkach to niech chodzi.
Najgorsze są takie co się na nich wyginają i przeginają.

19

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Dokładnie, czasami kobiety po prostu nie uważają gdzie chodzą w takich butach.

20

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

A z czym najczęściej łączycie szpilki?klasycznie z "małą czarną" czy raczej jakieś obcisłe

21

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Co za przesądy! Wszystkie kobiety wyglądają osko w szpilkach, clou tkwi w ich fasonie i materiale. Ja wybieram wyroby ręczne od artystów z butiku MYS Wspólna 27 - są na fb, choć też otwarli się W Wawie ostatnio. Szpilki są przepiękne, poza tym wykonywane na miarę - więc super wygodne. Poza tym można złożyć zamówienie i zrealizować własny pomysł na buty i torebkę - niepowtarzalny!

22

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Hmm... nic mi się tam nie podoba, ale skoro robią na zamówienie to... podoba mi się pomysł smile

23

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Uwielbiam szpilki wink. Może jakoś szczególnie wysoka nie jestem, ale niska też nie. A w szpilkach czuję się o niebo lepiej.

24

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Bzdura ja mam prawie 180 cm wzrostu a szpilki nosze często. Nawet wyższa jestem wtedy od meżulka ale on to akurat akceptuje, w sumie podoba mu się jak nosze szpilki:)  Te mi się podobaja i planuję je zamówić sobie na wiosne

25

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Nie no to są tylko mity bo szpilki są przecież dla każdej kobiety nie chodzi tutaj o wzrost nawet przecież. Zdecydowanie no nie wiem bardzo okej w nich wygląda każda dosłownie. W mojej opinii niska dziewczyna super wygląda w szpilkach a wysoka też super nie ma reguły bo pamiętajcie każda jest piękna.

Jeżeli chcesz, aby Twój stół był przygotowany na ważne przyjęcie zgodnie z zasadami savoir vivre’u - zajrzyj na mojego bloga   zapraszam

Ostatnio edytowany przez Natasiia (2015-06-29 21:20:10)