76

Odp: wypadające włosy

Mi wypadały włosy garściami, ale w ciągu 3 miesięcy (grudzień) same bez żadnych tabletek itp tak się wzmocnily i zgęstniały, że nikt by nie powiedział że we wrześniu było ich połowę mniej. Nie wiem jak to się stało ,ale jak natura sama z tym sobie nie poradzi to innymi środkami idzie to wolniej...

Ostatnio edytowany przez antonina (2014-05-21 17:13:47)

77

Odp: wypadające włosy

Na wypadające włosy zaczęłam stosować tabletki calcium pantothenicum na włosy i trzeba przyznać, że mi pomogło. Efekt było widać akurat u mnie po 2 miesiącach użytkowania (brałam 6 tabletek dziennie). Włosy mi mniej wypadają, mam dużo nowych włosków i nie rozdwajają mi się już tak. Czytając opis tych tabletek spotkałam się z wypowiedziami, że niszczy paznokcie. Nie zauważyłam by moje paznokcie były słabsze niż zwykle. Poleciałam tabletki mojej koleżance i też nie skarżyła się, by paznokcie się bardziej psuły. Serdecznie wszystkim polecam;]

78

Odp: wypadające włosy

Dziwne, zwykle takie tabletki działają pozytywnie i na włosy i na paznokcie...

79

Odp: wypadające włosy

No własnie, choć też wydaje mi się, że tu wiele zależy od organizmu - jednemu pomogą, a innemu nie. Mi włosy tonami wychodziły po samodzielnym farbowaniu (farba z drogerii), potem jak zaczęłam chodzić do fryzjera, to minęło, ale teraz mieszkam na wsi, do fryzjera daleko więc żeby nie wrócić do wypadających włosów to zmieniłam farbę - na naturalną hennę do włosów  - i to pomogło, może częściej muszę farbowac, ale zero chemii, kolor ładny i włosy nie wychodzą garsciami.

80

Odp: wypadające włosy

Można też zakupić specjalnie ampułki na wypadanie włosów. Słyszałam, że są bardzo skuteczne.

81

Odp: wypadające włosy

Co do wypadających włosów mój luby mógłby napisać książkę "walają" się po całym domu i wypadają całymi "garściami" sama nie wiedziałam co z tym zrobić ale poczytałam troszkę na necie i znalazłam skrzyp polny... wiadomo efektów nie było widać od razu ale po pewnym czasie tych włosów wypadało znacznie mniej smile albo to po prostu siła sugestii. Także to chyba zależy co na kogo działa.

82

Odp: wypadające włosy

a jakiś naprawdę dobry specyfik dla mezczyzny

83

Odp: wypadające włosy

Mi moja fryzjerka\ poleciła wcierkę Jantar. Dużo bloggerek ją stosuje i muszę przyznać, że też widzę pierwsze efekty.

84

Odp: wypadające włosy

Ja na wypadające włosy stosuję szampon ze skrzypu, poza tym piję herbatkę z pokrzywy i wcieram olejek arganowy we włosy - fajnie to działa!

85

Odp: wypadające włosy

Ja przy okazji sytuacji stresowych od razu reaguję wypadającymi włosami... ;/ Zaczęło się od studiów i sesji, potem nowa praca, koniec miesiąca i młyn w pracy, itp. Po latach wypracowałam swój sposób na to: po 1. odpowiednia dieta - regularnie jem kaszę, orzechy, jajka i zielone warzywa, po 2. piję pokrzywę - już nawet polubiłam ten smak, po 3. stosuje szampon Novoxidyl, a w czasie stresu i zwiększonego wypadania włosów dodatkowo taki sam tonik. Jak zestawiłam te trzy czynności dopiero zobaczyłam poprawę! Dlatego polecam, żebyście się nie poddawały, tylko próbowały i znalazły swój sposób na ten problem smile

86

Odp: wypadające włosy

[quote=kornelcia]a jakiś naprawdę dobry specyfik dla mezczyzny[/quote]

Vichy Dercos Neogenic, szwagier używal i po 3 miesięcznej kuracji widać efekty.
Są to ampułki do codziennego uzytku

87

Odp: wypadające włosy

Problemy z wypadaniem włosów skończyly mi się jak zaczęłam brać Vitapil. Kupilam w aptece. Do tego pryskam włosy odżywką w spreju regenerującą i problem u mnie się rozwiązał.

88

Odp: wypadające włosy

Naprawde? wink chyba skorzystam z twojej rady a ile kosztuje ten vitapil?

89

Odp: wypadające włosy

Warto pomyśleć o ]ziołach wzmacniających włosy.  Jest tam akapit poświęcony kwestii wypadania włosów i jakie zioła pomagają w tej kwestii.

90

Odp: wypadające włosy

Najlepiej walczyć z tym "od wewnątrz" - łykaj skrzyp polny itp. To powinno pomóc

91

Odp: wypadające włosy

Ja piję skrzyp, ale efektów nie widać, więc chyba konieczna będzie większa dawka, taka, jaka jest zawarta w tabletkach.
A czy komuś pomogła odżywka Radical ze skrzypu, ta Farmony?
I czy ktoś miał problem z wypadaniem włosów wynikającym z problemów z hormonami?

92

Odp: wypadające włosy

Dopiszę się tutaj, może komuś pomogę. Dwa miesiące temu borykałam się z problemem wypadania włosów. Kupiłam właśnie Vitapil, o którym tutaj kilka osób pisze/pisało i naprawdę mi pomógł, włosy nie wypadają. Efekty było widać po miesiącu stosowania, więc nie zrażajcie się, że na początku nie widać różnicy w wypadaniu włosów!

93

Odp: wypadające włosy

Moim zdaniem warto działać dwutorowo. Od wewnwątrz poprzez zbilansowaną dietę i suplementy (ja łykam m.in. olej z wiesiołka, który ma szerokie działanie na organizm, w tym na stan skóry, paznokci i włosów).
A od zewnątrz warto sięgać po kosmetyki ukierunkowane na problem. Ja polecam kurację Seboradin przeciw wypadaniu i tą najnowszą FitoCell z komórkami macierzystymi. Ponadto dobrze sprawdza się wcierka Jantar.

Ponoć olej Khadi jest świetny, ale sama go nie testowałam

94

Odp: wypadające włosy

Wypadające włosy to była moja plaga - zaczęłam się zdrowiej i racjonalniej odżywiać, łykać suplementy i się trochę uspokoiło. Ale skoro polecacie jeszcze działać kosmetycznie to na pewno spróbuję. Szczególnie to FitoCell mnie zainteresowało.


Mi czasem włosy wypadają przez okropną sierść..Nie podoba mi się to sad nie lubię tego - to jest moje orkopieństwo i to jest moje najwieksze przeklenstwo sad

Ostatnio edytowany przez Trajkotka (2015-06-22 21:29:59)

95

Odp: wypadające włosy

Mniej suszyć i prostować.

96

Odp: wypadające włosy

Mi też przestały wyłazić garściami. Zmieniłam szampon na wzmacniający z czarnej rzepy, a teraz, po wyczerpaniu całego, wróciłam do pierwszego lepszego... akurat mam Wella.

97

Odp: wypadające włosy

Mnie skrzyp nie pomógl, kiedys nafta pomogała, po porodzie niestety nic nie pomagało i musiałam ściąć swoje dlugie wlosy.

98

Odp: wypadające włosy

Hej, ja też mogę polecic vitapil. do tej pory niczego nie stosowałam, to moj pierwszy suplement na włosy. nie wiem jak efekty po innych tabletkach, ale te mi pomogły. wzielam jedno opakowanie, czyli 2 miesiace i widze, ze włosy mniej wypadaja i pojawiaja się nowe na głowie.

99

Odp: wypadające włosy

ja biore tabletki z acai. Swietnie mi dzialaja na wlosy i paznokcie

100

Odp: wypadające włosy

Witam,
U mnie najlepsze efekty przyniosło picie skrzypokrzywy oraz stosowanie wcierek różnego rodzaju, np jantar, ale także na przykład wywar z kozieradki. Ponadto niesamowite efekty miałam po drożdżach, gdzie dodatkowo poprawił się stan cery. Nie można też zapominać o odpowiedniej diecie, bo to to jest podstawa zdrowych włosów.

Ostatnio edytowany przez aalwion (2015-05-29 17:40:13)